RA (reimatoīda artrīta) ārstēšana

Aizsāka klingeris 

RA (reimatoīda artrīta) ārstēšana
10.06.2011 09:57
Es esmu RA slimnieks jau ~ 10 gadus!
Mans RF ir 1200

Līdz manīm nonāca informācija, ka kādai sievietei ir palīdzēts izārstēt RA (zinu, zinu, ka nav ārstējams :) ), atklājot tiešo cēloni, kas ir tas, kas ir ieperinājies locītavās - šijā gadījumā vairāki streptokoku paveidi, pret kuriem ir līdzekļi kā cīnīties!

Tad nu es aizgāju uz konsultāciju un man atklāja 3 streptokokus un 1 stafilokoku pret kuriem tad var veiksmīgi cīnīties!

Pēc tam izrādījās, ka tas ir nekas vairāk kā uztura bagātinātāji no "Coral Club" :(

Vai jūs esat k-ko dzirdējuši par šiem uztura bagātinātājiem un varbūt te ir kāds, kuram tas būtu palīdzējis? Vai varbūt man būtu jābūt tam celmlauzim, lai varbūt atklātu veidu kā mums visiem palīdzēt...
Re: RA (reimatoīda artrīta) ārstēšana
10.06.2011 20:53
Tev koraļļu klubā atklāja stafilokokus un streptokokus? Kādā tieši veidā? Kādas analīzes ņēma?
Re: RA (reimatoīda artrīta) ārstēšana
10.06.2011 22:40
koraļļu klubs ir tik varens? :D
Re: RA (reimatoīda artrīta) ārstēšana
11.06.2011 10:29
Nu viņi tur nosaka to ar elektrodu palīdzību, caur punktiem rokās, kājās un galvā un pēc tam vēl caur dzirdi un redzi sūta signālus uz smadzenēm...

Es jau nezinu vai tas ir šarlatānu kantoris, vai tiešām ir iespējams ko līdzēt tāpēc meklēju kādas atbildes, vai kāds k-ko par to ir dzirdējis...

Tad, kad ir tik tālu kā man, tad jau katrs salmiņš pie kā pieķerties un iespējamība, ka palīdzēs ir vērta izskatīt... vienīgais ko varu zaudēt droši vien ir nauda...
Re: RA (reimatoīda artrīta) ārstēšana
11.06.2011 10:31
Bu. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> koraļļu klubs ir tik varens? :D

Nu man tā ir pirmā pieredze ar viņiem, tāpēc tiešām nezinu par viņu varenību.... Tāpēc jau meklēju info ;)
Re: RA (reimatoīda artrīta) ārstēšana
11.06.2011 12:33
Protams, ka koraļu kluba diagnostika ir vistīrākāis šarlatānisms bet kas attiecas uz uztura bagātinātājiem (vispār) tad godīguma labad jāsaka, ka tiem ir ļoti liela nozīmē veselības atjaunošanai...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 16?
Ziņa: