reibonji

Aizsāka zancha 

reibonji
07.10.2011 19:05
sveiki..
mani jau nedelju nomoka reibonji,visu dienu..kad mazgaaju traukus,tad liekas,ka gruuti nostaaveet..kas tas vareetu buut..biju pie neirologa,bet neko taadu neteica,lika padzert betaserc...bet bailes,kas tas vareetu buut,jo itkaa saap arii pakausis un kakls,taakaa stiivs ...
Re: reibonji
07.10.2011 20:03
Asinsvadi nosprostoti, spondiloze? Ja nav pārbaudīts, jāparbauda. MR jāuztaisa, ja gribi būt droša, ka ar galvu viss kārtībā.... Neesmu speciālists, izsaku savas domas tikai.
Re: reibonji
07.10.2011 20:05
no taa arii reibst galva,ka kakls stiivs,arii pakausis saap no taa,vajag maseet kaklu,sildoshas smeeres,ja nepaliidz,tad kkadus herbus-antitress,badriaans.paliidz adatu terapija,arii psihiatrs var paliidzeet,taa principaa vareetu buut vegitatiivaa distonija.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.10.2011 20:06 by ivars61.
Re: reibonji
07.10.2011 20:52
no nerviem stiivs kakls un reibonji?
Re: reibonji
07.10.2011 21:26
galvas un kakla aSINsvadus paarbaudiiju uz dopleru,buutiskas izmainjas neatrada,teica,ka paatrinata asinrite... un saap man tiesi zem galvas kur kakls saakaas..aiii
Re: reibonji
07.10.2011 21:34
jaa,tieshi taa,zancha,saku no savas pieredzes,es taadaa staavokii biju 10 meeneshus,reiba galva,kakls l oooti savilkts un saapeeja galva tieshi tur kur kakls beidzas un saakas galva,dazhreiz arii augstaak...
Re: reibonji
07.10.2011 21:49
vot man taapat,,galva arii sap..un kas par vainu bija?
Re: reibonji
08.10.2011 09:42
no nerviem,ja neko neesi lietojusi no zaleem,tad labaak meegini ar adatu terapiju un herbus,nu augu liidzeklus,efekts ir labs.var paliidzeet arii vnk magnijs,varbuut truukst,esi lietojusi?



Edited 3 time(s). Last edit at 08.10.2011 09:44 by ivars61.
Re: reibonji
09.10.2011 13:20
Man arī reibst galva tā ka nevaru pat nogulēt.Tikai uz kreisajiem sāniem varu. Esot kaut kas sprandā nospiests. Lietoju Betaserc un Nootroil. Tagad gaidu rezultātus, bet tie jau būs pēc dažām nedēļām. Vēl jau var palietot arī Vertigoheel. Adatas arī nav sliktas. Agrāk biju pie Vecvagara.Palīdzēja. Jebkurā gadījumā jānoskaidro, kāpēc reibst un tad attiecīgi jāārstē.
Re: reibonji
10.10.2011 14:18
Arī pēc pieredzes saku STRESS! Vajag kaut kādā veidā atslābināt to kaklu! Masāžas, sildīšanas,kā jua te iepriekš minēja, es centos ar peldēšanu! Tik nesāc dzert ripas, pirms neesi 100% droša, ka tam ir reāls iemesls, pie VD labāk dabīgus līdzekļus!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 1?
Ziņa: