Laima slimība

Aizsāka Laime 

Laima slimība
17.08.2011 16:15
Vai kādam ir bijusi šī slimība, bez pleķa koduma vietā?

Ērce bija 2 nedēļas atpakaļ. Pārbaudīja-bija negatīva, nebija inficēta. Bet šodien pieceļoties konstatēju, ka sāp (staigājot)tā kājas locītava, celī. Ērce bija uz ceļgala. Lasu, ka tādi varot būt arī simptomi, vakar galva pareiba, kad cēlos...
Gaidu analīžu rezultātus tagad, bet varbūt, kādi komentāri?
Re: Laima slimība
17.08.2011 16:51
Pašlaik slimoju;(
Ērci pat nemanīju. Labi, ka masiere uz muguras pamanīja aizdomīgo pleķi un pārbaudījos. Man nebija absolūti nekādu pazīmju (pēc analīžu rezultātiem pirms 2-3 mēnešiem tā ērce ciemojusies). Tagad trešo nedēļu dzeru antibiotikas. Citādi nekas, bet tāds sagurums tikai.
Re: Laima slimība
17.08.2011 19:04
Saņēmu rezultātus-

Borrelia burgdorferi IgM 19,9 <18 AU/mL

Rezultātu interpretācija: Negatīvs < 18; Robežvērtība 18 - 22; Pozitīvs ≥ 22

Vai būtu jāiet pie ārsta, jo it ka ir lielāks :( Man te saka, ka pagaidām vāl pagaidīt un pēc 2 nedēļām atkārtot analīzes, ko Jūss sakat? Nedaudz uztraukusies esmu...



Edited 1 time(s). Last edit at 17.08.2011 19:08 by Laime.
Re: Laima slimība
17.08.2011 19:35
Atkārtot analīzes, pa 2 nedēļām varēja vēl nesavairoties borēlijas.
Re: Laima slimība
17.08.2011 20:33
Paldies!
Bet šie rādītāji norāda, ka tomēr būs tā laima slimība, vai tomēr tas nav rādītājs, ka ir nedaudz virs normas?
Re: Laima slimība
18.08.2011 11:03
Esi mierīga, pēc 2 nedēļām zināsi. Gan jau lasīji, ka laima slimība sekas atstāj tikai, ja ilgstoši nav ārstēta.
Re: Laima slimība
18.08.2011 12:06
Man analīzes lika taisīt tikai pēc mēneša pēc ērces kodiena, jo ātrāk rezultāti var vēl neuzrādīties! Un man vispār bija tā, ka biju tā sastresojusies ka jau 3dienā pēc ērces kodiena un lasītā internetā par laima slimību, bija jau piemetušies visi simptomi (lūk ko nozīmē zemapziņas spēks), tā sagruzijos, ka likās jau ka mirstu! Vienīgi man liekas ja jau ērci pārbaudīja un tur ir negatīvs tad jau tak viss ir o.k.!
Vijolīte:(
Re: Laima slimība
18.08.2011 14:23
Man rādītājs paaugstinājās jau pēc 2-3 nedēļām,nebija dikti virs normas 22 IgM, nedēļu pēc koduma (ērci noņēma apm. 1-1,5h laikā pēc iesūkšanās) sākās lauzošas sāpes potītēs un roku pirkstos. Dzēru antib., pēc mēneša analīzes normā...vēl pēc 2-3 mēnešiem rādītājs atkal sāka celties...ne daudz, bet paaugstināts bija. Pagaidām nedaudz nogaidu, bet tūlīt nodošu analīzes un tad jau redzēs...man te paziņai regulāri tās analīzes lēkā-iziet kursu antib.-nokrītās,pēc laika atkal augšā-atkal zāles un tā jau kādus gadus 4...cits izdzer vienu kursu AB un viss O.K.. Pieļauju ka tas atkarīgs no paša rumpja imunitātes.

Man jau tūlīt gads apkārt pēc vienīgās sēņošanas pēdējo 20 gadu laikā...bet ērci noķēru jau mājās, kad "gudrīte" pusplika pusnaktī tīrīju sēnes!:O Kad ieraudzīju, kritu panikā-ierāvu šmigu (ko izrādās nedrīkstēja darīt) un, tā kā infekcijas sazvanīt neizdevās, Stradiņos man teica ka vb mācēs izņemt to lopiņu...tad nospriedu un devos pie veterinārārsta, tādā jautrā prātā jau būdama...vīrs pie vetiņa mani pieteica, ka atvedis mincīti kam jāizvelk ērce:DDDD Šie tik acis vien nobolīja, a man ta jau labi...šmiga savu darbu padarījusi...teicu ja nepalīdzēs ņemšu šķēres un tepat, viņu acu priekšā, izgriezīšu ar miesas gabalu-paldies viņiem!!!! Saprata un čiks-izvilka, vēl līdzi iedeva:)
Re: Laima slimība
18.08.2011 16:40
Vijolīt... Cik tev īsti bija tas IgM? Vai tieši 22? Man ir 2 ned. pēc noņemšanas.
Man te vienam paziņam jau nedēļu pēc noņemšanas IgM uzrādījās pāri 30! Bet jā, bija alko lietots. tad ta imuniate tāda pašvakāka!
Bet es nesaprotu! Ja man ir tāds rezultats, tad tad nozīmē, ka būs? Vai tas nav rādītājs, jo ir tā robeža... Nesaprotu. Kapēc uzreiz jau nevar kādu AB kursu diez?
Man ši pirmā ērce visā mūža! Užas!
Vijolīte:)
Re: Laima slimība
19.08.2011 02:26
Sajaucu, man pēc tām 2-3 ned. IgM bija 24,5...man ar šī bija pirmā ērce mūžā...ceru ka tāda tā arī paliks...Bet Tu Laime nestreso, vnk atkārto analīzes pē kādām 2-4 ned., pa to laiku nekas traks ar Tevi nenotiks:) ...jā, un netā sirsnīgi Tev iesaku nerakāties, nemeklēt un nelasīt par šo slimību neko...(bet būsi jau to izdarījusi)...savādāk būs kā man un Arsarai-gals klāt, bet tik traki nav:)
Re: Laima slimība
19.08.2011 11:34
Paldies! Šodien uzjautāju arī infektologam, jāatkārto analīzes septembra sākuma! Viss būs labi :) Un tev arī, Alstere! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 23?
Ziņa: