Vēlreiz pārbaudīties?

Aizsāka ddooss 

ddooss
Vēlreiz pārbaudīties?
10.06.2011 02:09
Labdien, nesen veicu pārbaudi slimnīcā (pie venerologa) pēc kuras, kā izrādījās, man nav slimības, hlamīdijas ar nav.
Bet jau kādu labu laiku (nebiju līdz šim uztvēris nopietni) man no dzimumlocekļa izdalās šķidrums, kad esmu uzbudinājies. Varbūt tas ir ārstējams kādā citā veidā, ja tā nav STS slimība. Padomi / ieteikumi?
Re: Vēlreiz pārbaudīties?
10.06.2011 14:29
Par šo jautājumu jau bija diskusija.
Vecums? Augums,svars?
Ja gribiet nopietnu atbildi,vairāk par sevi datus!!!!!! Pagaidām varu teikt,ka tā ir normāla parādība seksuāli aktīviem puišiem.:)
ddooss
Re: Vēlreiz pārbaudīties?
11.06.2011 00:26
Vecums 19, svars 60, augums 160+ (konkrēti nezinu.)
Re: Vēlreiz pārbaudīties?
11.06.2011 00:49
tas taču ir normāli
ddooss
Re: Vēlreiz pārbaudīties?
11.06.2011 01:09
Tas arī iespaido izturību? It kā viss izskatās pēc tām hlamīdijām. Tek nepatīkami daudz.
Re: Vēlreiz pārbaudīties?
11.06.2011 12:47
to šķidrumu terminoloģijas valodā sauc par "spermu" xDD
ddooss
Re: Vēlreiz pārbaudīties?
11.06.2011 14:28
Labs joks, jautrīt.
Re: Vēlreiz pārbaudīties?
11.06.2011 14:40
Pie seksuālām domam pastiprināta daudzumā izdalās prostas šķidrums.Viņš ir viskozs.puscarspīdīgs , ar specifisku smaržu.
Cita lieta ja būtu dzelteni zaļgans.Bet tad pie urinācijas būtu dedzināšanas sajūta. Vakaros neliela subfebrila t*
Pēc slapjiem sapņiem un masturbācijas prostatas šķidrums vairs neizdalās. Ja tā, tad vis ir norma.
Apsveicu ar seksualitāti. Peldies, sporto. Biežāk apskalojies. Ievēro katru vakaru intīmo higienu.Maini apakšveļu.
Lai veicas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 18?
Ziņa: