Temperatūra

Aizsāka Winny 

Temperatūra
16.04.2011 07:52
Sveiki. Man ir temperatūra 36,7-37,0 jau apmēram mēnesi un nevaru tikt vaļā. pirmo nedēļu domāju, ka saaukstēšanās, bet tomēr nē. Tad domāju, ka pie vainas ir gudrības zobi, kuri auga šķībi un spieda uz apakšējiem zobiem, izrāva pirms 10 dienām, bet joprojām ir temperatūra. Spīd acis, kā jau, kad esi slims un bezspēks, pie fiziskas slodzes temp. paaugstinās, kad sēdi mājās 36,7-36,8, no rīta, kad pamosties vispār nav, 1dien iešu pie ārsta. Dēļ kā tas varētu būt??
Re: Temperatūra
16.04.2011 10:43
Tāda temperatūra parasti liecina par kādu iekaisumu....
pingvins
Re: Temperatūra
16.04.2011 10:43
Kur ir t? 37 netiek uzskatīta par anomālu t, pie tam par paaugstinātu var iet runa, ja diennakts laikā svārstās par 1 grādu, piem, no rīta 36,0 un vakaros pāri pa 37.
Re: Temperatūra
16.04.2011 12:28
Bet 37 ir paaugstināta un jūtos slikti, nu cerams nav nekas nopietns, bet nu tgd zinu, ka zobos nav probleema, kas vel varetu but par vainu?
pingvins
Re: Temperatūra
16.04.2011 13:11
Vajag nodot analīzes -kopējo asinsainu, aknu funkciju, nieru. Varbūt hemoglobīns par maz, katrā gadījumā pēc analīzēm varēs noteikt daudz vairāk ko, nevis tukši zīlēt.
Re: Temperatūra
16.04.2011 16:38
man arī tas pats jau pusgadu temperatūra 37+ un analīzes visas kārtībā tik CRO ir 0,2 tagad 0,1 :D bet neviens neko nezin no kā tas ir
Re: Temperatūra
16.04.2011 22:36
Sapratu, asins analizes nodevu, pec tam viss kartiba itkaa, vienigais uztrauc vai nav plaushu iekaisums, jo tas var novest pie tuberkolozes, jo simptomi ir, tikai klepus itkā nav.
Re: Temperatūra
16.04.2011 22:46
Winny Rakstīja:
-------------------------------------------------------
vai nav plaushu
> iekaisums, jo tas var novest pie tuberkolozes,

tuberkulozi izsauc Koha nūjiņa, nevis plaušu iekaisums.
Re: Temperatūra
17.04.2011 08:46
Nu cik es lasīju ne tikai, arī ilgstoši neizslimotas slimības, iekaisumi, ilgstošs stiprs klepus.
pingvins
Re: Temperatūra
17.04.2011 10:04
Varu nomierināt- hipohondrija arī ir ļoti NOPIETNA kaite! Derēs?
Re: Temperatūra
17.04.2011 22:01
Juuh, tas būtu labākais variants priekš manis, bet nu sāku uztraukties tikai pēdējo nedēļu, kad neapstiprinājās aizdomas par iekaisušajiem gudrības zobiem no kuriem tiku vaļā. tākā laikam neuzminēji, rīt uzzināšu, kas par lietu
Re: Temperatūra
18.04.2011 18:08
Šodien biju pie slimnīcā, izmeklēja, nekādu iekaisumu nav, teica esmu vesels cilvēks, vajag tikai vairāk vitamīnus, svaiga gaisa, aizmirsu ujautāt viņai par sportu. Pagaidām labāk nesportot?
hvz
Re: Temperatūra
22.04.2011 18:56
Man tas, bet es sportoju, it kā labi nejūtos, bet vnk sēdet arī negribas.analīzes arī labas.
Citreiz sajūta ka ilgi vairs nevilkšu.Visu laiku ir baigi karsts arī :(
jamm
Re: Temperatūra
23.04.2011 02:22
Winny, a tev nav aiz ausīm vai uz kakla palielināti limfmezgli? Vienkārši man aiz ausīm jau kādus pāris mēnešus palielināti ir. Uz tā kaula aiz ausīm. Moš tāpēc bik tā temperatūra stāv 36.7-36.9, jo man līdzīgi. Draugam vienam arī tādi limfmezgli palielināti aiz ausim, bet vinu tas pilnigi neuztrauc un varbut jau daudz ilgak vinam neka man, jo paprasiju lai paskatās tikai tad, kad man tādi parādījās.
Re: Temperatūra
26.04.2011 00:15
Nea, man tādu nav, slimnīcā arī pārbaudīja, teica, ka neesmu izslimojis līdz galam parastu saaukstēšanos, temperatūru un tagad imunitāte vāja, kā nekā arī pavasaris un jādzer daudz vitamīni un laikam no sporta arī labāk atturēties, bet dzeru vitamīnus jau mēnesi, bet labāk nepaliek, temperatūra vairs nav tik liela, tgd max ir 36,8, bet jūtos tāpat kā izdirs*a jāņoga :( Bet maijā laikam sākšu sportot, jo jau apnicis, nokritos svarā par 4kg un rezultāti visi ****ā
Pupa
Re: Temperatūra
26.04.2011 00:49
Ko Jūs uzskatāt par normālu temperatūru, ja 36.8 neapmierina?
Re: Temperatūra
27.04.2011 08:26
es arī gribētu zināt :)
pingvins
Re: Temperatūra
27.04.2011 09:17
Perfekta t skaitās 36,6? Winny, izskatās, ka mazliet nervu sistēma ir izšķobījusies, jo ātrāk to sapratīsi, jo ātrāk tiksi uz pekām.
Re: Temperatūra
28.04.2011 11:06
:D Ar manu nervu sistēmu viss kārtībā un temperatūru jau neesmu mērījis pāris nedēļas, bet vnk jūtos slikti, pie fiziskām slodzēm sirds stipri sitās, ātri nogurstu, par sportu jau esmu aizmirsis, labi, ka vēl darbā varu puslīdz normāli strādāt, tgd pa brīvdienām patusēju pa āru un atkal norāvu iesnas un klepu, kā jau ārsts man teica- vāja imunitāte. :@ Bet cik ilgā laikā viņa var atjaunoties? Dzeru multivitamīnus jau mēnesi un 2ned magniju.
Re: Temperatūra
28.04.2011 13:48
ja ir nosliece uz vāju imunitāti kaut vai visu mūžu dzersi vitamīnus
pingvins
Re: Temperatūra
28.04.2011 14:04
Imunitāte ir cieši saistīta ar nervu sistēmu. Tas, ka tev humora izjūtu ir, ir ļoti pozitīvi. bet tavas bažās par savu veselību signalizē kaut kādu trauksmes sajūtu. No vitamīniem baigi labais ir latv ražojums magnijs+ ehinaceja. padzer kardiovital pilienus.
Re: Temperatūra
28.04.2011 15:38
Nu noslieces man nav, bet nu ok, paldies par info!
Tu izrāvi zobus,jo domāji,ka tev ir temperatūra? ;D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 9?
Ziņa: