Reibst galva

Aizsāka Zane L. 

Zane L.
Reibst galva
15.05.2011 18:53
Sakiet, lūdzu, kādi varētu būt iemesli tam, ka jau piekto dienu pēc kārtas reibst galva? Nevis strauji ceļoties vai kustoties, bet pat sēžot gultā un pakustinot galvu, mierīgi staigājot utt. Īpaši, kad noliec galvu uz leju. Spranda nesāp, nekas nesāp, nekas nav noticis, kas liktu nojaust par iemeslu. Asinsspiediens vienmēr ir bijis labs, šobrīd gan nav iespējas izmērīt. Ko varētu mēģināt darīt, lai tas pārietu?
Re: Reibst galva
15.05.2011 20:30
man galva reibs jau 10gadus,un jau ir aa.vertebralis sindroms smagā veidā,man lika vismaz 10dakteri ar to samierināties,jo izārstēt nevar,protams nezinu Tavu gadījumu,bet man palīdz kad galīgi dimbā Betaserc 24mg,stugeron forte,vai cinnarizin actavis...
Re: Reibst galva
15.05.2011 21:01
Vecums? augums? svars? Darba novirziens? Kā ar sporta nodarbībām? Vai bijušas kakla , sprandas problemas . Vai ir bijusi kada saslimšana ar augstu temperatūru? Vai nav bijušas ausu sāpes? Strutaini iekaisumi sejas rajonā? Vai nav problēmas ar redzi? Kāds ir pulsa skaits minūtē?
Ir jāizmēra asins spiediens! Jāaiziet uz tuvāko medicīnas iestādi,tuvākā laikā.
Cieņā.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.05.2011 21:02 by Mazdakteris1.
Re: Reibst galva
15.05.2011 23:12
ooo,šitais mani ieinteresēja mazdakter,interesanti kapēc es mokos 10gadus? Manas atbildes-35g,1,74,65,darba nav,sportu kādreiz volejbols pludmalē,un svarcelšana,ir spondiloze,13gados bija meningīts smags,ar ausīm ok,bijusi piodermija pirms 15gadiem,ar redzi ok,pulss gan 80-120,asinsp,gan 60-90gan 145-90...pastāsti par manīm?! jebšu,kā viens doks teica,brīnums,ka Tu vēl dzīva...(p.s.blakusslimības-celiākija,vd,aa vertebralis,epilepsijas formas lēkmes,smaga neiropātija rokās,kājās,astēnisks sindroms)
Zane L.
Re: Reibst galva
15.05.2011 23:31
25 gadi. 172cm un 58kg.

Sporta nodarbības pēdējā laikā nav, nu vispār kustība samazinājusies. Traumas nav bijušas. Kakla, sprandas problēmas īpaši nav, reizēm ir tāda sajūta, ka gribās sprandu pamasēt, kad nosēž ilgāk pie datora, bet lielas sāpes nekad nav bijušas. Slimojusi arī neesmu. Ausīm viss ok. Strutas nav bijušas. Nēsāju lēcas. Pulss ap 70-80.
Re: Reibst galva
16.05.2011 00:54
tad jau zane vesela.. :)))
Re: Reibst galva
16.05.2011 12:41
man kad datorā ilgāku laiku skatos reibst galva.
Re: Reibst galva
16.05.2011 14:10
Zane L . Acīm redzams svara deficīts. Svara deficīts liecina par plānu zemādas tauku kārtiņu. Tas savukārt,ļoti iespaido kakla rajona stāvokli, kas pakļauts caurvējiem. Otrs faktors ir muskuļu fiksejošais iespaids,kas daļēji noņem lieko slodzi no kakla skriemeļiem. Trešais faktors ir saspringtā poza pie datora. Visi šie faktori kopā ir izsaukuši kakla skriemeļa un to disku daļēju deformāciju.Tas varētu būt par iemeslu asins vadu nospiešanai un galvas reibonim.Jāiet noteikti pie neiropatologa. Kompjūtertomogrāfija parādīs par cik mūsu bažas ir pamatotas.
Pagaidām ģimenes ārsts izrakstīs Midokalma tabletes."B" grupas vitamīnus.Vēl varētu preperātus,kas nostiprina skriemeļus un kaulus.Ap kaklu jānēsā šalle,kas daļēji izpildīs korsetes lomu . Jālieto pilnvērtīgs uzturs. Svaram jābūt 70 kg. robežās. Kad stāvoklis normalizēsies fizioterapeits parādīs vingrinājumus, kas nostiprinās kakla muskulatūru un izveidos muskuļu korseti. Jāseko kalcija līmenim kaulos.

Kaste: Diemžēl,jūsu dignozes ir atbildes uz uzdoto jautājumu.Kakla spondiloze, epilepsijas tipa lēkmes,smags meningīts ,katra diagnoze pati par sevi ir iemesls galvas reibonim. Kompleksā jo vairāk. Kopā ar savu ārstu cīnīsimies! Lai svētība un spēks!
Zane L.
Re: Reibst galva
16.05.2011 16:04
Paldies, Mazdakteris1, par komentāru.
p.s. vai kakla masāža mājas apstākļos varētu palīdzēt, ja tie ir nospiesti asinsvadi?
Re: Reibst galva
16.05.2011 19:55
Paldies! :)
Re: Reibst galva
16.05.2011 22:53
Zane L. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paldies, Mazdakteris1, par komentāru.
> p.s. vai kakla masāža mājas apstākļos varētu
> palīdzēt, ja tie ir nospiesti asinsvadi?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Par to dos atbildi neirologs un fizioterapeits.Pēc kompjūtertomogrāfijas vai magnetorezonanses. Pašai taisīt kakla muskuļu masāžu bez pamatojuma un apmācības nevajadzētu.
Veiksmi un HK!



Edited 1 time(s). Last edit at 16.05.2011 22:53 by Mazdakteris1.
Re: Reibst galva
17.05.2011 00:27
dakterīt ar Jums var iepazīties??? :)))))))))))))))))))))))
Re: Reibst galva
17.05.2011 11:14
kaste Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> dakterīt ar Jums var iepazīties???
> :)))))))))))))))))))))))
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Esmu ģimenes cilvēks. Man ir ģimene un mazbērni:) Esmu ļoti tālu no Latvijas.Uz piedzīvojumiem nevelk :)
Lai svētība , prieks un cerība.
Re: Reibst galva
17.05.2011 18:20
Kurā valstī?
Re: Reibst galva
18.05.2011 01:33
es jau arī ģim,cilvēks,vēl pie tam pareizticīgie....
Re: Reibst galva
20.05.2011 19:24
Man galva reibst jau no bērnības. Man pašlaik vecums 26...sākās ar to ka bērnībā ļoti bieži slimoju ar 41 grādu temperatūru...sāku iet skolā,neslimoju,bet slimību aizstāja reiboņi stipri...esmu samierinājusies ar to :(
Zane L.
Re: Reibst galva
22.05.2011 02:04
Šeit jau kristales gadījums izklausās krietni nopietnāks. :/

Pieļauju, ka man tiešām bija nospiest asinsvadi. Pie ārsta diemžēl tā arī vēl nesanāca aiziet, bet par laimi jau vairākas diena no reiboņa ne miņas. Atkal jūros normāla :D

Paldies par atsaucību.
Re: Reibst galva
27.05.2011 22:47
Draugi!
Sen ciemos nebiju bijis šeit. Vispār traki. Par galvas sāpēm , reiboņiem ir daudz sakāmā. "Pieredze" normāla.
Svara/auguma attiecības visā šajā būtu mazākais patiesībā. Man ir 185cm/65kg/ nu jau tulīt 29 gadi. Piekrītu, ka šādā proporcijā tiešām patīk kaklu vairāk pasargāt no caurvēja. Katrā ziņā tablešu rīšana nav risinājums. Pēc ilgāku periodu sēdēšanas pie datora bija tā, ka nevar no rīta no gultas izkāpt. regulāras galvas sāpes. Spranda arī bik skriemeļu nobīde.
Mani favorīti sava gara un ķermeņa veselībai: vēģetārs/vegānisks uzturs, joga, homeopātija (reāli palīdzēja pret galvas sāpēm) kontrast duša ar pēcāku norīvēšanos, dažādu, interesantu, izzinošu grāmatu lasīšana, bez TV, mācīties dzīvi uztvert ar intuīciju.

Nav jāsamierinās ar likstām, ko Jūs dāmas piedzīvojat tagad. Tikai pašu galvās, sirdīs, rokās vēlme mainīt notiekošo.
Re: Reibst galva
27.05.2011 23:04
Man pret galvas reiboņiem arī palīdz sportošana. Tie reiboņi man bija ir un būs,bet ar sportošanu es tos mazināju vismaz uz pusi!! No rītiem cenšos izvingroties un ar jogas palīdzību...vienīgi ar kontrastdušām nekādīgi nevaru saņemties....bailes ka no tā galva varētu reibt....bet nekas vēl nav zaudēts.... :))
Re: Reibst galva
27.05.2011 23:25
Kontrastduša ar pēcāku kārtīgu norīvēšanos (tā, ka kārtībi piegurst rokas) neradīs reiboni. Ar sportošanu vēl ir jāskatās. Ne viss sports ir labs! Joga nav tikai vingrošana!!!
Ak jā. Kafijai, smēķiem, alkoholam jāpieliek punkts.
Re: Reibst galva
28.05.2011 12:43
Viks....man agrāk to pašu ārsti teica par kaitīgaiem ieradumiem. Pēdējo reizi dūmus esmu ievilkusi pirms vairāk nekā 10 gadiem,kad man bija 16 gadi un alkoholu es mutē ņemu labi ja reizi gadā! Reizi gāju taisīt asins analīzes un man teica,ka tik tīras asinis reti var redzēt mūsdienās. Jogu es pagaidām uztveru kā vingrinājumus jo vēl mācos elpot tajā jo nesen tik sāku ar to nodarboties. No intensivas elpošanas galva biku reibst!!! Bet kontrastdušu rīt pat no rīta izmēģināšu ar norīvēšanu :)
Viks
Re: Reibst galva
28.05.2011 14:43
Ja pareizi visu dara, tad man šķiet, ka tomēr jogā galvai nevajadzētu reibt. Pranajāmas vingrinājums ir pareizi jāizpilda, lai sasniegtu vajadzīgo. Ja vēl neēj, tad ietieku aiziet uz kādu nodarbību, lai sajustu to enerģiju, kura rodas tur. Protams ar pirmo reizi iespējams, ka nebūs, bet pie 3x noteikti, ja vien atvērsies tam pasākumam pilnībā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 10?
Ziņa: