Kāpēc tādas rindas?Ja runa par maksu, tad uzreiz.

Aizsāka Sēlija 

Man ir problēmas ar sirdi, ir ritma traucējumi.Nepieciešams veikt Holtera monitorēšanu.
Nesaprotu vienu, kāpēc ar ģimenes ārsta norīkojumu ir tik ilgi jāgaida rindā(esot maz to aparātu), bet par maksu viss notiek uzreiz?
Ko darīt, ja nevar samksāt?Mirt nost, ja nevar savlaicīgi veikt izmeklēšanu?
Ģimenes ārsta norīkojums der uz mēnesi, daudzās vietās, kuras pazvanīju, mani atšuva, vai nu pieraksta uz šo izmeklējumu nav, vai ir tikai uz augustu.Par maksu kaut tūlīt.
Bet man vajag šo izmeklējumu pēc iespējas ātrāk, lai noskaidrotu turpmāko ārstēšanu.
Re: Kāpēc tādas rindas?Ja runa par maksu, tad uzreiz.
18.04.2011 10:41
notiek mediķu emigrācija + valsts maksā par tik reizēm, par cik grib...

mums ir maksas medicīna, laiks pierast.
Nu labi ok, maksas medicīna, bet diemžēl algas mums visiem nav tādas, lai varētu maksāt.
Citur no algas atvelk par veselības apdrošināšanu un tad cilvēks var normāli ārstēties bez maksas vai par samazinātu maksu.Zinu kā tā ir Vācijā.
tātad, dabiskā izlase, kas nevar maksāt, lai mirst nost, ja paveiksies, tad sagaidīs rindu, ja nepaveiksies nomirs.
Vācija un tai līdzīgās valstis nav izlaupītā un nabadzīgā LATVIJA ar daudzo veselības ministru maiņu, n-tajām medicīniskajām
reformām un neskaitāmo slimnīcu slēgšanu. Valsts apmaksā tikai tik pakalpojumus, cik tā spēj...Tādēļ arī veidojas šīs garās
rindas uz pierakstu un Runcene to ļoti labi paskaidroja.
Medicīna ir novesta agonijā un jāpriecājas ir par katru ārstu, kas te ir vēl palicis strādāt , dodot iespēju konsultēties kaut vai
par maksu tad, kad tas kļūst patiešām aktuāli...
Atļaušos vēl atzīmēt, ka daudzos reformu izstrādātājus pacientu maksātspēja vai maksāt nespēja nekad nav interesējusi! un
šobrīd mūsu veselība vairāk kā jebkad atrodas tikai mūsu pašu rokās.... un .tādēļ pašiem par sevi vien būs jācīnās...
Re: Kāpēc tādas rindas?Ja runa par maksu, tad uzreiz.
18.04.2011 12:12
nu a ko te kāds var darīt? jātaupa, jāstrādā divos darbos vai jātaisa bizness... cits nekas neatliek.

šito jautājumu jau neviens nav atbildējis, arī VM ne...

valsts tač vairs nav, katrs airējas, kā māk. viss ir pilnīgā pī.

apzvani kārtīgi visas vietas, kur to veic, varbūt arī ārpus Rīgas: lētāk reizēm ir aizbraukt.
Kaut kur pa ausu galam dzirdeeju taadu lietu, ka gadiijumos kaa mineetais-bez maksas jaagaida, par maksu0kaut tuuliit-polikliinikas jeb registratuuras pienaakums ir rakstiski(ar pacienta parakstu) apstiprinaat, ka pacients atsakaas no valsts apmaksaataas proceduuras un piekriit par maksu. Varbbut bija domaats savaadaak, kaa es sapratu. Kaads var nokomenteet?
Re: Kāpēc tādas rindas?Ja runa par maksu, tad uzreiz.
20.04.2011 23:08
nekur nekas nav jāparaksta, katra individuāla lieta gribi maksāt maksā un nevienam nepaskaidrojot
Re: Kāpēc tādas rindas?Ja runa par maksu, tad uzreiz.
21.04.2011 11:52
Jā man arī besī ārā, ar pierakstu rinda nenormāli gara, pateicu ka maksāšu bez pieraksta uzreiz rinda samazinājās! Tā jau ir nauda izsaka daudzko, žēl ka mums Latvijā ir tik zems medicīnas līmenis Latvijā!
Re: Kāpēc tādas rindas?Ja runa par maksu, tad uzreiz.
21.04.2011 16:16
bet principā ja negrib baigās rindas ir jāmeklē "nepopulāru" iestādi, jo VC4 rinda uz EHO ir līdz jūlijam, parastā poliklīnikā jau maija beigās var tikt..
Re: Kāpēc tādas rindas?Ja runa par maksu, tad uzreiz.
22.04.2011 08:32
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Tā jau ir
> nauda izsaka daudzko, žēl ka mums Latvijā ir
> tik zems medicīnas līmenis Latvijā!

medicīnas līmenis ir augsts, bet kurš par to maksās? valsts negrib, paliela iedzīvotāju daļa nevar...
Re: Kāpēc tādas rindas?Ja runa par maksu, tad uzreiz.
22.04.2011 10:54
Cik es zinu , no Somijas draugiem ,tur ir tieši tas pats. Vai nu stāvi rindā uz valsts medicīnu.Vai maksā privātajam un eji tūlīt. Tikai aršķirībā no mums pirmā , neatliekamā palīdzība tur ir perfekta. Bet par izsaukumu maksā visi vienādi un obligāti. Kas nevar ,tam atmaksā vietējā pašvaldība.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.04.2011 10:55 by Mazdakteris1.
Re: Kāpēc tādas rindas?Ja runa par maksu, tad uzreiz.
22.04.2011 11:48
Ble cik es saprotu es tos sasodītos nodokļus maksāju, tad kāpēc es vispār viņus maksāju! Primārai medicīniskai palīdzība ir jābūt par velti. Medicīna takš domāta, lai cilvēks spētu strādāt un maksāt nodokļus. Sasodītajā Latvijā ātrie brauc tev pakaļ tikai tad ja tu mirsti. Ģ. ārste arī izraksta tikai ripas, un ja nepalīdz tad sūta tevi uz nezināmām pārbaudēm! Tā mūs te Latvijā zāļo nost.
Re: Kāpēc tādas rindas?Ja runa par maksu, tad uzreiz.
22.04.2011 18:41
Un tad mēs ejam pie dziedniekiem un, to uzzinot, ārsti plāta mutes un sauc cilvēkus par tumsoņām...
Re: Kāpēc tādas rindas?Ja runa par maksu, tad uzreiz.
23.04.2011 09:15
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Ģ. ārste arī izraksta
> tikai ripas, un ja nepalīdz tad sūta tevi uz
> nezināmām pārbaudēm! Tā mūs te Latvijā
> zāļo nost.

Ko tad tu gribi, lai ģā dara? dejo šamāņu dejas?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 11?
Ziņa: