pazemināts hemoglobīns

Aizsāka Har 

pazemināts hemoglobīns
02.08.2011 12:30
Sveiki. Gribēju pajautāt vai no tā ja hemoglobīns ir minimāli pazemināts var būt bezspēks un tāds kā stīvums? Vnk pēdējo nedēļu laikā, apmēram reizi nedēļā un uz dienu vai divām it kā nenokā uznāk šausmīgs bezspēks un tāds kā stīvums, muskuļi tādi stīvi un smagi. Ikdienā it kā nejūtu izteiktu nogurumu bet vot šitā viņš man pa laikam uz pāris dienām parādās. Nodevu analīzes un bija ļoti minimāli pazemināts 14.4 laikam bij minimālais man bija 14.2 un arī eritrocītu skaits nedaudz samazināts. Pāris iepriekšējso mēnešu daudz slimoju gandrīz visu laiku ar kādam saaukstēšanās slimībām domāju varbūt tas pie vainas.
Re: pazemināts hemoglobīns
04.08.2011 14:38
Bezspēks no pazemināta hemoglobīna var būt, bet Tev jau izskatās normā.
sakne(īstā)
Re: pazemināts hemoglobīns
04.08.2011 14:53
Njā...ja man kādreiz dzīvē būtu bijis tik LABS hemoglobīns! Vairāk par 12,5 - nekad...
Re: pazemināts hemoglobīns
04.08.2011 22:43
tas nu NAV īsti pazemināts hemoglobīns, bet to, ka drusku hemoglobīns krītas pie iekaisuma procesiem, ir fakts. Kad atveseļosies pilnībā, tie rādītāji droši, ka būs daudz labāki.
Vale
Re: pazemināts hemoglobīns
05.08.2011 13:05
Ko tad lai es saku ar hemoglobīnu 6,4?! Knapi rāpoju:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 15?
Ziņa: