Urologa pakalpojumi

Aizsāka anonīms 

Urologa pakalpojumi
21.05.2011 03:48
Jau apnika, ka ilgu laiku sperma iztek nevis izšļācās un urinēt nevar beigt uzreiz .. cik sagūglēju rādās, ka pats nepāries un jāiet pie ārsta.
Lai arī cik paradoksāli neizklausītos esmu jauns, tik 23 gadi ..

Kur jūs man ieteiktu vērsties pēc urologa pakalpojumiem, cik noprotu privātprakses ir diezgan dārgas un no tām jāizvairās kā no uguns.
Re: Urologa pakalpojumi
21.05.2011 11:25
Tas vaitad nav normāli?
Man likās, ka tikai pēc seksa izšļācas, jo tad ir uzbudinājums daudz lielāks..

Vai arī tu runā tieši par seksu? Tad kaut kas laikam nav kārtībā..
Arī seksa laikā, bija normāla intīmā dzīve, kuras laikā manis pieminētie simptomi neizzuda.
Tātad, man vēl aizvien nepieciešams, lai jūs man ieteiktu speciālistus :) Rīga, ja kas.
Re: Urologa pakalpojumi
27.11.2011 14:25
man 26, pēdējo pusgadu ik pa laikam jāiet čurāt pa nakti, reizi naktī apmēram. vai arī no rīta baigi ilgi jāgaida kamēr iztek, domaju iet pie ārsta, tikai pie kura un cik tas maksā?
Re: Urologa pakalpojumi
27.11.2011 17:25
Es diemžēl varu dot padomus tikai tad ja ir minimāla informācija. Dzimums(tas šajā gadījumā ok.),vecums,augums,svars. Arī vai ir bijuši iekaisīgi procesi( infekcijas) urīnvados. Kad sākās minētās parādības. Vai bija spēcīga adzišana (salšana) pēdējā laikā. Vai pēc peldes tūlīt nomainam slapjās peldbikses? Vai nav ieradums sēdēt uz laukakmeņiem?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 12?
Ziņa: