Sliktas asins analīzes

Aizsāka Essss 

Sliktas asins analīzes
27.07.2011 11:00
Sveiki!
Mums darbā katru gadu jāiziet medicīniskā komisija. Parasti viss bija ok, bet šogad man iedeva izrakstu, ka jāiet pie ģimenes ārsta un tas pamatojums ir asins analīzes un konkrēti

HGB 11,00
Trombocīti 497x101
EGĀ 26

Pie ģimenes ārsta pieraksts ilgi jāgaida un esmu nedaudz sastresojusies, jo izlasīju, ka ja trombocīti ir virs normas, tas var liecināt par vēzi

Paldies!
Essss
Re: Sliktas asins analīzes
29.07.2011 12:05
Es vēl joprojām būtu pateicīga par komentāriem
Re: Sliktas asins analīzes
29.07.2011 15:17
jāiet pie ārsta un viņš izlems par tālākajiem izmeklējumiem, egā palielināts arī varbūt ne tikai vēža gadījumā bet arī pie infekcijām. iespējams tādēļ tādi rādītāji. ir kādas sūdzības ar veselību ne tikai skatoties uz analīzēm?
Essss
Re: Sliktas asins analīzes
29.07.2011 17:15
Sūdzību nav itin nekādu, nav slimots pēdējā laikā, nav nekādu hronisku saslimšanu
Re: Sliktas asins analīzes
30.07.2011 01:35
ginekoloģijā viss pārbaudīts? kāda urīnanalīze nav taisīta? uun iepriekš asins analīzes bijušas kārtībā?
Essss
Re: Sliktas asins analīzes
30.07.2011 02:54
Tajā reizē man pārbaudīja visu, paņēma asins un urīnanalīzes, biju pie ginekologa, šī vēl kaut kādu paraugus paņēma
Iepriekš esmu regulāri asinis kā donors devusi, viss bija ok, tikai pēdējā reizē izbrāķēja dēļ zemā HGB, tas bija apmēram tajā pašā laikā. Vēl tad nezināju, ka šīs analīzes man nav kārtībā
Re: Sliktas asins analīzes
30.07.2011 16:08
problēmas lielākoties sākas no zema hemoglobīna ,iespējams, tas ir vainīgais un cerams nevis kas nopietns, galvenais tagad nestresot pārlieku,stress arī rada daudzas kaites.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 22?
Ziņa: