Problēma ar sēklinieku

Aizsāka bambālis 

Sveiki, man ir 16 gadi visi bioloģiskie procesi norit normāli kā jābūt puisim puberitātes periodā, bet ir radusies problēma un esmu ievērojis, ka viena oliņa ir tā kā lielāka, blakus ir tāds kā kaut kāds pūslis, gandrīz vai oliņas lielumā! Neliekas, ka tam tā būtu jābūt.... Kas varētu būt par problēmu?

Var būt man ir 3 olas? :D
Re: Problēma ar sēklinieku
30.11.2011 18:48
3 olas gan jau ka nebūs bet paplašināti asinsvadi vienam sēklinieka piedēklim gan varētu būt. Vajadzētu pakonsultēties ar urologu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mārcis
Re: Problēma ar sēklinieku
30.11.2011 21:01
Varbūt trūce?
Man bija kas līdzīgs - sēklinieka trūce. Operācija par pāris simtiem un viss kārt'bā.
Kā tāda trūce var izveidoties?
Nejūtu ne sāpes, ne ko citi cirkšņa apvidū...
Mārcis
Re: Problēma ar sēklinieku
01.12.2011 15:14
Kā izveidoties var, nepatiekšu, vari googlē pameklēt. Parasti jau pie kaut kādas fiziskas piepūles, laikam. Bet man viņa vienkārši vienā dienā bija un viss. Sāpet man ar nekas cirkšņa apvidū nesapēja, bet šad tad bija jūtamas sāpes vēdarā.
Re: Problēma ar sēklinieku
01.12.2011 16:22
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 3 olas gan jau ka nebūs bet paplašināti
> asinsvadi vienam sēklinieka piedēklim gan
> varētu būt. Vajadzētu pakonsultēties ar
> urologu...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vēl tavu svaru un augumu. Kad parādījās veidojums.
Cieņā.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.12.2011 16:22 by Mazdakteris1.
Re: Problēma ar sēklinieku
01.12.2011 17:14
tiešām tās trūču operācijas maksā vairākus simtus?
Garums - 180cm, svars - 71kg....
Problēma parādijās apmēram pirms pusgada, bet vispār nekādas sāpes vai kas cits nav bijis, tāpēc nesaprotu, kas var būt par vainu.
Re: Problēma ar sēklinieku
02.12.2011 11:11
Jāiet cienītais pie urologa! Tavs vecums ir pārāk vērtīgs lai riskētu. Izmaiņas sēkliniekos var radīt pat problēmas ar dzimum orientāciju. Tur var būt varikocēle- vēnu paplašinājums. Arī bruka.- zarnu daļiņas iespiešanās maisiņā (skrotumā). Sevišķi gariem jauniešiem, kam ir problēmas ar muskulatūru (vēdera preses).Tad gan, tā būtu periodiska parādība un diskomforta sajūta tajā pusē un vēdera apakšdaļā. Nevar izslēgt arī citas lietas ( audzējs un citi labdabīgi veidojumi). Oliņas piedēkļa iekaisums. Hidrocēle- šķidruma uzkrājums apvalkā. Tavā vecumā kautrīgums ir nākotnes lāsts.Tas parasti ir saistīts ar erekciju,kas mēdz būt vietā un nevietā :) Masturbāciju,ko daži uzskata par netikumu. bet , kas ir normāla fizioloģiska parādība. Pirms došanās pie ārsta labi apmazgājies, arī atvelkot priekšādiņu un uzvelc tīru veļu, zeķes.
Vēlāk atraksti,kā kas tas bija.. Lai veiksme.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.12.2011 11:15 by Mazdakteris1.
Sabiedējāt mani par iespējamu situācijas nopietnību... tā tad būs vien jādodas pie ārsta..
Kā lai pasaka mātei par problēmu un lai aizved pie ārsta? :D (tiešām kautrēšanās ir ārsts)
bambālis
Re: Problēma ar sēklinieku
02.12.2011 20:40
bambālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sabiedējāt mani par iespējamu situācijas
> nopietnību... tā tad būs vien jādodas pie
> ārsta..
> Kā lai pasaka mātei par problēmu un lai aizved
> pie ārsta? :D (tiešām kautrēšanās ir ārsts)

*lāsts
Man tas pats bet man ir 15 gadi.
Mārcis
Re: Problēma ar sēklinieku
03.12.2011 13:54
A kapēc tev kaut kas mātei būtu jāsaka. Ja jau tev ir 16 gadi, neredzu nekādu problēmu doties pie ārsta pašam. Tā vizīte jau nav dārga - un tad jau redzēs, kas tev ir. Ja protams ir kaut kas dārgs, tad nekur neliksies - nāksies vien senčiem izstāstīt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 18?
Ziņa: