Vairogdziedzeris..

Aizsāka velns 

Vairogdziedzeris..
01.07.2011 16:07
Sveiki, man ir jautājumi par vairogdziedzeri.
manai mamma vislaik uztraucas, un saka ka nepieciešams man ārsta apmeklējums, jo viņai liekas, ka man ir palielinājies vairogdziedzeris.

Gribēju pajautāt, kādi ir simptomi, ka kkas nav kārtībā ar vairogdziedzeri?
un kādas problēmas ir, ja ir palielinājies vairogdziedzeris?
Re: Vairogdziedzeris..
02.07.2011 00:32
ļoti nopietnas problēmas, labāk tiešām klausīties un aiziet pie ārsta un pārbaudīties
Re: Vairogdziedzeris..
02.07.2011 00:43
Mēdz būt arī tā, ka nekādu īpašo simptomu nav. Paskaties spogulī, ir palielinājies vai nav.
Vispār vairogdziedzera slimības ir dažādas un līdz ar to arī simptomi ir dažādi.
Re: Vairogdziedzeris..
18.07.2011 14:05
Iesaku savlaicīgi aprunāties ar ģimenes ārstu par vairogdziedzera pārbaudēm. Paši viņi ar piedāvājumiem "pakaļ neskrien". Tā arī es esmu zaudējusi vairogdziedzeri, liku iztaisīt arī manām meitām analīzes (pats ģimenes ārsts neiedomājās!!!!!!!!!), vienai labas, otrai 32 gadu vecumā IZOPERĒJA PILNĪBĀ!
Profilakse mūsu valstī ir zem katras kritikas!
Operēja mūs Linezerā Dr. Cunskis, ļoti saprotošs, taktisks un zinošs ķirurgs. Simtu paldies varu viņam un, protams, laipnajam kolektīvam, pateikt par mūsu aprūpēšanu.
Re: Vairogdziedzeris..
20.07.2011 12:05
Man muterei ar pirms dažiem gadiem vairogdziedzeri izoperēja.. ķip kaklā bija tāds kā bumbulis ,pectam, kad izoperēja,tad izņēma tādu kā ķekaru ārā. Omai ari bija liels vairogdziedzeris vairakus gadus, bet jau viņa nomira pirms 2 gadiem.. nejau no vairogdziedzera, bet no insulta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 3?
Ziņa: