bezmaksas advokāti medicīnas jautājumos

Aizsāka Margarita Bankova 

Esmu dzirdējusi,ka bezmaksas juridisko konsultāciju ar trūcīgās personas statusu var dabūt par velti Rīgā,Brīvības ielā 214.
Ir doma nopietni tiesāties ar medicīnu,bet advokātu nevaru atļauties.Kā domājat,vai vispār ir kādas izredzes?Vai vispār Latvijā ir zinoši cilvēki gan ar labu medicīnisko,gan juridisko izglītību kā tādi?Vai ir iespēja,ka kāds arī ko dara par velti?Ļoti
lūdzu MADEKI nepieminēt!
Re: bezmaksas advokāti medicīnas jautājumos
25.06.2011 12:39
Latvija nav ne tiesas, ne medicinas.
tercel! Pilnībā piekrītu,es arī tā domāju!
Sveicināta,Bankovas kundze.2010.gada 5.novembrī cietu ļoti smagā autoavārijā, kā rezultātā tagad esmu 2.grupas invalīde. No avārijas vietas mani aizveda uz Gaiļezera slimnīcu. Tagad man zvana no slimnīcas un saka, ka es esmu parādā 700 latu.Mana invalīda pensija ir 78 lati. Viņi pieprasa no manis 40 latus katru mēnesi. Sakiet,cien.Bankovas kundze, vai ir kāda iespēja rast risinājumu šajā lietā? Pateicos Jums pirms laika. Liels paldies! Atvainojiet par traucējumu.Paldies vēlreiz. Labu veselību un veiksmi darbā!
https://www.youtube.com/watch?v=v8JeRDVqBIM
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 25?
Ziņa: