C hep

Aizsāka Mamma345 

Mamma345
C hep
19.07.2011 18:44
Kā domājat cik reāli bērnam dabūt C hepatītu pie zobārsta. mēš bieži tur bijām zobus raut kad vajadzēja citus izlīdzināt. Vai jāiet pēc tā bērnu pārbaudīt uz C hep.

Varbūt ir kāds, kuras bērns arī daudz zobu poe zobārsta rāva? kā jūs darījāt?
Re: C hep
20.07.2011 01:04
Teorētiski, ja tā riktīgi baidās no C hepatīta tad ārstniecības iestādēs pat iekšā nav jāiet... jo var taču inficēties nododot analīzes uz C hepatītu...

Šis laikam būs tas gadijums kad mammai vajadzētu mazāk visādus žurnālus lasīt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: C hep
20.07.2011 01:08
ir kaut kādas sūdzības? kapēc būtu jāiet pārbaudīt..
Mamma345
Re: C hep
20.07.2011 09:22
nav sūdzību, tāpat visur raksta ka pie zobārsta pieķer, tāpēc bail ka ir pieķerts. Raksta tak ka pie C hep nav nekādu sūdzību.
Re: C hep
20.07.2011 19:14
pāris % izpaužas kaut kādas sūdzības, bet nu nedomāju ka uzreiz būtu noķerts hepatīts
protams var iet pārbaudīt sirdsmieram, tāpēc jau nepārstās iet pie ārstiem
Mamma345
Re: C hep
20.07.2011 19:47
Aizgājām nodot gan uz B, gan C hepat. Mums Rēzeknē tā Gulbja laboratorija tik interesanti strādā. Paņem asini Rēzeknē un tad 15:00 atnāk mašīna un aizved asinis uz Rīgu un tur taisa analīzes. Godīgi sakot man kaut kā nedroši likās. kamēr transportē tur nekas nevar pamainīties un tāpēc negatīvs rezultāts? Mēs taisījāmanalīzes dažādās dienās. Vispirms B hepat. un pēc 2 dienām uz C un nevajadzēja otru reizi durt bērnu, jo Rīgas laboratorijā to asini iesaldē un tad 3 nedēļu laikā vēl var uztaisīt 1 analīzi. Tas C hep antiviela vai ko tur meklē nevarēja pie saldēšanas un atsaldēšanas pazust vai nobeigties? Sakiet vai pie tādas ceļosanas un saldēšanas B un C hepatīta negatīvās atbildes varu uzskatīt par pareizām un neapšaubīt?
Re: C hep
20.07.2011 20:04
Mamma345

Godīgi sakot, apšaubīt var pilnīgi visu. Pat labākās ārzemju klīnikas tā kā par latviju pat nav ko runāt. Tikai neuztveriet manu teikto kā apvainojumu bet esmu pārliecināts, ka Jūs vienkārši pārspīlējat visu to problēmu. Zobārsts jebkurā gadijuma zin par tādu problēmu un vairāk vai mazāk ievēro atbilstošās normas. Ja reiz nododat analīzes laboratorija tad gan arī viņi vairāk vai mazāk ievēro normas lai analīžu rezultāti būtu korekti. Bet pilnīgu garantiju nedod neviens un nevarēsit Jūs bērnu pasargāt pilnīgi no visām iespējamām nelaimēm. Tas principiāli nav iespējams. Jo daļa no bīstamām slimībām nepakļaujas cilvēku kontrolei un bez slimībām vēl ir tāda lieta kā nelaimes gadijumi no kuriem mēs neesam pasargāts neviens... Tā kā es ieteiktu Jums vienkārši nomierināties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mamma345
Re: C hep
20.07.2011 20:15
Sakiet, jūs personīgi pie tādas analīžu nodošanas kārtības saņemot negatīvus rezultātus sāktu kā es meklēt kur var būt kļūda vai pieņemtu tos kā pareizos un dzīvotu mierīgi? Kā Jūs domājat es par šo analīžu veikšanas sistēmu varu neuztraukties un pieņemt, ka pašreiz bērnam tiešām B un C hep ir negatīvs? Tomēr Jūs esat cilvēks no malas, kurš nav tik uzvilkt kā es. :)
Re: C hep
20.07.2011 20:33
Mamma345

Laikam tā ir, ka esat uzvilkta... C hepatīts nav ātri noritoša slimība tā kā paspēsiet... Es ietektu Jums pēc kāda mēneša vai dažiem atkārtot izmeklējumu. Varbūt kādā citā laboratorija bet cik zinu tad Gulbja laboratorija latvijā ir viena no labākajām, ja ne pati labākā...

Man pašam arī ir bijuši izmeklējumi kuru rezultāti viesuši aizdomas bet neko, dzīvoju... varbūt kādreiz atkārtošu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 22?
Ziņa: