mana kaišu virkne

Aizsāka harisa 

harisa
mana kaišu virkne
19.07.2011 22:46
Kā jums šķiet, vai šis ir normāls kaišu saraksts vienam 30 gadus vecam cilvēkam? Vairogdziedzera hipofunkcija, epitēlijķermeņa adenoma, hemoroīdi, cistas olnīcās un krūtīs, pārmērīgi sausa āda, trausli, izlūzuši mati, rozācija, smaganu problēmas & slikta elpa, kāju vēnas, atvilnis&gastrīts, miega traucējumi, murgi, neauglība. Un diemžēl nekas nav iedomāts, viss oficiāli. Kur lai tāda liekos? Kamēr ārtsē vienu galu, otrs jau atkal pī---. Gribēju visam uzspļaut, nedomāju, dzīvoju nost zaļi un gadu negāju pie ārstiem un neko citu kā mitrinošu krēmu un savu dienišķo tiroksīna devu nelietoju, bet krūtis ļoti sāpēja un šodien US pateica, ka nu tāāādas cistas krūtīs, kuras nekad nepazudīs. Un zobs būšot jārauj ārā, jo kauls smaganu problēmu dēļ sabrucis viena dzeroklim. Nesaprotu pie kā ķerties, ko glābt un ko atstāt.... Vienkārši pī-----
Re: mana kaišu virkne
19.07.2011 23:56
Mja... izklausās skarbi... it īpaši priekš 30 gadiem... :( Varbūt īpaši jautri un bezrūpīgi pavadiji pusaudža gadus?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: mana kaišu virkne
20.07.2011 01:03
puse problēmu no vairogdziedzera problēmām, ja to atrisināsi puse pazudīs... atvilni arī veiksmīgi var izārstēt
bet nu ja tu uzsplāvi visam un nelikies ne zinis... pat nešķiet ka tevi interesētu problēu atrisināšana
Re: mana kaišu virkne
20.07.2011 01:53
Bu.

Tu gadijumā nesi kāda medikamentu firmas pārstāvētāja? Vai Tu esi sev atrisinājusi vairogdziedzera problēmas un veiksmīgi izārstējusi atvilni? Vai Tu par to visu izlasiji kādā žurnālā...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
pingvins
Re: mana kaišu virkne
20.07.2011 08:28
Tieši tā- visas ir saistītas problēmas. Ne velti saka, ka visas problēmas sākas galvā- labāk pastāsti, kāda bija tava bērnība, vai esi laimīga, harmoniska sieviete? Varu derēt, ka ne.
Re: mana kaišu virkne
20.07.2011 12:00
nu ja nav nekas tur ļaundabīgs, tad ej lai griež visu ārā, kamer nav laundabigs kaut kas paradijies
Re: mana kaišu virkne
20.07.2011 19:10
ku! tu stulbs vai?? man nav problēmas ar vairogdziedzeri, bet pats palasi kādas ir sekas tam ja ir problēmas ar vairogdziedzeri!!!!!!!!!!!!!!
UN JĀ ESU IZĀRSTĒJUSI ATVILNI VEIKSMĪGI!!!!!!!!!!!! tākā ej bekot ku! ;) jo es zinu ko saku.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.07.2011 19:10 by Bu..
Re: mana kaišu virkne
20.07.2011 19:22
:)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
harisa
Re: mana kaišu virkne
20.07.2011 23:05
Es jau visumā esmu pateicīga, ka varu būt aktīva un strādāt utml. Relatīvi ņemot, tie visi ir nieki, vienīgi, ka viņu ir tik daudz. Protams, pingvinam taisnība, ka esmu disharmoniska, man nepatīk mana laulība, vīrs, brīvdienas, vienīgi darbs patīk. Bija sajūta, ka jāiepauzē ar visiem dr., zālēm un analīzēm, jāatslābst, kas arī izdevās, bet acīmredzot pat iekšējā balss man ir greiza, jo, pa to laiku problēmas tikai un vienīgi savairojušās. Laikam esmu bezcerīga.
pingvins
Re: mana kaišu virkne
21.07.2011 08:31
Nē, tu neesi bezcerīga. Manu kaišu saraksts bija apmēram tikpat garš, toties tagad nevaru ''lepoties'' ar tām. Ķermenis un it īpaši psihe kauc pēc pārmaiņām radikālām, katrs pats meklē un atrod savu ceļu uz iekšējo harmoniju. Lai veicas!
sakne(īstā)
Re: mana kaišu virkne
21.07.2011 14:28
Viss ir loģiski -nedzēri tiroksīnu -izbaudi sekas!
delta
Re: mana kaišu virkne
21.07.2011 15:35
Nu cilvēks jau gan neraksta, ka tiroksīnu nebūtu dzēris, bet tieši otrādi - ka tas bija vienīgais, ko turpināja lietot.
Jautājums jau ir ļoti labs - kā dot organismam kādu draudzīgu "spērienu", lai viņš beidz nīkuļot, lai pieplūstu atkal tā kaut kur zudusī dzīvības enerģija, kas uztur organismu kā vienotu sistēmu pie kārtības. Tikai atbildes laikam nav uz viņu...
Zinu daudzus, sevi ieskaitot, kas tā mokās - kaut kas tur, kaut kas šur, ne īsti slims, ne īsti vesels, visu laiku sajūta, ka nav īsti labi. Centies ēst veselīgi, sportot, neieslīgt domās par slimībām, bet vienalga īsti nevar no tā tikt laukā.
Kaut kas organismam nepatīk, kaut kas ieklemmējies, kaut kāds līdzsvars izjaukts.
Daudziem patīk tā ideja, ka tāda veida slimības rodas galvā, tam piekrītu daļēji un selektīvi, bet īsti arī tas visu neizskaidro un nedod skaidru atbildi, ko tad darīt, jo diez vai nu visu var izskaidrot ar kādu vienu bērnības traumu, ko atrisinot, nāks brīnumainā izdziedināšanās, parasti tās lietas gadiem krājušās, visādi sīkumi un sārņi, tur vairs nesapratīsi, kas kam cēlonis un kam sekas.
Katrā ziņā būtu jauki, ja te kādi cilvēki, kam tiešām ir izdevies tradicionālā vai netradicionālā veidā sev palīdzēt, varētu padalīties, bet nu, parasti jau, ja kāds brīnumains atveseļošanās stāsts, tad skaidrs, ka kādu brīnumzāļu izplatītājs ir klāt...
Re: mana kaišu virkne
21.07.2011 18:04
Varu teikt, ka esmu esmu no tiem cilvēkiem kas ir ieguvis veselības uzlabojumu pašu rokām, ja tā var teikt... Ari savas sievas veselību esmu uzlabojis. Tāpat vairāk vai mazāk arī savu bērnu veselību bet tas ir jautājums strīdīgs jo nav salīdzinājuma kā būtu ja darītu citādāk. Bet par sevi varu teikt droši, ka kopš bērnības biju slimīgs un nīkulīgs. Vārgulis, ar vienu vārdu sakot. Vienīgais ko bērnībā daudz maz varēju, tas bija diezgan daudz skriet. Bet arī tad nevienmēr ar labām beigām jo varēja sākties astmātiskā bronhīta lēkme bet tajos laikos nekādi sakarīgi inhalējamie medikamenti priekš tam nebija. Virzienu kuram esmu pievērsies es sauktu par organisma attīrīšanas un stiprināšanas virzienu. No sākuma es sāku aizrauties ar attīrīšanu. Labāk protams bija bet efekts bija īslaicīgs un veselība tāpat pamazām gāja uz leju. Ap gadiem 40 reizēm bija tik slikti, ka domāju, ka atstiepšu kājas... Bet pats sliktākais bija tas darbaspēju zudums kad vajag pelnīt naudu... Un tad es gandrīz pilnīgi nejauši sāku pievērsties organisma stiprināšanai. Efekts ir tik pozitīvs, ka tagad savos 50 gados Jūtos daudz labāk kā 40 (un vēl agrāk) neskatoties uz to, ka gadi gājuši uz priekšu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
pingvins
Re: mana kaišu virkne
21.07.2011 19:28
ku! vai tev māte gadījumā nebija baigi valdonīga? cik man bērnudārzā nākas sastapties ar bērniem un viņu mātēm, secinu, ka mazuļu astma ir tieši saistīta ar valdonīgu, biznesa tipa mammīti, kas viņu, tā sakot, apspiež. vēl pirms pāris gadiem neticēju šitādām saiknēm, bet nu pavērojot pasauli...
Re: mana kaišu virkne
22.07.2011 00:23
Nē, mamma tāda nebija... tad jau drīzāk vecmamma... Mans puika bija pavisam maziņš kad šo lietu mantoja un neviens no mums tur savu valdonību neizrādija... Ir daži apsvērumi kurus forumā neizklāstīšu bet man šī versija par valdonīguma sakarību ar bronhiālo astmu liekas pilnīgi garām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
delta
Re: mana kaišu virkne
22.07.2011 15:38
ku!, tad kā stiprināji organismu? Esi te agrāk rakstījis par vitamīniem/ pārtikas piedevām - vai vēl kādi citi paņēmieni? Tik klizmas, lūdzu, nepiedāvāt:))
Starp citu, šķiet, reiz minēji, ka esi izpētījis optimālo vitamīnu/ pārtikas piedevu komplektu, ja tā, vai varbūt varētu padalīties? Es pērku un lietoju šo to diezgan haotiski, nav īstas skaidrības, ko un kā vajadzētu un cik ilgi lietot.
Ļoti būtu gribējies izmēģināt ziemas peldēšanu, nez kāpēc ticu, ka tā varētu būt spēcīga lieta, bet vietā, kur dzīvoju, nav tādas iespējas.
Kādas ķīniešu masāžas & terapijas jau ilgi taisos izmēģināt, lai gan nav lielas ticības.
Man lielākā problēma šobdrīd hronisks sinusīts, nu kā lai tiek no tāda vaļā?
Re: mana kaišu virkne
23.07.2011 22:58
delta, pamēģini katru rītu skalot degunu ar sālsūdeni. Pa vienu nāsi ievelk iekšā, pa otru izpūš Tā vairākās reizes un katru rītu.
Deguna joga.:)
Re: mana kaišu virkne
23.07.2011 23:00
harisa, es teiktu, ka vajadzētu atrast labu dziednieku, kas mazliet sakārto visas tās lietas.
Re: mana kaišu virkne
24.07.2011 01:20
jā aizejat pie šarlatāniem maku biezumu sakārtos kārtīgi :D
man šķiet ka problēmas ir jāārstē nevis jāsakārto ..un nez kāda būtu tā sakārtošana, alfabēta secībā? :D



Edited 2 time(s). Last edit at 24.07.2011 01:22 by Bu..
emija
Re: mana kaišu virkne
24.07.2011 10:22
nelasīju iepriekšējos komentus..,bet ........liekas ka esi izstudējusi visu medicīnas enciklopēdiju un tā jau ir,ka liekas ka pašam ir tas visas slimibas...iesaku skatīties optimistiski uz dzīvi,domāt par kautko citu,piemēram sportu ,vasaras festivāliem,ceļojumiem,teatriem un t,t,kas liekas interesanti..........un galvoju ka 100% visas kaites pazudīs..............tikai mazliet pašiedvesmu....ka ...es esmu vesela..........TICI MAN-TAS PALīDZ
Re: mana kaišu virkne
24.07.2011 18:36
Bu, bubini vien tālāk.
Re: mana kaišu virkne
25.07.2011 02:47
kas ir zemenīt, aizskāru tevi? :D dziednieki IR un BŪS šarlatāni un nekas vairāk ;)
Re: mana kaišu virkne
25.07.2011 09:30
Piekrītu Bu. Protams ir ar tādi kas fiziski palīdz, bet psihē ielaiž parazītus...
Re: mana kaišu virkne
25.07.2011 17:35
delta

Tos vitamīnus un UB ko es mēģināju var pameklēt meklētājā. Diezgan daudz visādas lietas esmu mēģinājis. Visu nevar atcerēties. Patreiz lietojumazāk visādu piedevu. Galvenokārt tāpēc, ka neprasās veirs tik daudz kā sākumā. Domāju, ka esmu rumpīti piesātinājis un tagad atliek tikai uzturt līmeni...

Kas attiecas uz "klizmas nepiedāvāt" tad jautājums kāpēc tāda principiāla nostāja? Tu kad ej pie ārsta tad arī saki, dakter, izārstējiet lūdzu bet tikai bez špricēm vai citām lietām kas Tev nepatīk? Es jau neteicu, ka klizma ir neatņemama atveseļošanas sastāvdaļa. Ja nevajag tad netaisi bet ja ar vēdera izeju ir slikti tad nav ko māžoties un staigāt aplinkiem. Vajag ņemt un izdarīt to...

Ziemas peldēšana pati par sevi nav nekāda panaceja... tad jau labāk sāc ar pirtīm, kur var kārtīgi uzkarsēties un pēc tam dīķītī atdzesēties... svarīgs ir kontrasts... sāc vasarā un turpini to darīt ziemā...

Par ķīniešu lietā nesaku ne jā ne nē. Ja ir nauda un laiks tad var arī mēģināt...

Runājot par to sinusītu (tāpat kā par visiem citiem ītiem) protams, ka tas ir imunitātes jautājums... bet katram tā vājākā vieta organismā ir individuāla un veicinošam faktoram nav obligāti jāatrodas tuvumā (tobiš galvā). Tas varbūt jebkurā citā vietā rumpim... Dibenu ieskaitot :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: mana kaišu virkne
25.07.2011 17:43
Antonio, prieks ka ir kāds kas piekrīt arī man! :)
cik nav dzirdēti gadījumi ka cilvēks atsakoties no ārstu palīdzības,jo "dziednieks" labāk palīdz, tikai nez kapēc beigās nomirst no to "dziednieku" rokām
Re: mana kaišu virkne
25.07.2011 18:26
Nebūšu tik kategorisks... kaut gan kopumā atbalstu tradicionālo mdicīnu, domāju, ka dažkārt ir svarīgi izrauties no ārstu ķetnām un nomirt mierīgākā atmosfērā... Jāsaprot to, ka reklāma un nauda medicīnā darbojas tāpat kā jebkurā biznesa nozarē bet tai pat laikā medicīnas reālās iespējas stipri atpaliek no tām kas tiek sludinātas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: mana kaišu virkne
25.07.2011 18:49
Un tie paši, kam tradicionālā medicīna kaut ko ir palīdzējusi, tomēr pamatā atveseļojas tāpēc, ka meklē kaut ko ārpus tās.
Re: mana kaišu virkne
25.07.2011 19:31
nu bet ne jau dziednieks palīdzēs
Re: mana kaišu virkne
25.07.2011 20:48
Arī dziednieks. Bet ne jau katrs ir dziednieks, kas to apgalvo.
delta
Re: mana kaišu virkne
25.07.2011 21:24
Es personiski nevis gluži neticu dziedniekiem, bet, patiesību sakot, pat visai stipri ticu, ka līdztekus šarlatānu baram ir daži, kas tiešām darbojas ar kādu pārcilvēcisku spēku palīdzību, un par 100 punktiem nezinot, kas tie par spēkiem, negribu viņus ielaist sevī. Man nav dota pārpasaulīgā redze, lai es varētu vērtēt un spriest, kas aiz kā stāv. Un uzskatu, ka kamēr cilvēks pats neatver sevi, viņam nekas nav bīstams, bet ne velti saka, atdod velnam mazo pirkstiņu... Tās manas domas par dziedniekiem.
Toties no visas sirds ticu, ka pašam cilvēkam ir iespējams atmodināt sevī neaptveramas potences, gan garīgas, gan fiziskas. Tikai dzīve tāda skarba, vispakārt viss kas notiek, knapi spēj visam izsekot, pārsvarā sanāk peldēt kā pa straumi, nav laika apstāties, pat lai padomātu. Bet sevis izzināšana prasa lielu darbu.
Tradicionālajai medicīnai ticu un pamatā uzticos, ciktāl runa par konkrētām slimībām. Esmu no tiem, kas bez tradicionālās medicīnas un ārstu pašaizliedzības vairs nebūtu starp dzīvajiem. Bet, ja buksē visa sistēma, tad tradicionālā medicīna parasti nespēj līdzēt, izņemot atsevišķos gadījumos ārsti ar lielu pieredzi un īpašu talantu. Un to var saprast, jo varbūt apakšā kāda pavisam sīka vaina, kas izjauc visu līdzsvaru, un to atrast tik sarežģītā sistēmā ir kā meklēt adatu siena kaudzē. Un varbūt tā vispār nav konkrēta vaina, bet kaut kādi jau mazliet cita līmeņa sārņi, kas apslāpē organismu enerģiju.
Un ir tik nežēlīgi daudz cilvēku, kas pavisam jaunā vecumā ir kā vraki, un kā autore raksta, kamēr mēģina ārstēt no viena gala, no otra viss brūk kopā. Nožēloju, ka kādreiz slinkuma dēļ nekļuvu par ārstu, kaut gribēšana bija, tās ir lietas, kuru pētīšanai būtu vērts veltīt dzīvi.
ku!
Respect, ka izdevies sevi savest kārtībā, jo pirms laika arī te sūdzējies par visādām kaitēm. Par klizmām vairāk bija kā joks, ticu, ka ir gadījumi, kad viņas tiešām vajadzīgas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 1?
Ziņa: