Raustās acs plakstiņš

Aizsāka jaunkundze 

jaunkundze
Raustās acs plakstiņš
23.09.2011 17:31
Sveiki.
Cerams varēsiet ko ieteikt un palīdzēt saprast, ka tas nav nekas nopietns, bet ir viegli novēršams.
Tātad nedēļu atpakaļ man sāka raustīties labais acs plakstiņš. Ar kādu 10 minūšu intervālu sākumā, raustījās pa 1 minūti, citreiz pat kādas 5 minūtes.
Tagad ir pagājusi nedēļa, bet labāk nav palicis, tieši otrādāk. Tagad raustās visu laiku, acs sāk tā kā migloties (iespējams tikai tā liekas, jo ja visu laiku raustās, varbūt rada tādu iespaidu). Pieliekot pirkstu pie plakstiņa, pilnīgi var just kā tur kkāds nervs vai kas raustās.. no vakardienas vakara un visu šo dienu raustīšanās praktiski nav pārgājusi.

Neteiktu, ka būtu baigais stress. Ir šādi tādi uztraukumiņi, bet neliekas, ka tie varētu ko iespaidot, jo ir diezgan niecīgi.

Kā man vērst šo lietu uz labo pusi?
Paldies.
Re: Raustās acs plakstiņš
23.09.2011 18:59
Dzer baldriāņus un beidz kontrolēt sevi tik ļoti ;)
Nu vai arī saskaiti sekundēs cik precīzi ir raustīšanās frekvence

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
jaunkundze
Re: Raustās acs plakstiņš
23.09.2011 19:12
Es vnk gribēju izskaidrot, kā es to skaidrotu ārstam, lai nonāktu pie pēc iespējas precīzāka secinājuma. neko neskaitīju, pēc hronometra nemērīju..
Re: Raustās acs plakstiņš
24.09.2011 00:23
nervu tiks varbūt
Re: Raustās acs plakstiņš
24.09.2011 17:11
Iespējams jā, ka neirologs nepieciešams. Bet tikpat labi varbūt ir kāds disbalanss asinīs nātrijā, kālija, kalcijā, fosforā. Ja tas turpinās visu laiku, tad varētu ieteikt doties pie ģ.ā., uztaisī analīzes uz nosauktajiem elementiem un paklausīies ko tas teiks. Ja analīzes normālas, tad gan dotos taisnā ceļā pie neirologa.

Galvenais ir ārstēties, laiks dziedē tikai mūsu vienā kaimiņvalstī ;)
jaunkundze
Re: Raustās acs plakstiņš
25.09.2011 16:01
šodien brīvdiena - raustīšanās ievērojami samazinājusies. ļoti reti, un netik stipri.
pirms kāda laiciņa vīrs atnāca mājās ar sliktām ziņām, apraudājos - acs atkal raustās uz "vella paraušanu"..

laikam nervi.. jāmācās nomierināties , laikam.
Re: Raustās acs plakstiņš
25.09.2011 21:51
Nu ko Tu njemies ar to aci... iedomājies kā izskatijās, kad man vasarā pāris gadus atpakaļ, vilcienā vasarā sāka raustīties biceps :D Un traustijās pus dienu vel pēc tam :D tā gan bija jautrība :D

Ja pati novēro ka nomierinoties pāriet.... secini

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 3?
Ziņa: