Dzimumlocekļa augšana

Aizsāka Pēteris 

Pēteris
Dzimumlocekļa augšana
18.09.2011 12:27
Man ir 17 gadi, vai vēl ir iespēja ka mans dzimumloceklis kļūs garāks un lielāks? Jo problēma ir tāda, ka esmu diezgan kalsns pēc figūras, pagara auguma, bet dzimumloceklis jau kopš 15 gadiem šķiet kā neaudzis un stāv uz vietas. Sēklinieki ir kļuvuši lielāki, bet es vēlos lielāku dzimumlocekli, jo mans ir kādi 15 cm garš :(
Es arī cenšos vairāk ēst, bet svarā nepieņemos, jo ēdu neregulāri brokastis, tad vairāk, tad mazāk un tāpēc ēšanas grafiks man ir pilnīgi izmētāts. Bet ko es varu darīt lai palielinātu savu dzimumlocekļa izmēru? Ko lietot, ko ēst? Esmu gatavs darīt visu! Paldies!!!
Re: Dzimumlocekļa augšana
18.09.2011 15:01
aizej pie psihologa,ja tu stresso par 15 cm locekli,bez tam-ne jau garumam ir noziime,bet resnumam.
Re: Dzimumlocekļa augšana
18.09.2011 15:05
Nu, ja esi gatavs darīt visu, tad sāc krāt naudu operācijai... jo mūsdienās kārtīgai pipelei jābūt vismaz 21 cm garai. Citādi sieviete uzreiz aizies pie cita...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dzimumlocekļa augšana
18.09.2011 18:49
ku! :

Tavu joku var nesaprast :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Dzimumlocekļa augšana
18.09.2011 20:14
Kādu to jautājumu uzdod tādu atbildi saņam. Protams, ka joks bet ja cilvēkam liekas, ka laime iestāsies kad būs garāks tad ko...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dzimumlocekļa augšana
18.09.2011 23:47
Pēter, ziepes un striķis ir ?
Re: Dzimumlocekļa augšana
19.09.2011 14:49
Ha,ha! Galvenais nav garumā.Dod apmēram savu augumu,svaru. Kāda ir matu krāsa?
Kāds ir padušu un kaunuma rajona apmatojuma tips? Vai uz vēdera jau ir izveidojusies matiņu līnija uz nabas pusi? Kā ir ar sejas apmatojumu? Vai dzenam jau bārdu? Kāds ir apmatojums uz kājām? Tie 15 centimetri ir erektētā stāvoklī? Kāds ir apkārtmērs erektētam dzimumloceklim? Tad domāsim.
Cieņā.
Pēteris
Re: Dzimumlocekļa augšana
19.09.2011 15:10
8 cm resnumā :( Jā erekcijā 15.. ;( Nezinu ko iesākt.. Es skuju paduses un kaunumu!
Pēteris
Re: Dzimumlocekļa augšana
20.09.2011 03:15
Jā, tātad man ir 15 cm garš dzimumloceklis un man ar to ir par maz un manam augumam tas nav piemērots!!
Ir reti kad man viņš sasniedz 16,drusku vairāk cm, bet dīvainā kārtā tas ir reizēm kas liecina par erekcijas problēmām man liekas :(( vienkārši vēlos es lielāku un drusku vēl garāku un kaut ko vēlos darīt lietas labā.:(
mad sajūsmā
Re: Dzimumlocekļa augšana
20.09.2011 13:04
...nja...8 cm diametrā vai apkārtmērā...tur šķirba liela...
...gribi pastiept garāku???...ja esi laucinieks, tad katru rītu iečāpo kūtī un iedod teļam...izstieps garu, kā spageti...gribi resnāku???...espandera atspere, viens gals pie grīdas, otrs pie mīlas muskuļa...nu un mēģini pastaipīt federi...te gan labāk prasi padomu Mateusam, viņš te ir guru muskuļu masas uzaudzēšanai...

...lai veicas...:)
Re: Dzimumlocekļa augšana
21.09.2011 12:25
Visādas palielināšanas ir priekš tiem,kam ir problēma galvā.
Auguma garums un peņa garuma attiecības nav modes un dizaina lietas.Tev ir vidējais izmērs.Tātad, norma. Ir jāzin sieviešu savaldzināšanas lietas. Erogēnās zonas. Runas un uzvedības māksla. Seksuālās darbības cikli(verbālā uzbudiāšana, glāstu periods,skūpstu tehnika,klitoriskā masāža,erekciju periods). Tad vēl frikciju perioda pagarināšanas paņēmieni. Tad pēc orgasma periods, kas sievietei ir ļoti svarīgs. Ja to visu zināsi, nevienai meitenei tavs peņa izmērs neinteresēs. JO vairāk, ja viņš atbilst vidējam izmēram. Attīsti runas mākslu. Lasi grāmatas par seksuālās dzīves tehniku un sieviešu psiholoģiju. Esi stiprs sevī garīgi un fiziski.Esi cilvēks ar labu izglītību. Uz peni meitenes skatās tikai tad, kad tu esi ar viņu jau ļoti tuvās attiecībās.
Atceries, ka tika 1% sieviešu alkst redzēt vīrieti pilnīgi kailu!!!! Kailums un penis, tas nāk krietni vēlāk.
Sievietei vajadzīgs tēviņš, kas nodrošina viņas pēcnācējus, nevis liela peņa īpašnieks.Cilvēks aug līdz 25 gadu vecumam. Ja tu regulēri masē peni( masturbācija).Ja viņu nepārkarsē un neturi pārāk lielā aukstumā,tad viņš vēl attīstīsies gan resnumā, gan nedaudz arī garumā. Visādas pagarināšanas noved pie jūtības traucējumiem. Tad gan var sākties problēmas ar erekciju,kas ir daudz svarīgāks jautājums par garumu un lielumu.Neaizmirsti,ka vīrieši domā ar acīm(garums,lielums) sievietes ar ausīm....
Lai veiksme un miers.
Re: Dzimumlocekļa augšana
21.09.2011 12:32
manuprāt ar 21cm vairumam sieviešu var sāpīgi sadarīt :D
...hvz... nekad dēļ krāniņa garuma neesmu stresojis...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dzimumlocekļa augšana
21.09.2011 22:32
Man gan bērnībā bija šādi mazā krāna kompleksi:DDDD Iz dzīves! Bij kontakts ar virenu sievieti, nekad nejuta īsti kaifu, no mana daikta, man likās ka manējais i pa mazu, izrādās vajadzēja bišku uz sāniem, tas nostrādāja. :):):):):):):)
dieviete
Re: Dzimumlocekļa augšana
22.09.2011 16:32
manuprāt,15cm ir pilnīgi normāli!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 9?
Ziņa: