zoda implants

Aizsāka fool 

fool
zoda implants
26.04.2011 20:31
Domāju par zoda implantu, bet cena liek domāt vēl. Droši apskatities bildi un sakiet kā ir - vai ir tā vērts! http://img251.imageshack.us/f/unled1ci.jpg/
ko
Re: zoda implants
26.04.2011 22:59
Normals zods, nav verts likt implantu.
Re: zoda implants
26.04.2011 23:21
ko gribi to dari, nejau sveši cilvēki tev noteiks ko tev darīt ar tavu ķermeni.
Re: zoda implants
27.04.2011 00:43
Reku ņem šitādu, Tev kā reiz derēs:

http://imgur.com/IJTqd
Re: zoda implants
27.04.2011 13:20
Atkarībā kāda piere. Ja piere ir liela un plata- izvirzīta uz āru, tad zods ir par mazu.
Zods ir nedaudz par mazu jebkura gadījumā.
ja nav noslēpums, kura klīnikā taisies likt implantu?
Cik tas maksā?
Pēc foto spriežot, Tev ir paveicies ar degunu.
Re: zoda implants
27.04.2011 13:27
...........ja jau tāda doma radās, tad laikam ir pamats, no sākuma gan vajadzētu konsultēties ar kādu plastisko ķirurgu, ko šis ieteiks un tad pieņemt galīgo lēmumu.
Re: zoda implants
27.04.2011 13:36
drudzis, Tu tak esi galīgi apsēsts ar ārieni. Par to vien runā.
Re: zoda implants
27.04.2011 14:24
Bet izskats ir ļoti svarīgs. Ja nav izskata, tad sākas... Aligatoru asaru liešana.
Izskats ir ļoti daudzus cilvēkus degradējis, iznīcinājis, ļoti daudzi ir nodzērušies, nonarkojušies.
Lielākā daļa suicīdu ir tieši izskata dēļ.
Par kādu privāto dzīvi var runāt, ja nav izskata?
Tā ir mūžīgā invaliditāte, kurai netiek piešķirts pabalsts.
Ja ir iespēja, ko mainīt, tad es ieteiktu to darīt un laicīgi. Savādāk pārvērtīsies par morālu līķi.
Tā ir mūsu laikmeta prioritāte. Agrāk ieksh LV nebij shādu iespēju.
Re: zoda implants
27.04.2011 14:47
ai, dēļ galvas ir suicīdi, ne dēļ izskata... es saku: lai zods dzīvo.

paskatieties uz daiļajām vecmeitām un uz reizēm ne visai glītām (pat zirga ģīmjiem, es atvainojos) jaunām, laimīgām mammām ar foršu puisi pie sāniem....
fool
Re: zoda implants
27.04.2011 16:18
drudzis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Atkarībā kāda piere. Ja piere ir liela un
> plata- izvirzīta uz āru, tad zods ir par mazu.
> Zods ir nedaudz par mazu jebkura gadījumā.
> ja nav noslēpums, kura klīnikā taisies likt
> implantu?
> Cik tas maksā?
> Pēc foto spriežot, Tev ir paveicies ar degunu.

Piere ir gara, bet ne plata, ne arī izvirzīta. Varbūt ir dzirdēts par Lipex, Dzirnavu ielā? Viņiem lapā nav cenas, bet citur raksta no 700-1000ls.
fool
Re: zoda implants
27.04.2011 16:24
Var pamanīt ka man augšlūpa uz āru izvirzīta tālāk par zodu, un tieši šī iemesla ir uzliktas breketes, ar cerību ka kaut vai čutj nospiedīs atpakaļ zobus, jo man arī sakodiens nepareizs.
Re: zoda implants
27.04.2011 16:28
Ja piere nav izvirzīta un nav plata, tad varbūt tomēr nav vērts riskēt.
Cena nav liela, bet risks, ka atgrūdīs implantu gan.
Nesen pat lasīju, ka Pugačovai nācās ņemt ārā , šķiet zoda implantu, jo organisms atgrūda. Lai gan viņiem jānoskaidro iepriekš vai svešķermeni pieņems jeb nē...

Varbūt kazbārdiņu, tā vizuāli šķietami piedos apjomu uz priekšu.

man paziņa nesen operējās, bij salasījusies mājaslpaā visas fīčas, bet, kad aizgāja uz konsultāciju, tad pusi nācās atmest
fool
Re: zoda implants
27.04.2011 16:38
Ir dzirdēts par tādu variantu ka palielina bez implanta, izmantojot paša pacienta kaulaudus. Salauž, sastiķē, viss saaug un izskatās ļoti naturāli.
Vakar skatījos filmu 'Troja'... Ievēroju ka personāžs Ahilejs jeb Breds Pits arī nemaz nelepojās ar raženu zodu, bet acīmredzot viņam ar sakodienu viss kārtībā!
Re: zoda implants
28.04.2011 01:08
Savdabīgi, ka lv liek sejas kaulu implantus. Vismaz Ģīļa un Feldmaņa mājaslapās nekas tāds oficiāli netika vēl piedāvāts, ne arī dr.Rodkes.
Man nāktos no zoda cirst ārā un likt vaigukaulos. Jo man tieši zods ir par lielu, bet vidusdaļā trūkst apjoma, nav vaigukaulu, kas pasvītrotu vīrišķību, ja man tāda reiz būs.
žēl, ka neizmācījos pats par plastikas ķirurgu, tagad varētu sevi izcirst, un nebūtu jāgaudo te portālos.
Re: zoda implants
28.04.2011 01:13
bet tā tak ir ideja
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 24?
Ziņa: