D vitamīna trūkums

Aizsāka līdaciņa 

Analīzēs uzrādījās ļoti zems D vitamīns.Jābūt robežās no 20 - 55, bet man ir tikai 10. Ko lai daru,kas ir efektīvāks pilieni vai tabletes?
Re: D vitamīna trūkums
04.08.2011 14:36
Pašlaik saule ir visefektīvākā.
Re: D vitamīna trūkums
04.08.2011 20:10
Un ko darīt tiem kas nesauļojas? Man piemēram grībās D vitamīnu vienu pašu, bez ādas vēža...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: D vitamīna trūkums
04.08.2011 23:48
pietiek pasēdēt kaut 10 min saulē nevis cepties kā olai uz pannas- ku!
D vitamīna pamats jau ir saule.
un nav nekāda starpība vai tie vitamīni ir šķidrā veidā vai kapsulā kādā...
Re: D vitamīna trūkums
05.08.2011 00:45
Tiem, kas nesauļojas, nekas cits neatliek kā ēst aptiekas vitamīnus.
Vijolīte:)
Re: D vitamīna trūkums
05.08.2011 15:50
Pie tik izteikta D vit. trūkuma, rodas nespēks u.c. figņas, tādēļ šajā gadījumā vnk saule nelīdzēs.Man arī rādītājs 10 un tagad dzeru D-Pearls, kur ir augsta D3 vit. deva...nespēks sāk atkāpties:) Bet jādzer regulāri un pēc 3-4 nedēļām jānodod analīzes, lai redzētu vai tas vispār uzsūcas, ja nav uzlabojumu tad ir iespējama problēma ar Dvit uzsūkšaanos un jāmeklē cēlonis.
Re: D vitamīna trūkums
05.08.2011 16:39
Līdaciņai vēl vajag pastāstīt sīkāk par sevi.Dzimums,garums,svars, vecums!!!!!!! Kādi ir ēšanas paradumi? Ādas tips(gaišais, tumšais). Matu krāsa? Kā ar piena produktu lietošanu? Vai tādas problēmas ir bijušas senčiem? Vai ir pārbaudīts uz AIDS? Vai ir bijušas zarnu saslimšanas? Kā ar sauļošanos? Vai nesen nav bijis ilgstošs antibiotiku kurss?
Veiksmi.
Re: D vitamīna trūkums
05.08.2011 17:00
Es arī gribēju piebilst, ka tā problēma būtu jāskata saknē jo parasti savākt pietiekamu D vitamīna līmeni nav grūti... jautājums, kāpēc tas nenotiek...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vale
Re: D vitamīna trūkums
05.08.2011 21:58
man arī problēmas šķetināšana sākās ar to, ka atklāja zemu Dvit līmeni, pēc tam uzķēra problēmas ar kalciju un parathormonu, un tagad esmu tik tālu, ka biju pie endokrinologa un ir jāsameklē labs USG vairogdziedzerim un epittelijķermenīšiem (diemžēl nevienam nav ieteikumu:D), jo ir aizdomas par adenomu, kas būtu jāoperē. Tā, lūk. Visam ir iemesls.

Bet Dvit.līmenī dabūju ar sauli un Vigantoil.
Re: D vitamīna trūkums
08.08.2011 12:47
D vitamīna trūkums ir globāla problēma. Es nepazīstu nevienu, kam tas ir noteikts, un ir bijis pietiekošā daudzumā.

http://www.naturalnews.com/028357_vitamin_D_deficiency.html

Es sev neesmu pārbaudījusi. Pārbaudīšu vasaras beigās, saules ir bijis pietiekoši, tad redzēs.
Re: D vitamīna trūkums
08.08.2011 21:25
nu, zemen, personīgi mani nepazīsti, bet virtuāli gan - man ir normāls D vit. daudzums, arī ziemā bija normāls.
Noela, pierakstu blociņā- Noelai normāls D vit. daudz. ;)
Re: D vitamīna trūkums
09.08.2011 00:52
Hei, Noela, bet Tu taisi analīzes uz D vitamīna daudzumu kā vasarā tā ziemā, kaut arī ir normā? ...pierakstu blociņā, arī tad, ja D vitamīns ir normā, kaut kas nav normāli :D
Re: D vitamīna trūkums
09.08.2011 13:54
jā, taisīju, lai pārliecinātu pediatri, ka meitai nevajag nekādus supplementus. Tā kā - pieraksti tālāk - viss ir normāli.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 23?
Ziņa: