pleķi

Aizsāka nekonezinu 

pleķi
14.06.2011 14:38
Labdien! Man jau vairākus gadus ik pa laikam veidojas brūni plankumi uz muguras, kas tālāk aiziet uz krūtīm, rokām un kaklu. šie pleķi uzturoties saulē kad ķermenis iedeg kļūst gaiši. Iepriekš esmu bijusi pie diviem dermatologiem, un abi ieteica smērēt klotrimazolu. Pēc smērēšanas, pleķi pazūd, bet pēc pāris mēnešiem parādās no jauna. Vai tiešām nav cita varianta kā ar to cīnīties? Vai varētu vismaz ieteikt labu dermatologu?
Re: pleķi
14.06.2011 14:53
Man arī ir šāds pleķis, bet stav uz vietas, nekur nepārvietojas, tiesa gan neesmu bijusi pie dermatologa parādīt, bet varbūt vajadzētu...



Edited 1 time(s). Last edit at 14.06.2011 14:54 by Mandara.
Re: pleķi
15.06.2011 18:52
Šo es zinu, un bija pat viens lielisks līdzeklis pret tiem, bet diemžēl sen vairs neatceros, kādas bija tā sastāvdaļas. Tas bija speciāli pēc pasūtījuma taisīts šķidrums, palīdzēja gan man, gan manam brālim, kuram bija tāda pati liga. Man otrreiz parādījās, bet es laikus noreaģēju, izārstēju, kamēr vēl bija pavisam maziņš tas jaunais pleķītis un nu vismaz kādus 7 gadus nekas nav parādījies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 25?
Ziņa: