sirds parsitieni

Aizsāka bruss 

sirds parsitieni
11.08.2011 21:10
Labvakar tauta:))Man 36 gadi!Kurss man spetu atbildet:)Ir tada lieta kaa sirds parsitieni,man vinni sakas tikai uz vakar pusi,pa dienu man nav un nakti arii nav,stradaju fizisku darbu.Ko tas varetu nozimet?Paldies jau iepriekss.
Re: sirds parsitieni
11.08.2011 21:15
Meklē pie psihologjijas blaa blaa - veģetatīvā distonija.
Starp citu man no dabīgajiem labi līdz nervostrong bet no ķīmijas kādeiz dzēru Lexotanil - šito mēslu gan labāk nē :D pretīgs othadņaks man bija jau pēc 2 nedēļu lietošanas.

Nervi nervi... nav gadījumā arī tā, ka vot gribas gulēt, bet kā galva uz spilvena, tā miegs pazūd? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sirds parsitieni
11.08.2011 21:18
Labvakar tauta:))Man 36 gadi!Kurss man spetu atbildet:)Ir tada lieta kaa sirds parsitieni,man vinni sakas tikai uz vakar pusi,pa dienu man nav un nakti arii nav,stradaju fizisku darbu.Ko tas varetu nozimet?Paldies jau iepriekss.
Re: sirds parsitieni
11.08.2011 21:20
Nervu tiks arī pie lietas... sēdēt un spaidīt pogu - publicēt :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sirds parsitieni
11.08.2011 23:49
Mateus tev nervostrongs palīdzēja? man no tā slikta dūša metās uzreiz pēc iedzeršanas :o
Re: sirds parsitieni
12.08.2011 00:01
Slikta dūša gan nav novērota.
Vienīgais ka dedzina bik. Bet attiecīgi lietoju ēšanas laikā.
Kad dzeru tribulus (arī malta zāle kapsulā) tad arī tas pats - dedzina. Attiecīgi arī dzeru ēšanas laikā un viss ok.
Bet visā visumā... nezinu kas palīdzēja. Vai nu Nervostrong, vai nu tas ka atsāku sportot un ēst kārtīgi.
Es šobrīd lietoju Nervostrong+Anabolic Pak vitamīnus ( http://sporteda.com.ua/spec-produkti/23-biotech-nutrition-anabolic-pak-30-pak.html ) + sekoju līdzi uzturam un lēnā garā atsāku arī treniņus. Kas no tā visa palīdz... nezinu :) Viss kopā laikam

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sirds parsitieni
12.08.2011 00:05
applaudēju,malacītis!!!!!!! :DDDDDDDDD
Vijolīte:)
Re: sirds parsitieni
12.08.2011 00:35
Mateus ko esi nodarījis kastei, ka šamējā Tev seko katrā tēmā???:DDD

Runājot par pārsitieniem...nezinu vai tēmas autors smēķē, bet pie sevis novēroju dīvainu lietu: smēķēju veikalā pirktas cigaretes, tad sāku pirkt krievu un pēc kāda laika vakarpusēs sākās pārsitieni, nogāju:) pie doka, it kā viss O.K., bet izrakstīja drapītes, dzēru it kā pārsitieni pārgāja...īsāk, arī krustmeita ievēroja, ka smēķējot kreisās cigaretes parādās pārsitieni.Tagad pērku veikalā un pārsitienu nav!!! Veicu eksperimentu-uzsmēķēju vairākas kreisās un opā vakarā atkal sirds kūleņo:(
VD jau gadiem, bet pārsitienus biju novērojusi tikai 1x pēc baaaaaaaaigā stresa.

P.S. Par smēķēšanas kaitīgumu visu zinu, tādēļ izvēlos cigaretes ar brīdinājumu par impotenci, kas mani neskar vai par to, ka smēķētāji mirst jauni - tas dikti priecē manu sirdi:D
Re: sirds parsitieni
12.08.2011 00:57
Mateus

Man no visādiem pārsitieniem un VD kaitēm palīdzēja trenažieru zāle :) Bet nu laikam es tik jūtīga biju uz nervostrongu ka slikti metās uzreiz :D
Re: sirds parsitieni
12.08.2011 11:11
Vijolīte: es paņirdzu viņas tēmā par ērcēm, ka lai nefantazē par vīru un anafilaktisko šoku. Viņa tur stāstīja kā vīram iestājās klīniskā nāve un viņš pēc tam mājās ar smadzeņu trīci esot gulējis... nevis reanimācijā :D

Bu varbūt b grupas vita'minu nepanesamība kaut kāda? tur jamie ari ir

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sirds parsitieni
12.08.2011 16:39
Tad jau zini teicienu, ka viss naaks atpakalj dubultaa? :)
Turpini vien gaazt zhulti... un tad veel briinaas, ka LAtvijaa tik daudzi ar sirdi aiziet... nervus saudzeet vajag :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sirds parsitieni
12.08.2011 21:32
kastei Mateus laikam iepatikās :D
Re: sirds parsitieni
12.08.2011 22:19
Mateus man ļoti patīk, tāpēc es cenšos pievērst viņa uzmanību



Edited 1 time(s). Last edit at 13.08.2011 10:16 by puce.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 4?
Ziņa: