Kas jāēd?

Aizsāka jamm 

Kas jāēd?
17.07.2011 02:20
Kas jāēd, lai labāk izceltos muskuļi, piemēram, rokām. Man lieta tāda, ka saprindzinot tos, var redzēt, ka ir normālas muskuļu formas puslīdz(biceps, triceps), bet kad atslābinātas rokas un iztaisnotas, tad vispār tādas nekādas.. it kā nebūtu kačājis viņas..
Re: Kas jāēd?
17.07.2011 12:54
Tas jautājums jauzdod sporta medicīnas un uztura sadaļa jo normāli muskuļi nesasprindzinātā stāvoklī neizceļas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kas jāēd?
17.07.2011 14:42
es zinu, ka no putrām augot muskuļmasa, bet ipaši negribas tādas sākt ēst, tāpēc domāju, ka varbut ir kaut kas tads neitrals no kā labāk muskuļi izskatās. Piemēram kaut kādi augļi vai kaut kas tāds.. vai salāti moš..
Re: Kas jāēd?
17.07.2011 15:00
No augļiem un salātiem nekas neaug... galvenais muskuļu masas palielinātājs ir olbaltumvielas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kas jāēd?
17.07.2011 15:03
Un jā, vēl piebilde... lai tā muskuļu masas palielināšana noritētu vaiksmīgi, vajadzīgs atbilstošs hormonālais fons bet tas katram individam ir ģenētiski noteikts... tāpēc efektīgu muskuļu iegūšanai parasti papildus tiek lietoti hormonu preparāti - steroīdi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kas jāēd?
17.07.2011 16:22
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un jā, vēl piebilde... lai tā muskuļu masas
> palielināšana noritētu vaiksmīgi, vajadzīgs
> atbilstošs hormonālais fons bet tas katram
> individam ir ģenētiski noteikts... tāpēc
> efektīgu muskuļu iegūšanai parasti papildus
> tiek lietoti hormonu preparāti - steroīdi...


steroīdus nevajag vispār lietot.. tie tikai visu samaitā... sabeidz veselibu... tad jau labak uznemt dabigas olbaltumvielas no, piemeram, olām gaļas utt.. vai arī pirkt proteīna shake kokteiļus, bet tie dargi
Re: Kas jāēd?
17.07.2011 16:32
jamm

Nu redzi, Tu jau pats isu zini... atliek tikai piebilst, ka tā muskuļu masas palielināšanās ir ģenētiski notieikta lieta un ja Tev tā nav tad Tu dabiskā ceļā neko daudz neuzaudzēsi... Tas neattīcas uz muskuļu spēku jo tas nav tieši saistīts ar muskuļu masu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kas jāēd?
17.07.2011 17:59
Nu man muskuļi ir normāli redzami, kad sasprindzinu, bet es varu arī uzkačāt daudz labāk, bet tieši spēka ziņā viņi ir pasūdīgi.. Citi vispār kačājās daudz trakāk nekā es, bet rokas tādas kā sērkoki :D nu labi ne tik traki, bet nekas īpašs.. man jau no nedaudz sāk parādīties.. tagad vasarā, kad vairāk uz zāli neeju, tad sāku vnk ar hantelem katru dienu gandriz pa 3 piegajieniem 20 reizes katrai rokai, tad redzes kadi izskatisies bicepsi augustā, piemēram.

Šitā izskatās, kad sasprindzina -> http://www.bildites.lv/viewer.php?file=wj2qqj6dztcol3z4xe0m.jpg

Bet es domāju, ka ja pareizi uzņemtu visas tās olbaltumvielas un proteīnus, tad būtu daudz lielāka roka :D



Edited 1 time(s). Last edit at 17.07.2011 18:05 by jamm.
Re: Kas jāēd?
17.07.2011 22:17
Vecums,dzimums,augums ,svars?
Re: Kas jāēd?
18.07.2011 00:35
jamm

Neesi Tu tāds vienīgais... es arī esmu no tiem cilvēkiem kas kačājoties iegūst vienīgi nogurumu un nenes nekādu gandarijumu par rezultātiem... :( Pat manai sievai musīši uzkačājas daudz ātrāk un vieglāk kā man un rezultāts ir acīm redzams... neko darīt, jāsamierinās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kas jāēd?
18.07.2011 01:13
nu muskuļus arī pareizi jātrenē :) kas nav mazsvarīgi, paskatototies kačalkā uz puišeļiem kas jūtas kruti tur tikai ākstās nevis trenējas. kā arī muskuļi labi ja pēc 3 mēnešu treniņiem sāk līst ārā
Re: Kas jāēd?
18.07.2011 01:22
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jamm
>
> Neesi Tu tāds vienīgais... es arī esmu no tiem
> cilvēkiem kas kačājoties iegūst vienīgi
> nogurumu un nenes nekādu gandarijumu par
> rezultātiem...

Nē, kāpēc? Pēc kačāšanās ir laba sajūta, kad viss padarīts un pēctam tāds svaigums un nogurums patīkams, tikai kad tos vingrinājumus taisa, tad nekas tāds ipaši patīkams nav, bet kad visu uztaisa, tad gan laba sajuta, ka darbs padarits :D

Man jau diezgan ir progress, kad pagāju ~1 gadu kopā ņemot, jo agrak vispar nebija tadas formas, kad sasprindzinaju.. BTW, tu to bildi paskatijies ?
Re: Kas jāēd?
18.07.2011 01:23
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vecums,dzimums,augums ,svars?


19, Vīrietis, ~184cm, ~70kg
Re: Kas jāēd?
18.07.2011 17:27
Vīrietis,184,70kg. Vēl ir rezerve. vismaz 10 kg. Bet nevajag steigties. Muskuļiem ir vajadzīgi attiecīgi kauli. Blīvi un izturīgi. Kaulu veidošanas formula ir "C" vitamīns+ "D" vitamīns+ Kalcijs+ fosfors+ saules gaisma. Muskuļiem ir vajadzīgs pilnvērtīgs olbaltums.Olas,biezpiens,visi piena produkti,sēnes,zivis,brokļi,bietes,pupas,zirņi,soja, rieksti... Merenas slodzes 2-3 x nedēļā. Protams, testosterons, ko ražo oliņas. Ar obligātu atpūtu, lai izvadītu šlakvielas.
NESTEIGTIES.
Veiksmi!



Edited 2 time(s). Last edit at 19.07.2011 14:53 by Mazdakteris1.
cirks
Re: Kas jāēd?
19.07.2011 14:01
jamm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> > Vecums,dzimums,augums ,svars?
>
>
> 19, Vīrietis, ~184cm, ~70kg


vecīt, nekā personīga, bet tu izskaties pēc distrofiķa. kādus tu tuir gribi redzēt muskuļus? kauli vien ir.
ēd normāli un smagi kačājies, pēc kādiem 5 gadiem varbūt kautkas sanāks puslīdz.
Re: Kas jāēd?
19.07.2011 15:25
bodybuilding = ķermeņa veidošana. vienalga, vai tas ir spēka vai muskuļu palielināšana vai tauku samazināšana.

bodybuilding.com = tur var izvēlēties plānu jeb ko tu gribi panākt - muskuļu palielināšana vai svara zaudēšana un tev piedāvās BEZMAKSAS n-tās profesionālu treneru videopamācības. neviens vēl par kačaku nav kļuvis ievērojot padomus, kurus "viens čalis internetā teica, ka".

konkrēti iesaku Dorian Yates programmu un vēlreiz - tas viss ir BEZMAKSAS!
Re: Kas jāēd?
19.07.2011 19:43
cirks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jamm Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > > Vecums,dzimums,augums ,svars?
> >
> >
> > 19, Vīrietis, ~184cm, ~70kg
>
>
> vecīt, nekā personīga, bet tu izskaties pēc
> distrofiķa. kādus tu tuir gribi redzēt
> muskuļus? kauli vien ir.
> ēd normāli un smagi kačājies, pēc kādiem 5
> gadiem varbūt kautkas sanāks puslīdz.

Pats tu pēc distrofiķa izskaties! Nemaz neesi mani redzējis... Tici man, zinu daudzus, kuri ir daudzreiz tievaki par mani + rokas daudz neizteiksmigakas.. man vismaz ir muskuļi kaut cik normāli, kuriem turpinu taisit progresu. Ja es būtu distrofiķis, tad man nebutu alus veders neliels :D Es ēdu normālāk par tevi.. visu laiku ēdu.. man visu laiku gribas est.. edu un edu un edu ! Kāds te varu but distrofiķis????? Paradi labak bildi ar savu roku
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 15?
Ziņa: