STS analîzes

Aizsāka Vîrietis 

Vîrietis
STS analîzes
14.09.2004 12:42
Vai lai veiktu STS analîzes ir jânodod asins un kur to var izdarît?
Paldies.
Bisous
Re: STS analîzes
14.09.2004 13:30
Gulbja laboratorija, ARS 2.stava
Re: STS analîzes
14.09.2004 23:58
Nem gan asinis, gan uztriepes. Atkariba ko mekle. Bet biezi au uz visu nem. Cik samaksasi. ))))

Bailes no asinim?

Ja ir aizdomas par STS to lietu gan garuma nevelci. Tas slimibas pasas jau nepariet. Ipasi ja esi seviski neparliecinats sava partneri.

Vari meginat sazvanit Dr.Prokofjeva Latvijas infektologijas centrs. Anonimitate 100%. Telpas ir kadas ir, bet nu speci tur labi. Ari AIDS centrs tur pat. Un labolatorija attiecigi laba.

Veiksmi.

Re: STS analîzes
15.09.2004 21:44
VC 4, VASTSC pâernavas 70, RÂSTSC Briânu 2.
Aizej pariekðu pie dermatovenerologa, kurð Tev precîzi nozîmçs izmeklçðanu un ja nu vajag, arî ârstçðanu.
Dermatovenerologs Þîgure.
Vîrietis
Re: STS analîzes
16.09.2004 09:46
Es jau biju pie ârsta, kurð man nozîmçja veikt STS analîzes, bet nepajautâju cik "izvçrstas" man tâs taisît, jo cik tagad zinu, tad analîzçm var izmantot gan asisnis, gan òemt uztriepes.
Lîdz ar to nav nojausmas kâ var iegût objektîvâkus rezultâtus un vai cenu atðíirîba ir dramatiska.
Re: STS analîzes
16.09.2004 09:49
Kas tas ir STS??Laikamesmu atpalikusi no dziives bet es nezinu.
Re: STS analîzes
16.09.2004 21:47
Dermatovenerologs precîzi nozîmç noteiktus izmeklçjumus, bet ne vispârçji. Kïûda.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 5?
Ziņa: