troksnji galvaa

Aizsāka zancha 

troksnji galvaa
28.08.2011 22:24
sveiki..
man te peedeejaa laikaa ir paraadijusies taadi diivaini troksni galva,liekas,ka pakausii,nevaru izstaastiit tos troksnus,itkaa berzeetos smadzenes...iipasi vakaros kad eju guleet,reizeem arii dienas laikaa...
biju pie neirologa,bet si tik pateica,ka tas no nerviem,,bet nav man balsis.. :(
Re: troksnji galvaa
29.08.2011 15:17
Dzimums,vecums,augums,svars.???
Re: troksnji galvaa
29.08.2011 16:02
sieviesu.vecums 27. augums 1.58cm. svars 48kg
Autonoms
Re: troksnji galvaa
02.09.2011 08:23
Trokšņi galvā?? berzējas smadzenes??? wtf?!
zem cik smagas narkotiku iedarbības tas notiek? :D
Re: troksnji galvaa
10.11.2011 10:34
kaadas narkotiku iedarbiibas? :@ gribeeju zinaat kaapeeec taa :(
Re: troksnji galvaa
10.11.2011 11:19
Raksturo sīkāk kā tie trokšņi izpaužas. Pie ausu ārsta biji?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: troksnji galvaa
10.11.2011 11:30
nebiju pie ausu aarsta,jo man tie troksni ir pakausii un virs ausiim tajaa rajonaa,taada sajuuta,ka smadzenees...taakaa krakshkj,taakaa berzeetos smadzenes,gruuti aprakstiit tos troksnjus...jau kaadu pusgadu tie mani moka :(
vairaak tad kad apgulos,reizeem arii staavot vai seezhot
Re: troksnji galvaa
10.11.2011 18:45
Caur ģimenes ārstu, jāiet pie neiropatologa. Tur var būt kakla starpskriemeļu pataloģija. Nevar izslēgt arī asins vadu vidusauss sklerotizāciju.Kaut gan tik jaunam cilvēkam diez vai. Ar tik mazu svaru, nebrīnos, ka ir izveidojusies kakla skriemeļu vai starpskriemeļu pataloģija. Sevišķi ja ir sportots un bijusi slodze uz kakla skriemeļiem.Varbūt neiropatologs izlems par magnetorezonansi vai kompjūtertomogrāfiju galvas- kakla rajonam..Varbūt būs nepieciešama arī LOR (ausu) ārsta konsultācija.
Lai veiksme.
Re: troksnji galvaa
10.11.2011 19:26
kas ir asinsvadu vidusauss sklerotizacija?
kakla skriemeliem taisija rentgenu,bet neko tadu neuzrada... bet saap man un ir taada spiediena sajuuta zem galvas,kur saakas kakls
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 20:24
sen jau izgaaju magneetisko rez...i galvai,i kaklam...iztaisnota lordoze,nekaa vairaak taada nebija..bet nu tie troksni joprojaam ir :( nekur netaa nevaru arii atrast par sso teemu..visur tikai par troksniem ausiis.. :(

da nevaru sadziivot ar to...ssodien atkal taads stress uznaaca deelj tiem troksniem :(
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 20:42
Varbūt vienkārši spranda skrapst kad galvu kustina? Pat nedaudz pakustinot būs tāda skaņa, ka pa smiltīm berzētos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 20:44
KU
zini kaa man ir..tapat miera staavoklii man tur brakshkj un krakjskh..bet reizeem ir arii taa,ka taadaa briidi,kad man tur brakshkj,es mazliet taka pakustinu galvu un tad ar noskan...... bet ja taadaa briidii kustinu galvu,kad nekrakjsh,tad nekaa taada nav....... uznaak tie troksni taa periodiski..nav taa,ka visu dienu brakskjeetu...bet dienaa reizi toch
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 20:47
Aj, neņem galva. Tāpat mūžīgi nedzīvosim. Un vispār, zancha, Tev kaut kas vesels arī ir?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 20:50
jaa,jaa -nenjem galvaa :D 1.5gadi jau man taa brakjskh :(
kaa vesels??? taada sajuuta,ka es buutu galiigi slima :D nu nervi man nav-tas gan.... bet tie troksni mani dzen izmisumaa
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 20:56
A Tev vīriec ir, kas periodiski ar pip... apmaisa sastāvējušos vēdera saturu? Skat, varbūt i krakšķi galvā pāries...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 20:58
kaads sakars veederam ar galvas troksniem??? grrrrr....

viirietis itkaa ir..bet nu seksa nav...tikpat kaa nav...jo man no zaaleem galiigi negribeejaas...kaa buus veelaak,nezinu
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 21:10
Sakars tāds, ka it kā jauna sieviete esi un Tev nekādām lielām problēmām nevajadzētu būt bet esi jau diezgan daudz te pierakstijusi par savām vainām. Bet nekā konkrēta... Es domāju, ka Tu dzīvē kaut ko nepareizi dari... Nafigs tādas zāles kas trauc seksam. Tu esi tādā vecumā kad sekss ir svarīgāks par visu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 22:06
jaa,gribas ticeet,ka esmu vesela,bet vislaik manaa dzziivee kkas notiek.... ta biezzaas galvassapes gada garumaa,ta troksni galvaa,reizzu zudums..tas viss liek stresot.. :( ta veel taas aizdomas par hipofiizes audzeeju....nu te jau traks var palikt..
nu to betamaxu jau nedzeru laikam kaadas 3nedeeljas..vai 2vas tochna
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 22:22
Man arī ir bijušas biežas un ilgstošas galvas sāpes. Tā, ka katru dienu jālieto Ibumetīns ar Saridonu kopā 3 reiz dienā. Un tā gadiem. Bet tas viss tomēr no sliktiem dzīves un darba apstākļiem + stresa. Slikta ventilācija telpā kas pieblīvēta ar mēbelēm kuras izgaro formaldehīdu u.t.t. Sakumā arī vēl vitamīnus nelietoju. Bet pamazām izrāpos no tās situācija. Beigās aizgāju dzīvot laukos lai man nav jēvergo par naudu kuru tūlīt atdošu par to lai saņemtu prtīm minimālas dzīves ērtības... Tagad daudz mazāk lietoju zāles un jūtos daudz labāk... Bet Tu esi jauna, Tev nevajag vājumu pārvarēšanai rīt ripas kas ar vienu roku Tev dod bet ar otru divreiz vairāk atņem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 22:29
es jau censso neriit taas ripas,gribu tikt ar sevi skaidriibaa...tagad peec betamax man atkal paradiijusies trauksme un sliktaas sajuutas..meeginu vislaik galvaa dziit pozitiivus apgalvojumus utt.... esmu pa dziivi vispaar diezgan pesimistiska..... un man jau liekas,ka man ir ne VD,bet gan kaada nopietnaaka psihiska saslimssana.. :(
Re: troksnji galvaa
17.10.2012 23:33
Ne, psihiskas saslimšanas Tev nav. Jo tiem kam ir, tie ir pārliecināti par to, ka ir pilnīgi veseli :) Bet paskaidro lūdzu kāpēc normālam cilvēkam šajos laikos būtu jābūt optimistiskam. Latvijā optimistiski ir tikai muļķi un tie kas pie lielās siles... Tā kā tas ir normāli. Vienkārši nevajag šo sajūtu asociēt ar sevi... Un ir muļķīgi rīt Betamaksu (tobiš indēt sevi) lai uzlabotu pašsajūtu kuru Tev sabojā apkārtnes realitāte...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: troksnji galvaa
18.10.2012 00:14
tad Tu iesaki vispaar zaales nedzert???°
kaa tad lai tiek galaa ar to ssausmiigo trauksmes sajuutu?
piem ar uzmaaciigaam domaam..?un visu paareejo?
man ssiis nedeljas nenormaaliigi viss kaitina,pat tas,ka beerns man lien virsuu..taada sajjuta,ka vinja zinaatu,ka man slikti un veel vairaak besii mani aaraa
Re: troksnji galvaa
18.10.2012 02:53
zancha, es nesaku, ka vajag darīt tieši tā vai citādāk. Es Tevi nezinu un nepazīstu. Es vienkārši izsaku savas domas. Iespējams, ka tās Tev var palīdzēt. Saproti, dzert zāles lai nebūtu trauksme un nebesītu pašas bērns, manuprāt nav risinājums. Tad varbūt vēl vajag tabletes pret trokšņojošiem kaimiņiem, putniem pie loga un mašīnām uz ielām? Es jau gandrīz 10 gadus pārstāvu viedokli, par organisma stiprināšanu (nervu sistēma arī ietilpst organismā) ar vitamīnu un dažādu citu uztura bagatinātāju palīdzību. Man ir pozitīva pieredze ar sevi un savu sievu. Starp citu, pēc visa spriežot Jūs esat visādā ziņā stipri līdzīgas... Es viņai toreiz, vēl kā draudzenei stingri pieteicu pārtraukt tērēt naudu psihoterapeitiem un pārstāt lietot tās nervu zāles. Tā vietā cītīgi sākt lietot vitamīnus. Protams tabletes kādu laiku tika vēl nēsātas līdzi un pa reizei iedzertas bet praktiski 2...3 gadu laikā no tām izdevās pilnīgi atbrīvoties kā arī vairāk vai mazāk no trauksmes un praktiski pilnīgi no panikas lēkmēm. Atjaunojās spēja braukt sabiedriskajā transportā... arī sastrēguma stundās. Pieauga garīgā un fiziskā izturība. Nevajadzēja vairs obligāti minimums 8...9 stundu miegu. Varēja atļauties ietusēt un pasēdēt arī pēc pusnakts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: troksnji galvaa
18.10.2012 02:57
Protams, tur bija arī mans personīgais darbs ar viņu. Pašapziņas celšana... Panikas lēkmju mazināšanās ļāva mierīgāk kāpt uz svariem un sākt ēst lietas kas iepriekš draudēja padarīt viņu "resnu un neglītu". Pamazām tikām no 48 līdz 51 kilogramam.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: troksnji galvaa
18.10.2012 02:59
Un vēl, iemāciju lietot alkoholu to sasodīto nervu zāļu vietā un nebaidīties pa vakariem iedzert nedaudz viskiju kad diena bijusi grūta.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: troksnji galvaa
18.10.2012 11:34
paldies ,KU... es vnk vairs nesaprotu ko man darit...taa aizkaitinamiba uznak lekmjveidigi..agraak nekas tads man nebija...negribo to kimiju,bet nezinu ka rikoties,kaa sev palidzet
Re: troksnji galvaa
21.10.2012 17:38
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> A Tev vīriec ir, kas periodiski ar pip... apmaisa
> sastāvējušos vēdera saturu? Skat, varbūt i
> krakšķi galvā pāries...?


Tas labs :)Tik iisti nezinu vai veedeera satura apmaisiishana ir kaa zaales :D Varbuut arii es paaraak samaitaata,ne taa sapratu :D Bet viirietis tieshaam paliidz atbriivoties no galvassaapeem :) To esmu paarbaudiijusi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 16?
Ziņa: