rotta vīrus un alus

Aizsāka enfuego 

rotta vīrus un alus
20.04.2011 19:43
Eu man te vakar bij rotta vīrus un caureja, šodien jācepj šašliks, kā lai es taisu šašliku un neiedzeru kādu malku alus vismaz 1 litru, rotta vīrus neizārstēsies līdz ar to???
Kartejais trol
jamm
Re: rotta vīrus un alus
20.04.2011 20:34
enfuego nav troll. Viņš pa īsto tāds :D Vislaik uztraucas par šitādām lietām! Tak lol! Dzer alu kaut vai 5 litrus, nekas nebūs, ja tev prosta caureja.. un rota vīruss tev točna nav!! Ja tev butu rota vīruss tu nekādu šašļiku un alu nemaz negribētu ne ēst ne dzert ne taisīt
Re: rotta vīrus un alus
20.04.2011 21:10
drošvien vecu paiku apēdi
Re: rotta vīrus un alus
20.04.2011 23:25
Nujā ēdu es paiku vecu, bet nezinu vai bija veca, man mazā saslima ar rotta vīrusu, un vēma un pļūtīja, a man tas pats, man visus kaulus lauza!
Re: rotta vīrus un alus
21.04.2011 00:00
nu tad gan jau saķēri no bērna vīrusu kādu... varbūt vieglākā formā, vai vēl nav atmodies un arī dabūsi pēc šašlika papļūtīt ;D
Re: rotta vīrus un alus
21.04.2011 11:45
Šodien vis okei, pieceļos ne rotta vīrus ne, pļutka:DDD Tikai neliela poha!
aiughjbv
Re: rotta vīrus un alus
21.04.2011 21:25
Aj man no plostiem arī caureja , ir tādas super labās kapsuliņas, saucās enterol , maksā ap 3 ls 10 gb. laikam , divas izdzer un pļutkas nav, man ir bijis tā ka nevaru iziet no atejas ārā , dēļ dzeršanas, tad vēl oglīte , kādas 4 vismaz uzreiz, nu kautkā tā , esmu arī dabūjis to rota vīrusu, gulēju atejā , uz poda , diez kas nav... ēst vispār negribās, neko negribās, gribās beigt skraidīt uz ateju :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 18?
Ziņa: