anālā prostatas masāža

Aizsāka betani 

Re: anālā prostatas masāža
14.07.2011 20:29
enfuego

Saproti, viss ir atkarīgs no tā kā to dara... Ja to dara jauni cilvēki padsmit gados vai 20, varbūt arī vēl 30 gados un vadās pēc savām sajūtām tad viss ir kārtībā un nekādi sūdi nekur nekritīs. Tas caurums ir apbrīnojami elastīgs... Bet ja to turpinās darīt 45 gados ar tādu pašu uzcītību kā 18 un ignorējot visas partnera pretenzijas tad visādi var beigās iznākt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: anālā prostatas masāža
14.07.2011 20:56
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tas ir tāpat, kā ar jaunajām narkotikām, mēs
> vēl nezinām kādas sekas būs, anālajam, simt
> punkt vecum dienās nevarēsi sūdu noturēt
> anālajā, jo būs anālais izļurkāts!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paldies! Izņirdzos pēc sirds patikas. Taisnība.
Mutes dobumā iekļuvusi bakterija liek mutei smirdēt pēc fekālijām.Tur līdzet vairs īsti 100 % nevar. Iekļūstot makstī iekaisumi kļūst hroniski uz visu mūžu. Ja zarnas samoka un krīt imunitāte var iedzīvoties čūlainā kolīta .Tas ir apārstējams bet izārstējams nekad. Paraproktīts - apzarnas iekaisums rada ļoti nopietnas sekas.Ārstē ar operāciju.Ilgstoša un ļoti nepatīkama ārstēšanas gaita. Divus karavīrus nācās norakstīt.Tādas ziņas no pieredzējuša armijas mediķa.Tur gan iemesls bija slikta personiskā intīmā higiena.
Re: anālā prostatas masāža
14.07.2011 21:22
secinājums, turpināsim apmierināt vīriešus anāli:))))))))))))))))))))))))))))))
Re: anālā prostatas masāža
14.07.2011 21:44
cik ļoti jābūt garlaicīgai intīmai dzīvei lai sāktu sevi dibenā bakstīt?
Re: anālā prostatas masāža
14.07.2011 22:31
Es teiktu, cik ļoti garlaicīgi un konservatīvi diskutētāji te savākušies :)

Mazdakteris vispār ir visnotaļ cienijams vīrs un daudz ļoti prātīgu domu ir izteicis bet analo izklaižu jomā izskatās, ka nerullē... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: anālā prostatas masāža
14.07.2011 22:48
Seksa revolūcija, anālais seks! Kas būs nākošais?
Re: anālā prostatas masāža
14.07.2011 22:49
nu laikam pareizi ir ka vīrieši gatavi pat kaut ausī iebāzt :D
izrādās ku! gan rullē ne tikai anālajās sarunās :D
Re: anālā prostatas masāža
15.07.2011 00:28
enfuego

Nākošais būs... pareizāk sakot jau ir... visi seksa veidi reizē :)


Bu.

Nu, nu, kādās vēl es rullēju? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: anālā prostatas masāža
15.07.2011 01:08
Margarita Bankova Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu tā taču ir dabiska padarīšana
> vīriešiem!Esmu masiere un par papildus samaksu
> veicu prostatas masāžu ar pirkstu pastāvīgi!


Var ar Jums sazināties?
Acīm redzot masāžas laikā neaizsniedz vajadzīgo vietu ,lai tiktu masēta prostata un būtu kāds labums no masāžas, nevis vienkārši tirdītu zarnu !!! Vari sazināties ar mani , ja nepieciešams !
Re: anālā prostatas masāža
10.07.2015 15:32
Es Prostatas masāžai neredzu jēgu. Drīzāk otrādi. Tas ir fetišs. Ja regulāri atbrīvo sēklas pūsli un nodarbojas ar aktīvu sportu, tad masāža nav vajadzīga. Ja tur ir erogēnā zona un neapturami to gribas, tad oficiāli, par samaksu var masēties pēc sirds patikas;)))))
E-pastu variet atsūtīt sīkākai informācijai?
SZxXx
Re: anālā prostatas masāža
22.08.2015 08:26
Man personīgi būs vēl lielāks kaifs ar anālajām lietām ņemties pēc Mazdaktera komentāriem. :D Cik ļoti viņš cenšas pierādīt, ka tas ir liels nē-nē. Par katru cenu. Tikai tas praktiskais kaitīgums dzīvē nekad nav pierādījies. Rindas pie ārstiem nestāv ar anālajām problēmām, ņemot vērā, cik daudz cilvēku tās ir darījuši!
Problēmas uz vecumu jau var rasties, ja intensīvi tur bāž resnas lietas katru dienu. Bet tādā intensivitātē kā vairums cilvēku to dara - tikai īpašos gadījumos varbūt reizi mēnesī - tur nekādu problēmu nevarētu būt. Ar tādu mazu lietu kā pirkstu vispār nekādām problēmām nevajadzētu rasties, galvenais, ka nagi ir apgriezti!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 8?
Ziņa: