Beigta ērce uz palaga?

Aizsāka kaste 

Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 21:50
Sveiki! Dīvaina lieta,ka šorīt atradu saspiestu beigtu ērci(it kā)ļoti līdzīga,protams sākās panika,jo kam šammējā ir iekodusi,vīram vai man? neesam potējušies,aizvedām uz Bruņinieku kaut kādu labaratoriju,tur pateica 100% ērce,taisam vai nav inficēta,prasīja 17.ls,es pateicu,ka brauksim uz Linezeru jo tur 10.ls,aizbraucām,ar vīru nez cik pudeles baldreāņus,sirdsdrapes,neko iegājām kab,vakcinācijas,dr,izrakstīja cik jāmaksā,ka blakus kab,jānodod ērce,samaksājām,aiznesam čeku ar ērci,šī apskatās,un saka,bet tā neizskatās pēc ērces...es saku varbūt uzreiz aiznesiet uz lab,lai paskatās,lai lieki nauda nav jāmaksā,tur nevarēšot pateikt,nu neko atstājām gaidīsim rīt atbildi,bet palika pie sava,ka tā nav ērce,vīram uz rokas koduma vieta,bet nevar zināt no kā maybe ods...kam ticēt? ko darīt? un vai bruņinieku tā kļūdijās,vai ši Linezerā,mēs abi šokā...IETEIKUMI!!!????Paldies!
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:01
kā var ērci...netīšām nospiest? :D
Un parasti ja tā iekožas, tad kamēr nav mega liela, vaļā nelaižas :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:10
Tika veigta mājā lielā paklāju,grīdas putekļu sūkšana,abi dušā,sekcijas,plaukti ar dezifekcijas līdzekļiem notīrīta,un visa gultas veļa maļās 95grādos uz 3stundām veļas mašīnā...brrrr...nervi čupā,pati uz laukiem neesmu bijusi,vīrs tikai puķes no dārza mammas atveda,tās arī jau miskastē,ko tālāk?????????
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:11
nezinu,mateus??? :D
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:12
jātaisa pašnāvība...dubultā... :DDD
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:13
Bet vispār,ja godīgi galva 2dienu baigi sāp,reibst,nogurums,sāp visas malas,uz gaismu paskatīties nevaru... :((
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:14
drīzāk kāda blusa, blakts..vai cits mošķis un tiešām kā var "netīšām nostpiest "
tapēc arī vajag potēties lai nav panika
delta
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:18
Principā man ir dzīvē gadījies, ka piekodusies ērce viegli nonāk nost un izrādās sazin no kā garu izlaidusi.
Bet kaut kā dīvaini liekas, ka ērci varētu nebūt iespējams droši atpazīt, lai cik viņa maza, bet nu, visādi var gadīties.
Pateikt jau šajā gadījumā neviens neko nevarēs - var būt kļūdījās, varbūt ne, atvadieties no naudiņas un gaidiet rezultātu - ērce vai ne ērce, jebkurā gadījumā uzzināsiet, vai slima ar encefalītu vai ne.
Un nav ko tik ļoti baidīties un sircsdrapes dzert, tā no bailēm var vēl saslimt. Tomēr jau relatīvi mazs tas procents, kas saslimst, man šogad nepotēti ģimenes locekļi un draugi tikuši kosti, visiem viss ok.
Sapotēties jau gan der, manuprāt...
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:25
man ir epilepsija un neiropātija,plus krabis bija,un doks neieteica,jo plus esmu arī ļooti alerģiska,uz zālē kādām 50gb,man pasē ierakstīts..nezinu,maybe uz savu roku pa kluso nopotēties???
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:26
na mājās ne blusas,ne blaktis,mēs esam pedanti ar vīru,diemžēl...
delta
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:42
Šīs konkrētās ērces sakarā tāpat par vēlu (un nemaz nedrīkst) potēties.
Nenervozējiet pa tukšo, rīt būs atbilde un skaidrība.
Par tālāko runājot, ja doks neieteica potēties, es noteikti neriskētu.
Mežā neejot, minimāla iespēja, ka ērce varētu iekost. Ja iekož - obligāti nav inficēta. Ja inficēta, ne visi saslimst. Ļoti mazs beigu beigās paliek tas risks...
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:50
blusas jau viegli ienest no āras ar apaviem... nu ja tā ir bijis tad labak nepotējies(!!!), bet vismaz vīru aizsūtīt vajag ja viņam nav kādas kaites kas to neļautu. bet nu sagaidi rītdienu un tad jau jāskatās kas tur par zvēru ir bijis, saudzē nervus :D
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 22:58
mīļš Paldies par atbalstu,ar vīru vēl trakāk,jo gribējām kaķi nopirkt,braucām taisīt ādas testu vai nav alerģija,tad šim iedūra,pēc 30sek,zaudēja samaņu,pret stikla galdu pārsita galvu,un uz grīdas gulēja komā 8min,sirds apsājās,īsāk sakot anafilak,šoks,reakcija uz ādas testu,pēc tam viņš man bija ar smadzeņu satricinājumu,riktīgi pārbijusies biju,viņš arī ļoti alerģisks,ārsti neiesaka viņam pat bez vajadzības analīzes nodot...tāds tādu atrod,bet nu jau 10gadu,nu ko darīt,tāda dzīve,šomēnesss svinēsim kāzu jubileju,ja nebūsim no tās ērces saslimuši,tad viss vējā.. :(((
Re: Beigta ērce uz palaga?
10.08.2011 23:30
Pārītis kandidāti uz Darvina balvu ne?
Kā vispār fantāzija? Labi strādā?

Ja vīram apstātos sirds, viņš Tev to smadzeņu satricinājumu būtu jau reanimācijā izgulējis, kur Tevi nemaz klāt nelaistu.

P.S.
No kuras tieši ērču pārnēsātās slimības plānojat ABI saslimt un ABI nolikt karotes?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 10.08.2011 23:31 by Mateus.
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 00:15
es rakst to ko ārsti konstatēja,domā man darīt nav ko??? reāli 8min,cilvēkam nebija pulss,deva adren,ar atrop,ja zini kas tas ir...sviesc..
Vijolīte:)
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 00:32
Nu vispār jau ērci nemaz tā nevar saspiest! Mums te tikko viena rāpoja, centāmies šo nogalēt-nikāāā, ņēmām šķiltavas un tad nosvilinājām..bet to vai tā ir ērce tak var redzēt ar bez doka!
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 01:22
nu ja man ir medicīniskā izglītība un sapratu 100%ka ir,vīrs šaubījās,vienā klinika pataica 100%ir,otrā ka nav...sviesccc..
Oto
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 01:47
Provokācija, dzēsiet šo tēmu nafig vai pārvietojiet vismaz uz "Psihiskā veselība".

ērce izskatās šitā, diez vai var sajaukt ar citu zvēru:
img src="http://www.rekurzeme.lv/resources/news/500x331x331x500/20110323161706-eerce.jpg" id="img_large">
Oto
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 01:48
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 13:40
tipa man piķi nav kur likt,ja.kā iet taisīt kukainim analīzes,nav jau par latu,tad štrunts...
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 13:44
rezultātus saņēmi?
un apsaukāties nav labi
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 13:49
Apsaukaajas jo provo.
Cilveeks ar medikja izgliitiibu naak forumaa kur tusee lielaakoties hobijisti un prasa peec padoma :)
Viiram kliiniskaa naave bijusi, bet reanimaaciju nav redzeejis
Guljot netiishaam nospiezh eerci un nenonaak ginesa rekordos :D
Tuliit atkal apsaukaasies... laikus iesaku Lexotanil ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 19:20
rezultāts pozitīvs...tas Bu.
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 20:18
beigta ērce uz palaga..., pasaulei gals ne? :D palasīju un padomāju kāds stulbums. šitādu traģēdiju sacelt ērcītes dēļ.(+vēl neatpazīt vai tā tiešām ir viņa) Nu protams ērču izraisītās slimības tas ir nopietni, bet te kaut kas nav riktīgi. un kāda medicīniskā izglītība? vispirms iemācies normāli izteikties un neapvainot citus!!!

ko nozīmē rezultāts pozitīvs, inficēta?(neesmu mediķis, nezinu)

vismaz es šim stāstam neticu, visdrīzāk Oto būs taisnība: D
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 21:10
Kur esmu teicis, ka gribu būt kaut kāds jēdziens, kuram nav nemaz skaidrojuma? :)
Es dzīvoju savu dzīvi, nesūdzos, ne par ko nesprēgāju bez pamata un nemēģinu iebāzt acīs kaut ko... ko pats nesaprotu (ceru ka kaste saprot, uz ko mājiens).
Es gribu būt tas kas esmu - strādāt tik daudz, lai varētu daudz laika pavadīt ar meitu, kas man tīri labi sanāk. Šobrīd citu vēlmu izteikti nav, bet paldies, ka manā vietā izdomā ko gribu un ko ne ;)

P.S.
neesmu 5latnieks, lai visiem patiktu, attiecīgi man ir pilnīgi pie kājas, patīk Tev mans purns vai nē...galvenais ka sievai patīk ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 11.08.2011 21:10 by Mateus.
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 21:38
vārds ieva man izraisa vemšanu... :DDD
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 21:52
un ko tu ar to gribēji pateikt?

vemsi, kad pa īstam saslimsi, diemžēl
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 21:59
ievuciss* nezinu vai pamanīji, laikam jau nē... tā kaste JAU ir ar ne pārāk veselīgu izteiksmi :) Gan jau kārtējais dzīves pabērns, kurš nāk te žulti izgāzt. 5 gadu laikā kopš te esmu, tādi nāk un iet katru nedēļu/mēnesi :) Kaut ko izfantazē, tad sadusmojas, tad zākājas un beigu beigās vnk pazūd :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 23:45
nu tad atliek skaitīt dienas :D
Re: Beigta ērce uz palaga?
11.08.2011 23:54
Bu,savas toč jau vari skaitīt! :DDDDDDDDDDDD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 3?
Ziņa: