"kobras" slēdziens

Aizsāka 1 

"kobras" slēdziens
14.08.2011 16:09
Sveiki.
Pirms 4 gadiem noriju "kobru", bet tā kā biju jauns un naivs, tad to lapeli pat neizlasījis nometu malā (jo bija sajūta - ja jau mirtu nost tad tas ārsts kaut ko teiktu, nevis "jāiet pie ģimenes ārsta" - turklāt vēl bija vasara, kurš tad pa dakteriem skraidīs...) - tagad kārtojot māju to lapeli atradu un īstenībā mazliet šausmas pārņēma izlasot visu to, kas tur ir sarakstīts.
Par nekādām sāpēm/nepatīkamām sajūtām utt nekad neesmu sūdzējies, vienīgais kas ir - atraugājos mazliet vairāk nekā parasts cilvēks (cik noprotu tas varētu būt tāpēc ka gāzes veidojas vēdērā) un no rītiem ir slikta elpa - cik saprotu tad žults kaut kādā ezerā krīt or smth).

Pie daktera iet ar to 4 gadus veco lapeli būtu stulbi, bet pa jaunu rīt to kobru arī pārak negribas.
Cik nopietni šie slēdzieni ir? Vai ir kas tāds (internetā palasot redzēju kaut kādas 3 zāļu kombinācijas) ko vajadzētu dzert?
Regulāri alu nedzeru, neko asu arī neēdu un karstu arī ne.

Rekur ir tas slēdziens

Hiperēmiska gastropātija
Hiperēmiska duodenopātija
Slīdoša kardijas trūce ar GERS-A
Duodenogastrāls atvilnis
Helicobacter pylori infekcija
Re: "kobras" slēdziens
14.08.2011 16:23
Ja jau 4 gadus arēji iztikt tad jau vari arī neiet jo tiem kam patiešām slikti arī 4 dienas liktos ilgi gaidīt.... Un jautājums kāpēc vispār gāji. Bet no otras puses var mierīgi iet pie ģimenes ārsta un turpināt ārstēšanu jo gan jau tā helikobaktērija nekur nav pazudusi. Tikai jāatceras, ka helokobaktērijas izdzīšanas radītās blaknes dažkārt ir smagākas nekā pašas helikobaktērijas radītās problēmas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: "kobras" slēdziens
14.08.2011 16:50
es ieteiktu aiziet vēlreiz uz kobru, īpaši jūtīgajiem ir špricīte, lai neko ..drīzāk neatcerētos :D
jo visticamāk arī ģimenes ārsts to pašu teiks, visticamāk nevadīsies pēc vecā slēdziena,kas zin kas tur notiek iekšā tagad.

ku! kas tad tās ir par blaknēm? asmātiķiem jau ir varbūt, bet ne jau normālam cilvēkam
Re: "kobras" slēdziens
14.08.2011 17:03
Blaknes kā jau pēc spēcīgu antibakteriālu līdzekļu lietošanas. Disbakterioze, KZS u.t.t. ar astmu tam praktiski nav nekāda sakara...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: "kobras" slēdziens
14.08.2011 20:00
disbakterioze ir ārstējama, nu itkā esot biežākas lēkmes astmātiķiem ja izdzen to baktēriju... kas zin
Re: "kobras" slēdziens
14.08.2011 20:16
Kas tik viss nav ārstējams... bet vai izārstējams...? Neņem ļaunā bet Tev Bu. ir kaut kāda stipri vienkāršota pieeja medicīnai... :( Lielākā daļa cilvju, kas mēģinājuši izdzīt helikobaktēriju bet kuriem tas nav izdevies, no otrā mēģinājuma atsakās... Tas tomēr par kaut ko liecina...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: "kobras" slēdziens
14.08.2011 21:42
es izdzinu helikobaktēriju...jā tas ir pagrūti, bet nav neiespējami.
ku! iztiksim bez kaut kādiem privātiem apvainojumiem, ja ir pretenzijas raksti privāti, tu esi kaut kāds.. nekulturāls vai :D
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 01:04
ku! te taisnību saka.
Par šito manu mučiņu uzreiz ārsts brīdināja ka var būt ilgstošas sekas tieši uz mikrofloru un ilgstošas disbakteriozes utt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 01:07
Bu.

Ļoti labi, ka Tev ir personīga pieredze ar helikobaktērijas apkarošanu. Tātad Tu zini, ka tas mēdz būt neviegli... bet pri čom te privāti apvainojumi? Es neko privātu forumā nekad necilāju. Es ļoti labi protu nodalīt privātās lietas no publiskajām. Runa šeit ir tikai par to ko Tu uzraksti komentāros. Bet vai tāpēc, ka mums ir bijusi privāta sarakste, Tu tagad pārvērties par svēto govi kurai nedrīkst aizrādīt?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 01:10
kaut vai šitādas lietas raksti man privāti nevis, šeit izliec visu
un par govi... vot šitais jau ir apvainojums ;)
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 01:11
kur Tu redzi apvainojumu?
laikam ljoti jauns cilveeks esi... it kaa jau visi zin teicienu - Indijas svētā govs, kas nozīmē - ņedotroška utm...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 03:19
mani Indija neinteresē, tur varbūt ir svēts dzīvnieks, priekš manis tas nav "mīļvārdiņš"
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 12:34
Un kuraa valstii tas ir lamuvaards? :)
Latvijaa tas ir dziivnieks, kursh dod pienu un galju. Nav ne netiiriigs nekaa...
Nebiju dzirdeejis, ka tad tagad ir lamuvaards ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 15:19
runājat pa tēmu umņiki :) atradušies teļi

p.s. nevajag pārfrāzēt, es neteicu ka tas ir lamuvārds, savu sievu vari saukāt par govi ja tā patīkas :D
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 19:28
Ja te visi runātu tikai pa tēmu, tad forumu varētu mierīgi slēgt ;) Buutu veel viens mironis kur reizeem kaads ienāk :D
.. aaak shausmas... Tu mani par teļu nosauci... suudzeeshos policijaa un visur kur vien to var izdarīt... :P

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 20:47
bet vai tad šis forums nav par medicīnu un to saistītām lietām? nevis par govīm
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 21:46
Govīm ir ļoti tiešs sakars ar medicīnu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 22:04
drīzāk veterināro
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 22:09
liellopu gaļa satur daudz kreatīna - Tu taču zini kas ir kreatīns. Un protams daudz citas nepieciešamas uzturvielas :) Tādēļ grozies kā gribi... drīzāk Tavs aizvainojums un diskusija par un ap to ir nepareizā sadaļā...tas arī viss :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 22:18
pag, tūlīt atskries vēl Mad ar savām kazām un āžiem ;DD

___________________________________________________

__________________
dr.puce@gmail.com



Edited 1 time(s). Last edit at 15.08.2011 22:18 by puce.
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 22:24
Mad ir monstrs!!! pozitīvā nozīmē :) Bez mad dr.lv nebuutu tas :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: "kobras" slēdziens
15.08.2011 22:30
nu, tam gan es piekritīšu :)

__________________
dr.puce@gmail.com
mad noelšas
Re: "kobras" slēdziens
16.08.2011 00:22
...JezzusMarja..un nu mani arī apsaukāja...:)

..maza piebilde BU. govis ir radījumi ne no šīs pasaules...ieej kūtī vakarā...miera osta...

...next...sieviešu kārtas divkājains radījums ir GOVE.. mums te nāburgos viena tāda mitinās...ūdeņražpārskābesblonda, mūžīgi apkārt vazājajās tā saucamajā "mājas kārtā"...nesen klaiņoja apkārt varen kičīga - katrā kājā savas krāsas zeķes...tas tā, iz dzīves...

..par kobru..riju divas reizes...sūdīgāk ir bāzt pirkstus tīklē, lai izkorķētos...




...
Re: "kobras" slēdziens
16.08.2011 01:11
Ja par helikobaktēriju- man to noindēja jau pirmajā piegājienā, un indēšanas laikā jutos neparasti labi, laikam jau tiešām lielu skādi bija man nodarījusi. Bet pēc tam gan- ar to man gastrīts nebeidzās, bet sākās saasinājumi atkal.
Taču -es četrus gadus ar to baktēriju neizturētu, sajūtas nebija patīkamas.
Kas ir hiperēmisks-nezinu, tādi lamu vārdi man nebija rakstīti, bet trūce un atvilnis ir saistīti, ja tas netraucē, tad tāpat ar to neko nedara. Cik zinu, tad smagākos gadījumos taisa operāciju.
Gastropātija- tas pats gastrīts, droši vien, duenopātija- ar 12 pirkstu zarnu saistīts, iekaisums vai kas tāds.
Re: "kobras" slēdziens
16.08.2011 09:42
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Kas ir hiperēmisks-nezinu, tādi lamu vārdi man
> nebija rakstīti,

tas nozīmē pilnasinīgs, apsārtis

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: "kobras" slēdziens
16.08.2011 12:58
Mateus es te jau neko neapspriežu, drīzāk tavi te aizrādījumi ir nevietā ;) un varbūt pats esi nevietā


Mad tam es ticu ka ne no šīs pasaules, dīvainas jau viņas ir



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2011 12:59 by Bu..
k_time
Re: "kobras" slēdziens
16.08.2011 13:15
Ko nozīmē "neatcerētos"????? Vai tad, ja šī procedūra tiek veikta narkozē,tad kaut ko var just?!!!!! man šo piektdien jāiet uz šo procedūru Gastrocentrā - 'tieši no tā ļoti baidos :(
k_time
Re: "kobras" slēdziens
16.08.2011 13:15
Šī ziņa bija domāta Bu....
Re: "kobras" slēdziens
16.08.2011 13:46
Bu... Piedalās jau: 4 mēnešus... tad kad pabūsi te ilgāk un varbūt pat administrēsi šeit kādu no sadaļām... tad varēsi man norādīt... ir te man vieta vai nav ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: "kobras" slēdziens
16.08.2011 15:11
k_time to jau nejūti, bet tomēr pie samaņas jau esi (iespējams) , jo es vismaz atceros kā mani lamāja ka es kaut ko ar kāju darīju :D ja tev ir ar narkozi tad gādā lai tevi kāds aizved mājās, jo pats to darīt nevarēsi.

Mateus dārgumiņ tak liec man mieru :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 20?
Ziņa: