asins analīzes

Aizsāka zak;itis 

asins analīzes
28.07.2011 19:59
Sveiki!
Esu 25.gadus jauna sieviete,sveru 50 kg. analīzēs atklājas šādas lietas:
Neitrofīlie % 39.0
Neitrof īlie abs. 1.91
Limfocīti % 46.6
Kopējais holesterīns 5.04
(šie visi rādījumi ir virs normas), bet es nevaru saprast vai ir jāgriežas pie ārsta vai arī tas ir normāli?
Paldie jau iepriekš!
Re: asins analīzes
28.07.2011 22:51
neitrofīlie %ir zem normas, neitrofīlie abs. +/- norma , limfocīti virs normas un holesterīns minimāli virs normas.
visdrīzāk ar imunitāti kaut kas, neesi apslimusi vai kaut kas tāds, un kādi ir citi rādītaji?
holesterīns ir paaugstināts dēļ taukainas pārtikas, saldumi u.c. lietas :)
rozaa
Re: asins analīzes
08.10.2011 00:42
Sveiki,

man līdzīgs jautājums. Ārsts nozīmēja uz asinsanalīzēm, jo ilgstoši lietoju hormonālās tabletes. Godīgi sakot, nezināju, ka tajās analīzēs ietilpst arī holesterīna pārbaude un iepriekšējā dienā ar draugiem atpūtāmies, kā rezultātā es apēdu gandrīz 2 šokolādes tāfelītes un izdzēru 2 D'light. Analīzes uzrādīja visus rezultātus normā, izņemot Kopējais holesterīns 5.73 mmol/L, kas ir virs norādītas normas 3.77-5.20. Ārste vairs neieteica lietot hormonālās tabletes, bet pēc tam es aizdomājos, ka holesterīna rādītāju varēja ietekmēt šokolāde un D'light. Tā ikdienā parasti nelietoju treknus ēdienus, pārāk daudz saldumus un alkoholu utml.
Vai holesterīna rezultātu bija iespējams ietekmēt, ja vairāk kā pirms 12h bija ēsts salds daudz? Vai tomēr tas nav iespējams no vienas dienas? Un cik ļoti man savos 26 gados būtu jāztraucas par holesterīna rezultātu 5.73?

Jau iepriekš paldies!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 1?
Ziņa: