DURACEFF stipras kakla sāpes,jeb labāk ROVAMICYNE?

Aizsāka kaste 

DURACEFF stipras kakla sāpes,jeb labāk ROVAMICYNE?
01.07.2011 23:55
Sveiki! Man ir 3dienu kakla sāpes,šodien jau neciešamas,temp,37,5,reibs galva,s
ap galva,miegainība,nespēks,grūti paiet,tā kā mana ģim,dr,atvaļin,nolēmu dzert DURACEF 500.mg,vakarā izdzēru 2tb,bez rezultātiem,tā kā mājās ir ROVAMICIN3milj,varbūt uzreiz dzert,jo šat tad kādreiz lietoju DURACEFF,varbūt man jau ir rezistence,kaklam ir entie pūšamie,tabletes,bet nekā,esmu nemierīga,jo loģiski labāk lietotu rovamicin,kaklā mazas baltas neizsteiktas pumpiņas,rīkles gals ļooti sarkans,grūti norīt.. HELP! SOS!
Re: DURACEFF stipras kakla sāpes,jeb labāk ROVAMICYNE?
02.07.2011 00:09
SOS!!!!!!!!!!!!!
Re: DURACEFF stipras kakla sāpes,jeb labāk ROVAMICYNE?
02.07.2011 19:40
neviens nevar atbildēt??????????gulēju 5stundas,naktī bija vemšana,kakls nenormāli sāp...temp,nakti bija 37,5,lauž kaulus,muskuļi sāp...
Varbūt pazvani uz 66016001.
Iekopēju: Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 ir Veselības ministrijas un Veselības norēķinu centra organizēts medicīnisko padomu tālrunis, kas nodrošinās Latvijas iedzīvotājiem iespējas ārpus ģimenes ārstu darba laika saņemt medicīniskus padomus par vienkāršām veselības problēmām, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana.
Re: DURACEFF stipras kakla sāpes,jeb labāk ROVAMICYNE?
02.07.2011 21:01
nav kas aizvieto ģimenes ārsti?
Re: DURACEFF stipras kakla sāpes,jeb labāk ROVAMICYNE?
02.07.2011 22:16
vvv.PALDIES! :) Bu,nē tā otra nav normāla...bet es jau sāku lietot Rovamicinu,jau labāk..
Ceru,ka jau sen izveseļojaties.Bet mans komentārs:Dieviņ tētiņ ,apžēlojies!Jo pie mums,Latvijā nav kam pajautāt.Esmu zvanījusi
uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni,bet labāk to nebūtu darījusi,tur bieži strādā jokdari.Duracef ir labas zāles,man LOR daktere
izrakstīja.Labi,ka man blakus mājai ir laba aptieka-pēc zāļu iegādes atdod recepti atpakaļ.Nu man ,cilvēkvalodā izsakoties,ir strutas
paurī,deguna dobumā.Nezinu,pie temperatūras un nespēka,esmu mēģinājusi wimpen,bet arī aptiekā dod pēc garastāvokļa-dažreiz ar
recepti,dažreiz bez.Ar rovamicin neesmu cienājusis.Iesaku tādos gadījumos iet uz aptieku,tas ir veikals,kuru bizness ir pārdot zāles.
Nezinu,kā citiem veicas,bet ārsti ar zāļu izrākstīšanu,vismaz pēc manas pieredzes,mīl pajokot.Jo valsts ģimenes ārstiem alga ir
atkarīga no tā,cik nogarlaikujošos pensionāru atnāk uz pieņemšanu paklačoties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 19?
Ziņa: