Alerģijas analīzes izskaidrojiet!

Aizsāka kaste 

Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
13.05.2011 21:36
Man jau ir šeit tēma,bet tā kā ir analīžu rezultāts,varbūt pasakiet,vai 100% kaķi nedrīkst pirkt??? nms.labaratorija taisitas, spec,ige,kaķa epitelijs-6,18. norma 0-0,35. sanāk 3pakāpe. SOS!
Re: Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
13.05.2011 22:53
Jā, nedrīkst
Re: Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
13.05.2011 23:45
nedrīkst, nedrīkst.
Re: Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
14.05.2011 00:47
Nu bet es vienalga pirkšu un viss!!! Ja nu vienīgais mani te kāds pārbirdēs līdz nāvei,tad jā nepirkšu... Jo kaķis īsspalvains,kurš bija dzīvoklī pie mums uz sutku,nekādas alerģijas un astmas lēkmes nebija...tā kā es sāku apšaubīt,jā varbūt uz lielām spalvām jā,vai tur kur 7kaķi mājās nu tur pat man slikti palika,bet viens...ņeznaju!
Re: Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
14.05.2011 23:24
kāda starpība īsa vai gara spalva, spalva paliek spalva,jo pēc analīzēm tiešam izskatās ka ir nepanesība.
tikai jautājums, ja nopirksi kaķi un būs lēkmes ... ko tad?
Re: Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
15.05.2011 00:40
tak pūtīs tos pūšamos...
Re: Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
15.05.2011 00:49
bet ja toreiz nebija uz 1kaķi,tad kapēc lai tagad būtu? var neturēt viņš viņu rokās galu galā,un gulēs savā gultiņā,vai arī otrādāk vīrs uz raskladuškas virtuvē ...:DDDDDD,un pirms nāks mājās izsūkšu paklājus,tak var dot superpremium barību,jo tad tā nekrīt ārā,ķemmēt katru dienu...tak ir dzirdets,ka noperk kaķi par 400.ls,un pēc 3gadiem sakas alerģija meitenei,viņa pateica,man po..jo savu kaķi nevienam neatdošu,tā viņa pūta 1gadu,un viņas gribasspēks bija tik liels,ka pārgāja alerģija,un viss...viņa māsai arī ir alerģija,konstatēta,bet kaķis jau gadiem mājās-neko dzīvo,pat bērnu piedzemdēja..brīžiem liekās,ka tas kaut kas galvā..ka negribu un viss,nekā nebija,sorry,arī es esmu cilvēks-sieviete,es teicu un bērnus tu gribi,neeeeeee,jo man alerģija uz bērniem...ko tad ar tādu vairs runāt???? mums bērnu nav,un nebūs,tad nu kaķim jau nu viņš varēja piekrist un pieciest,jo es taču viņu paciešu,ar to,ka bērnu nav...brrr,nu pārāk garš stāsts...es jau pateicu,ES +KAKJIS,vai Tu VIENS CITUR!!!sorry,ka par skarbu...
Re: Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
15.05.2011 00:51
nu tagad periet mani.. :)) man patīk runcenes izteicieni,kur diez viņa palikusi.. :((
Re: Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
15.05.2011 01:47
nu jā, es arī izvēlētos kaķi :D
bet kapēc japacieš kaut kas pret savu gribu...? es domāju ka tu paciet vīru
Re: Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
15.05.2011 12:44
es arī šo jautājumu sev bieži uzdodu,laikam bail palikt vienai,neesmu jau nekāda jaunā 35...:((
Re: Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
15.05.2011 13:23
35 gadi vēl nav vecums ;) jebkurā vecumā var atrast sev vīrieti, tevis vērtu :)
Re: Alerģijas analīzes izskaidrojiet!
16.05.2011 12:00
nu ja saka ka nedrīkst, tad nedrīkst.
Ja gribi nemt kaki, bet majaas kadam ir alergija, javeic dazi pesardzibas pasakumi. Pirmkart jaatbrivojas no tepikiem, bieziem aizkariem, jaiegadajas puteklusucejs ar udens filtru, velams ari mebeles ar gludam virsmam(ādas vai slidiga auduma), jakemmee kakis katru dienu uz balkona, nelaist kaki gulamistaabaa un drebju skapjos guleet kaa arii uz tiko izgludinatas velas.. :) Neesmu parbaudijusi bet it ka efektivas ir tvaika birstes, kas iznicina alergenu. Protams biezi javedina telpas!!!! jo apmeram 30 % no visa kaka alergena atrodas patstaviigi gaisaa.


Alergiskiem cilvekiem no daziem kakiem ir alergija no citiem nav, bet tas nav atkariigs no kaka spalvas garuma. Lai piemekletu kaki no kura nebus vai bus minimala alergija, ir jaiet raudziibaas un japavada tur vismaz 2 h, lai sprastu vai alergija ir vai nav...


Vel ir teorija, ka cilveks adaptejas pie kaka un alergija vairs nav tik izteikta, vai pret konkreto kaki mazinaas vispaar, savukart pret svesiem kakiem paliek...


Man pasai ir alergija pret kakiem, neskatoties uz to majas ir divi mili runčuki - biju raudzibaas, un ta kaa alergiskas reakcijas neparaadiijas, tad riskeju panjemt un viss ir kartiibaa, ja neskaida to skadi, ko tie kaki nodara dzivoklim.... pluss veel stress, ja kads no vinjiem nogazas no palodzes..kad briziem man skiet ka viens mazs klepju suniitis buutu daudz spratiigaags pirkums ne kaa tie divi nespetnie murrataaji...
Tomer lietot visu laiku pretalergijas lidzeklus ir loti neveseligi! Nevajag bojat otram cilvekam tiishaam veseliibu! Veiksmi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 23?
Ziņa: