Kārpa

Aizsāka Paoluss 

Kārpa
26.05.2011 22:30
Sveki!

Man ir neliela kārpa uz rokas, tieši zem rādītājpirksta, plaukstas iekšpusē, nevis virspusē.
Vairākas reizes nu jau esmu saldējis ar "Wartner" kārpu likvidētāju, tur iekšā ir baloniņš ar 12 vienreizējās lietošanas porolona aplikatoriem.
Pēc 6 dienām no pirmās lietošanas reizes kārpa sāka krist nost pa daļām, drusku paplucināju un jau varēju izraut ārā tādas "dzīsliņas" nu asiņoja arī, beigās uzliku plāksteri un domāju, ka viss būs labi. Bet ne kā, joprojām atauga. Pēc tam vairāku nedēļu laikā izmēģināju vēl pāris reizes, bet nekā, pat netaisās vairs vaļā tā maita! Uz "Wartner" rakstīts, ka pietiekot ar vienu reizi un pēc aptuveni 10 dienām tā nosprāgst, bet tagad esmu jau kādas 5 reizes izmēģinājis. Nevaru saprast, vai es pa vāju spiežu klāt, vai arī kur ir tā vaina, man tā kārpa tāda neliela, pārāk stipri arī necenšos spiest, varbūt vajag?

Paldies jau iepriekš. Rakstīju steigdamies, nepārlasīju kļūdas.
Re: Kārpa
27.05.2011 00:20
wartner ir naudas izmešana, labāk aiziet pie kosmetologa un nosaldēt ar riktīgo slāpekli, lētāk sanāks
may
Re: Kārpa
27.05.2011 00:43
man izdevās tikt vaļā ar duofilm un ķiplokiem, ar duoflim bija sāpīgi, bet tikt vaļā ir to vērts. Jā un kad noplēs, tad apsmērē kārtīgi ar ķiploku. Var uz nakti ar plāksteri pielīmēt pārgrieztu ķiploku.
Re: Kārpa
27.05.2011 10:14
pats sev sen atpakaļ darīju brutāli - ar žileti griezu nost un uz saknes smērēju virsū struteņu sulu - nogāja.

Savam vecākajam dēlām mēģinājām ar strutenes sulu - nesanāca, tad ar wartner - nesanāca, tad salonā nosaldēja un miers.

Jaunākajam dēlam tagad mēģinam ar strutenēm - nesanāk, ar kartupeļa sulu - nesanāk. Esmu dzirdējis vēl par egļu sveķiem - tie jāuzsilda un tad jāuzliek uz kārpas.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.05.2011 10:15 by GM.
Re: Kārpa
27.05.2011 18:29
njaa, nu tad laikam man laimiigajam sanaaca ar kartupelu sulu nodabuut nost

bet nu apsaldeeshana ir labaakais manupraat paneemiens
Re: Kārpa
28.05.2011 11:14
Kārpas var nodzīt tikai tad,ja viņai ir skarta sakne.Tāpēc labāk iet pie ādas ārsta,ieprieks saskaņojot to.Jo ne katreiz viņam būs vajadzīgais preperāts.
Var līdzēt arī ķirurgs.
Veiksmi.
Re: Kārpa
28.05.2011 13:53
Liels paldies jums visiem.

Par cik man tas "wartner" vēl ir, pasaldēšu vēl un tā kārtīgāk, bet, ja paliks kā ir, tad steigšus izmēģināšu jūsu ieteikumus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 6?
Ziņa: