sāpes krūškurvja rajonā.

Aizsāka qqq 

Sveiki,jau diezgan ilgstoši mokos ar neizprotamām sāpēm krūškurvja rajonā,ir ārsta slēdziens-viegls gastrīts,izgāju zāļu kursu,itkā sāpes izzuda,bet nu atkal ir parādījušās,liekas,kad mani iekšā kautkas plēš-ribu lejasdaļā,mēģinu neēst neko tādu,lai kuņģim nebūtu grūti sagremot,diskomforts ir visas dienas garumā,biju ari uz rentgenu,sonogrāfiju,rentgenā nekā,sonogrāfijā-iekaisusi niere.Kā savam ģimenes ārstam stāstīju,ka sāpes ir staigājošas krūškurvja rajonā,cerēju,ka dzerot zāles viss pāries,bet nekā,protams,ka galvā šobrīd ir tikai sliktas domas,jo vairs neizprotu ko darīt,kādu pārbaudi vel veikt.
Re: sāpes krūškurvja rajonā.
21.08.2011 03:50
Re: sāpes krūškurvja rajonā.
21.08.2011 03:55
kad tev tās sāpes parādās pēc ēšanas vai jebkurā diennakts laikā neatkarīgi no ēšanas?
Jebkurā laikā,man ir ari iekaisumi 12pirkstu zarnā un kuņģī,zarnu baktērija,bet nedomāju,ka tādas sāpes un sajūtas ir iekaisumu dēļ.
Re: sāpes krūškurvja rajonā.
22.08.2011 14:47
Nu tu gan... man ir joprojām gastrīts. Bija 12pirkstu zarnas iekaisums, kunģa čūla, pankreatīts... Tu iedomāties nevari, kādas var būt iekaisumu radītās sāpes. Reizēm tā ka "pa sienu jārāpo"

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tad lūdzu uzraksti man,kāda veida sāpes ir tev,vai ir visu laiku,katru dienu,līdz iemiedz un kā pamosties,tā viss turpinās,man nav neviens kam pajautāt,jo nevienai paziņai gastrīts nav,ilgi nevarēju saņemties šeit uzrakstīt,ģimenes ārste piemēram man vispār neteica ko drīkstu ēst un ko ne,labi šajos laikos vismaz googlē to var atrast un izlasīt.
Re: sāpes krūškurvja rajonā.
22.08.2011 15:26
ko nozīmē kāda veida sāpes? :D
Tev nav hipohondrija gadijumā? Visi ārsti muļķi un Tu labāk zini...
Gastrīts vispār neko neierobežo. Kad ārstēju kunģa čūlu, kamēr tā sarētojās ievēroju kapitālu diētu, bet tpu tpu tpu 2 gadu laikā tiku vaļā no visiem sūdiem un palika tikai gastrīts. Rudenī un pavasarī piedomāju pie paikas, bet tā ēdu VISU, bet ar mēru. Gastrīts neprasa nekādu īpašu diētu, vnk neaizraujies ar neveselīgo ko tāpat nav labi ēst :) pārcepti, garšvieloti utt utjp

UN google nu gan nav labāk par ārstu :D:D:D

Starp citu... gastrīts ir ~50% cilvēku ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sāpes krūškurvja rajonā.
22.08.2011 17:08
Sāpes pie gastrīta varētu būt. Vis atkarīgs no tā apjoma,dziļuma un individuālās jūtības. Jāskatās vai nav diafragmas trūce.
Parasti es iesaku lietot Almagel "A". Viņš palīdz pārcirst apburto loku: sāpes,spazmas,sāpes.Vēl kopā ar ģimenes ārstu jāizlemj vai nevajadzētu kādu spazmalgonu vai NO-spa tabletes pie sāpēm.
Jāēd mazām porcijām bet biežāk. Nedrīkst lietot rupju barību (rupmaize,cepta,trekna,asa).Nē gāzētos dzērienus.
Jāizslēdz smags fizisks darbs. Pilnībā jāizārstējas no Helikobaktērijas. Iekaisums prasa ļoti rūpīgu un efektīvu ārstēšanu.
Lai veiksme un veselība.
Re: sāpes krūškurvja rajonā.
22.08.2011 17:13
Mazdakteri
es man zini kad pazuda praktiski visi gastrita simptomi (bakterijas man nebija)?
Tieši kad saaku nodarboties ar smagatleetiku un seedeet uz sporta dieetaam.
Manaa gadijumaa fiziski smagais tieshi paliidzeeja...nu vai ari sagadiishanaas

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sāpes krūškurvja rajonā.
22.08.2011 20:43
man dēļ hroniska gastrīta sāp visas iekšas!
Autonoms
Re: sāpes krūškurvja rajonā.
23.08.2011 00:10
varbūt palīdzēs, tur nedaudz vairāk aprakstīti cēloņi to sakarības utt..

http://www.neslimo.lv/pme/?name=gastrits
Paldies Jums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 16?
Ziņa: