Mediciniskā izziņa

Aizsāka jamm 

Mediciniskā izziņa
17.07.2011 19:57
Cik maksā Medicīniskā izziņa?
Re: Mediciniskā izziņa
17.07.2011 23:13
man izmaksāja 1 latu.
Re: Mediciniskā izziņa
18.07.2011 01:09
kam un kur?
Re: Mediciniskā izziņa
18.07.2011 01:24
Bu. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kam un kur?

Nu tur tajā koledžā prasība ir medicīnas izziņa.
Re: Mediciniskā izziņa
18.07.2011 02:50
ā nu to jau jāiet pie ģimenes ārsta un viņa nosūtīs pie attiecīgajiem ārstiem un maksāt vajag tikai pacienta iemaksu, protams, ja ir valsts apmaksātais ģimenes ārsts
Re: Mediciniskā izziņa
18.07.2011 02:59
Bu. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ā nu to jau jāiet pie ģimenes ārsta un viņa
> nosūtīs pie attiecīgajiem ārstiem un maksāt
> vajag tikai pacienta iemaksu, protams, ja ir
> valsts apmaksātais ģimenes ārsts

nu man ir ģimenes ārsts... pie viņa vizīte ķipa parasti ir 1ls.. es ceru, ka vairāk par 2 latiem kopumā nevajadzēs izteret..
Re: Mediciniskā izziņa
18.07.2011 03:24
to nevar zināt,tapēc labāk paņem vairak naudas līdzi:D
Re: Mediciniskā izziņa
18.07.2011 21:42
Aizgaju pie ģimenes arsta.. Tur tā asistente paskatijas uz manu potēšanās pasi un teica, ka visas potes izdarītas.. tad mana stulba ģimenes arste izdomaja piesieties tam, ka vajadzetu uztaisit rentgenu plaušām(WTF?)Teica, ka tur koledžā būs jāstrādā ar cilvēkiem un jabut labam plaušām(WTF? 2x) ķip rīt uz tuvejo slimnicu jabrauc..

Un ta divaini likas, ka vina teica, lai saku, ka taisu rentgenu, jo ik pa laikam klepoju.. Es tā padomaju: "Kada sakara?" .. lab, pofig.. un aizgaju... Kapec es nevaru teikt, ka eju taisit rentgenu, lai dabutu medicinisko izziņu? Vai ari ar to nosutijumu taisiit rentgenu mana ģimenes arste nopelna kaut ko???

Ka tur isti ir?



Edited 1 time(s). Last edit at 18.07.2011 21:43 by jamm.
Re: Mediciniskā izziņa
18.07.2011 21:59
tu tiešām klepo vai viņa to izdomāja? ja, sūdzību nav domāju, ka nav nemaz jāstāsta ka ej izziņas vai kā cita dēļ. par nopelnīšanu - cik esmu dzirdējusi, tad izdevīgāk ir tieši nesūtīt uz izmeklējumiem... tātad laba dakterīte īstenībā tev gadījusies :D
Re: Mediciniskā izziņa
18.07.2011 22:28
ievuciss* Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tu tiešām klepo vai viņa to izdomāja? ja,
> sūdzību nav domāju, ka nav nemaz jāstāsta ka
> ej izziņas vai kā cita dēļ. par nopelnīšanu
> - cik esmu dzirdējusi, tad izdevīgāk ir tieši
> nesūtīt uz izmeklējumiem... tātad laba
> dakterīte īstenībā tev gadījusies :D


psc... laba dakterite... lai maksaju tik vairak un vairak.. vina pati teica, lai pasaku, ka klepoju un nesaku to, ka esmu nacis sakarā ar izziņu(ta vismaz vareja noprasT).. tik viskautko izdoma, lai vienkarsi neiedotu uzreiz to medicinisko izziņu



Edited 1 time(s). Last edit at 18.07.2011 22:29 by jamm.
Re: Mediciniskā izziņa
19.07.2011 15:00
nu plaušu rentgens ir viena no standarta parbaudēm :)
Re: Mediciniskā izziņa
19.07.2011 19:45
Bu. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu plaušu rentgens ir viena no standarta
> parbaudēm :)


es jau biju, parbaudiju.. teica, ka ar plausam viss ok, bet nez kapec man biezi vien gruti elpot un kaut kas durstās:D Laikam tas tapec, ka augu..

Brinijos, ka pat nebija mazliet melnas, jo biju pipejis 3 gadus. .tagad pats jau neperku no februara beigam + biju no ta laika menesi vispar nepipejis.. tagad tikai, kad kadam paprasu tikai tad uzsmekeju

Bet tas varbūt tāpēc, ka iepriekšējā dienā pirms gulētiešanas izdzēru 300ml glāzi piena :) Un piens tak attīra plaušas mazliet, cik esmu dzirdejis :D taepc bija veseligas plaušas :D



Edited 1 time(s). Last edit at 19.07.2011 19:46 by jamm.
Re: Mediciniskā izziņa
20.07.2011 01:07
"augu" smieklīgi skan ;) :D drīzāk kaut kas ar atkal jau bieži pieminētiem starpribu nerviem
pīpēt gan nevajag, to atmest vajag pavisam pie tam ja tu trenējies un gribi muskuļus, labāk veselīgāk dzīvot :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 19?
Ziņa: