saindēšanās ar alkoholu

Aizsāka maaris 

Sanāca iedzert otrdienas vakarā, diezgan tukšā dūšā. Neiedzēru nemaz tik ļoti daudz, apm. 0.2L Absolut Vodku vakara gaitā (ne tīrā veidā, bet jauktā veidā ar Scheppes, mēģināju arī ar Sprite). Pa nakti bija slikti un arī visu nākamo dienu, vēmu, nogulēju visu dienu. Jau bija sajūta ka tas ir drusku citādāk kā pohas. Tāpēc ir/bija aizdomas par saindēšanos ar alhokolu.
Un vēl šodien nejūtos tāds īsti vesels, lai gan bija dienas kad labi jutos. Citreiz ir karsti, citreiz auksti un ir caureja.
Vai Jūsuprāt obligāti jāiet pie daktera? Nav tik vienkārši atrast tam laiku, kā arī nav man te ģimenes daktera.
Re: saindēšanās ar alkoholu
22.05.2011 22:25
pohas ir tas pats saindēšanās ar alkoholu :D :D kam nāk klāt vemšana utt
Re: saindēšanās ar alkoholu
23.05.2011 00:36
protams ka tukšā dūšā dūšā būs slikti pat no mazumiņa šņabja.
kad es izrāvu 0,5 L šņabja tukšajā 3 dienas gultā vārtījos :D:D:D
bet arī dārgais absolut var trāpīties lētā krutka , no kuras var sliktāk būt
Re: saindēšanās ar alkoholu
23.05.2011 09:42
Kāds ir vecums? Arī svars un augums.
Dodiet par sevi vairāk ziņas, ja gribiet precīzāku informāciju!Katrs gadījums ir atsevišķs un te informācija ir svarīga.
Cieņā!
Alkašs
Re: saindēšanās ar alkoholu
23.05.2011 15:33
Slikti bija tāpēc ka šķaidīji, ja būtu uzdzēris, nekādu pohu nebūtu, bet vislabāk ir uzkost, ne velti esi dzirdējis par to, ka ja pieliec kuņģi pilnu ar kārtīgu ēdamo, tad vari dzert kā cūka un nevienā acī, tāpēc nekad nešķaidu,
Re: saindēšanās ar alkoholu
23.05.2011 18:51
Neesi nekāds alkašs, bet tirliņš.
Alkašs
Re: saindēšanās ar alkoholu
23.05.2011 21:28
existential fool es izsaku tikai savu viedokli, un saku no savas pieredzes, varbūt esmu arī tirliņš, bet vismaz man nav tieksme formumos kādu nodirst,
Re: saindēšanās ar alkoholu
23.05.2011 23:30
Es tikai konstatēju faktu, bet izskatās, ka Tev ir tieksme apvainoties.
Oto
Re: saindēšanās ar alkoholu
24.05.2011 00:24
>Alkašs

Var jau nešķaidīt, bet lai pohas nebūtu vienalga būs vēlāk jāuzdzer un jāatšķaida ar citu škidrumu un ideāli ar sulu(jo fruktoze klāt). Pohas ir no organisma dehidratēšanās.

Autors gan visticamāk ir saindējies ar fūzeļļām no krutkas, jo tik ātri pohas nebūs, j nav dzerts nejēgā. Diemžēl nelegālā alko mafija LV ir ļoti spēcīga un pat lielajiem veikalu tīkliem iesmērē krutku no noliktavām. Protams uz dārgajiem alko var vairāk nopelnīt un tāpēc visādi Absolut un Bacardi ir biežāk viltoti. Reāli, ja gadās uzrauties, to mēslu ir jāstiepj atpakaļ uz veikalu.
mad smīkņādams
Re: saindēšanās ar alkoholu
24.05.2011 14:08
...nja...tematiņš...klau, āži, atbildiet uz vienu jautājumu - kam ir domāts alkohols???...un nekd nesapratīšu rumpjus, kuri šķaida pastrēbienus ar sulām vai spraitiem...
Re: saindēšanās ar alkoholu
24.05.2011 16:28
Kas tie tev par tādiem izteicieniem???


"Nesapratīšu rumpjus" "Tādam rumpim vajag tik.." "Tie rumpji"
Oto
Re: saindēšanās ar alkoholu
24.05.2011 21:55
>mad

alkohols ir, lai izbaudītu vai banāli piedzertos, bet nezinu nevienu, kurš labprātgi grib izbaudīt arī pohas.
mad smīkņādams
Re: saindēšanās ar alkoholu
25.05.2011 00:25
...jamm, Tu sevi pieskaiti pie Homo Sapiens?...bet tas tā...

...oto, labs metiens ir tad, kad no rīta jūti, ka esi kodis...nevis mirsti no pohām, bet jūti pēckodiena sindromu...un ja tas ir daudzdiennieks, kad vēl kādi sēž galda galā, nenolūzuši, bet pamatigā kramā, pļerkstošās balsīs risinādami globālas problēmas, vel kāds vazājas apkārt ar trauciņu, saliedams tiem, kuri izlīduši no cisām un ar gafelēm rokās apstaigā galdu, kramēdami uz telēķiem vakardienas glaunās špeizes atliekas, noskanojums liderīgi apcerīgs, pirts auksta, saimnieces mēģina kaut ko vienā no galdiem sacerēt brokastis, smaržo kafija....un visiem personāžiem mazliet patrula sejas izteiksme...
...ja šo pazīmju nav, kodiens ir bijis sūdīgs...
...tā nu tas ir ar tām pohām...:)
Re: saindēšanās ar alkoholu
25.05.2011 00:31
mad, Tu esi dīvains! Neuztver kā apvainojumu, bet tā ir! Kaut kas īsti ar Tevi nav kārtībā! NO OFFENCE!
Re: saindēšanās ar alkoholu
25.05.2011 01:09
pēc mad runas stila, tā vien šķiet ka izbēdzis no trako nama
mad uzjautrinās
Re: saindēšanās ar alkoholu
25.05.2011 22:44
...ko leciet uz ecēšām???...gribat nevainojamu, rimtu un izkastrētu latviešu valodu???...uz prieksu, kustoņi...

...un tā rodas dažu tizleņu izplatītais mīts par nabadzīgo latviešu literāro valodu...:)

...labāk dīvains, nekā līdz nelabumam pareizs...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 3?
Ziņa: