deguna pilieni

Aizsāka Rūta 

deguna pilieni
15.05.2011 11:10
labdien. Situācija ir tāda:esmu grūtniecības 5mēnesī, bet man pirms kādiem 2-3 mēnešiem "aizgāja ciet" deguns. Es izmēģināju visādus dabīgos līdzekļus,bet nekas nepalīdz. Tā nu nolēmu izmēģināt Xymelin degunā pūšamo,jo es nevaru aizmigt,kad deguns ir pilnībā ciet. Es to lietoju nu jau apmēram tos 2 mēnesus,kaut lietošanas pamācībā teikts,ne vairāk par 7dienām. Man aptiekā neieteica to lietot,jo šis preperāts satuq xilometazīnu(vai kkā tā). Tad izmēģināju pūšamās dabīgās eļļas, arī no tām nav pilnīgi nekādas jēgas. Ko lai es daru? Iet pie ārsta?Lūdzu,atbildiet man.
Re: deguna pilieni
15.05.2011 13:24
protams ka jāiet pie ārsta, tas nav labi ja tik sen jau ir problēmas, pie tam ja tu esi grūtniece
Re: deguna pilieni
16.05.2011 13:50
Ilgstoša degunu pilienu lietošana var izsaukt deguna gļotādas nekrozi.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.05.2011 11:17 by Mazdakteris1.
Re: deguna pilieni
16.05.2011 16:08
Rūta! Ilgstoši ( ilgāk kā 7 dienas) lietojot Xylometazolīnu vai citus deguna gļotādas asinsvadus sašaurinošos līdzekļus, rodas neatgriezeniskas izmaiņas deguna gļotādā, tā nespēj adekvāti reaģēt uz apkārtējo vidi.
Pareizā rīcība ir nelietot neko no augstākminētājiem un steicīgi doties pie LOR speciālista.
Oto
Re: deguna pilieni
18.05.2011 23:01
No šiem preperātiem veidojas morālā atkarība, jo škiet ka nevar vairs normāli paelpot caur degunu. Tāpēc arī vairs nevar apstāties. Līdzīgi kā no mentola deguna bāžamajiem, ātri pierod.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 1?
Ziņa: