Anti-Borrelia burgdorferi

Aizsāka Ramija 

Anti-Borrelia burgdorferi
13.10.2011 23:05
Visas manas likstas jau iepriekš uzrakstītas šeit:
http://dr.lv/?cmd=inc&inc=6 Lūgums palīdzēt tikt skaidrībā no 05.09.

Tātad neiroloģijas stacionārā meklēja cēloni polineiropātijai. Neko neatrada (tā mēdzot būt 40% gadījumu). Esmu pārbaudīta no galvas līdz kājām.
Vienīgi, kam var piesieties ir palielināts vairogdziedzeris un mazliet palielināts TPO.

Bet šoreiz man īpaši interesē šie rādītāji:
Anti-Borrelia burgdorferi IgG 10 (<20U/ml)
Anti-Borrelia burgdorferi IgM 27 (<20U/ml).

Vai būtu jāsatraucas par iespējamo Laima slimību? Jo starp citu tā arī izsauc polineiropātiju.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.10.2011 14:17 by Ramija.
Re: Anti-Borrelia burgdorferi (Mazdakteri ļoti gaidu)
14.10.2011 17:20
Man liels lūgums. Nerakstiet publiskā telpā adresētas vēstules personiski man.. Tas nostāda nepareizā situācijā gam mani , gan citus, kā arī pašu pacientu.
Es neesmu infektologs un nevaru dot atbildi uz tik specifisku jautājumu. Man ir vajadzīgi arī citi dati. Vecums, dzimums,augums,svars.
1) Slimības vēsture, gaita.
2)Vai ir bijusi konsultācija pie infektologa.
3)Vai ir bijis ērces kodiens?
4)Kādas vēl ir sūdzības.
5)Vai ir bijuši vai ir palielināti kādas grupas limfmezgli. Cirkšņu,padusēs,kakla?
6) Vai ir bijuši kādi plankumi uz ķermeņa.
7) Vai ir bijusi subfebrila t* vakaros?
Arī norādītā saite man neveras vaļā.
Cieņā vēlot skaidrību,mieru un veselību.
Re: Anti-Borrelia burgdorferi
19.10.2011 14:17
Iepriekšējā problēma bija šāda:
Man jau ilgāku laiku ir sekojoši simptomi: muguras sāpes (zem labā pleca, reizēm izstaro uz kreiso pusi. Bieži ir sajūta, ka mugurā dedzina.), spiež labajā paribē, žņaudzoša sajūta kaklā, kā arī saucamais "kamols kaklā". Pēdējā laikā pievienojās roku, kāju tirpšana, dedzināšana, bieži sajūta, ka it kā strāva iziet caur kājām un rokām. Pilnīgs bezspēks, nu tāds, ka karoti nepacelt. Šodien tirpoņa parādījās arī sejā.
USG visi iekšējie orgāni, tsk. vairogdziedzeris pārbaudīts, plaušām veikta CRT. Nekas nav atrasts, asins analīzes normā. Vienīgi gan USG, gan CRT norādīts, ka vairogdziedzeris palielināts un zemu novietots.

Veikta neirogrāfija, rezultāts:
palēnināta impulsu pārvalde pa nn.surales sensorām un nn.tibiales, nn.peroneii motorām šķiedrām. Sensori-motora, demielizējoša polineiropātija kāju nervos.
RTG mugurai taisīts, nekādas īpašas izmaiņas neuzrādās.
Kardioagramma laba.

Sieviete, 35g., svars 64 kg, augums 170. Smēķēju (ļoti gribu atmest), kafiju nelietoju.

Zāles pēdējā gada laikā (ĢĀ izrakstītās) esmu lietojusi daudz ) Nimesil, Olfen, Neirorubin, Noofen, Actovegin, Mydocalm, Finlepsin, Diclofenac. Esmu izgājusi masāžas kursu mugurai, vingrošanu. Rezultātu nav... labāk nepaliek.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.10.2011 14:19 by Ramija.
Re: Anti-Borrelia burgdorferi
19.10.2011 14:22
Biju neiroloģijas dienas stacionārā, veica visādas analīzes un izmeklējumus, neatrada neko, kas varētu būt par iemeslu polineiropātijai.

Tik vien kā šie rādītāji nav īsti normā:
Anti-Borrelia burgdorferi IgG 10 (<20U/ml)
Anti-Borrelia burgdorferi IgM 27 (<20U/ml).

Plus vēl urīna uzsējumā atrada e.coli baktērijas. Un urīna uzsējums pozitīvs - ko tas nozīmē?
Re: Anti-Borrelia burgdorferi (Mazdakteri ļoti gaidu)
19.10.2011 14:23
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man liels lūgums. Nerakstiet publiskā telpā
> adresētas vēstules personiski man.. Tas nostāda
> nepareizā situācijā gam mani , gan citus, kā
> arī pašu pacientu.
> Es neesmu infektologs un nevaru dot atbildi uz tik
> specifisku jautājumu. Man ir vajadzīgi arī citi
> dati. Vecums, dzimums,augums,svars.
> 1) Slimības vēsture, gaita.
> 2)Vai ir bijusi konsultācija pie infektologa.
> 3)Vai ir bijis ērces kodiens?
> 4)Kādas vēl ir sūdzības.
> 5)Vai ir bijuši vai ir palielināti kādas grupas
> limfmezgli. Cirkšņu,padusēs,kakla?
> 6) Vai ir bijuši kādi plankumi uz ķermeņa.
> 7) Vai ir bijusi subfebrila t* vakaros?
> Arī norādītā saite man neveras vaļā.
> Cieņā vēlot skaidrību,mieru un veselību.

Ļoti atvainojos, ja aizskāru.
Re: Anti-Borrelia burgdorferi
21.10.2011 15:30
Ļoti atvainojos, ja aizskāru.
----------------------------------------------------------------
Ko Jūs. Man i tas neaizkar.Tikai tas ierobežo jūsu iespējas saņemt atbildi no citiem foruma dalībniekiem.
Es ieteiktu iet pie infekcionista.Laimas slimību izsauc spirohetas tipa infekcija, kas pēc būtības ir sifilisam līdzīga slimība. Tā ir daudzveidīga ,slēpta, ilgstoša un ļoti grūti ārstējama.
Reti bet viņa var skart arī nervu sistēmu. Sevišķi ja ir ielaista.
Lai veiksme un veselība.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 8?
Ziņa: