''kobras'' rīšana...

Aizsāka brokenwings 

''kobras'' rīšana...
27.12.2011 03:44
viss par un ap ''kobras'' rīšanu, jeb fibrogastroskopiju...
kādas jums bija sajūtas un kāpēc jums bija nepieciešama šī pārbaude?
man personīgi, kā jau laikam daudziem cilvēkiem, ir bail par sajūtām šīs pārbaudes laikā un to kā es jutīšos, kas notiks, utt...
jums šo procedūru veica ar narkozi, vai bez narkozes?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Laimīgu jauno 2012. gadu! :-)



Edited 3 time(s). Last edit at 30.12.2011 16:52 by brokenwings.
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
27.12.2011 05:39
Es izmantoju tādu metodi, es iedomājos, ka jārij ir nevis bīstams reptilis bet tikai fibrogastroskops un man uzreiz paliek vieglāk. Tā ka var iztikt bez jebkādas anestēcijas un citāda bulšita...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
27.12.2011 07:10
varbūt tev tas ir vienkāršāk, jo tu jau esi pieaudzis cilvēks un esi jau pieredzējis arī trakākas pārbaudes?
un kas tad slikts ir narkozēm?
man visvairāk bail ir izvemties un rīstīties, vai smakt nost, tāpēc vēlos narkozi... ;-)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Laimīgu jauno 2012. gadu! :-)
Ezis99
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
27.12.2011 10:45
Runājot par narkozi, vai kāds var apstāstīt kādus pierādītus/nepierādītus faktus par pēcnarkozes atkopšanos? Esmu dzirdējis, ka dažiem ir daļēja amnēzija, varbūt vēl kas?
Sarmis
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
27.12.2011 15:58
Tad kāpēc vienkārši neņem narkozi un viss, bet gan te nāc un stāsti, kā būtu ja būtu un ka bez narkozes nevarēsi?
Es esmu bijis divreiz un abas reizes bez jebkādām problēmām un sāpēm, kā arī rīstīšanās noritēja process. Pirms tā visa man iepūta kaklā vielu, kas rīkli padara mazjūtīgu pret šādu procesu un tas arī viss. Nebaidies, būs labi!
bus labi!
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
27.12.2011 16:11
Nav nekāda smakšana un nav nekādas sāpes. Man bija jārīstās, bet ārsti pieraduši, tur nav ko kaunēties. Jācenšas elpot mierīgi un caur muti, tad mazāk jārīstās. Tur nav ko baidīties!
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
27.12.2011 16:31
manuprāt, ir cilvēki kuri dēļ kaut kādas savas ''pašcieņas'' to dara... ķip ''neesmu mīkstmiesis, varu arī bez visām narkozēm''... aptuveni tā varētu arī būt...
nu jā, es jau nepilngadīgs un narkoze būs tāpat... :) negrasos taču es visu dzīvi iet uz kobrām... cerams pirmā un pēdējā reize!
Labāk ar narkozi Linezerā-viss ātri un nesapīgi, bez narkozes - pretīgi, neko tādu vairs negribētu piedzīvot.
Salvadors
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
27.12.2011 23:59
Nav nemaz tik traki kā mālē. Ja salīdzina vemstīšanos tukšā dūšā, kas ir pālī, tad fibrograstroskopija ir diezgan liels nieks :)) Man veica bez narkozes un nebij traki.
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
28.12.2011 09:38
cik jūs ilgi gaidījāt rindā kopš pierakstīšanās dienas? man jāgaida mēnesis, BKUS...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Laimīgu jauno 2012. gadu! :-)
Visur ir lielas rindas, ar narkozi vai bez, mēnesis parasti. Es arī gaidīju mēnesi. Linezerā ar narkozi. Viss notika kādas 10 min, 5min pasēdēju un dūru mājās :)
Ar nosūtījumu 3ls
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
28.12.2011 14:26
ja precīzi, tad kobra nav jārij. to vienkārši iestumj, kad rīkles gals ir apstrādāts ar anestēzijas līdzekli (ja bez narkozes) :), nekāda vemšana arī nesanāks, jo nav jau ko vemt.

bet ar narkozi ārstiem mazāk čakara, jo pilsoņi reizēm sastrādā visādus brīnumus, it sevišķi nervozākie. rauj laukā un tamlīdzīgi.
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
28.12.2011 14:49
es iešu uz kobras rīšanu, bet man tikai iepūtīs kaut kādu līdzekli kaklā un viss... redz, dēļ tādām muļķībām narkoze nav vajadzīga (vectēvs saka :-D)...
nu nezinu, lai jau pūš, tikai nu diez ko tas dod, jo vienalga taču var just...
bez tās pūšanas laikam vispār nav iespējams šo procedūru veikt...
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
28.12.2011 15:07
nē, nu es jau protams ka nezinu kā es jutīšos, jo neesmu jau nekad šo fibrogastroskopiju veicis...
domāju, ka laikam tomēr ir vērts paciesties un varbūt pat paskatīties kas tad manās iekšās tur darās...
zinu ka nevar tur tās stundas pirms pārbaudes neko ēst, bet es laikam domāju ka neēdīšu visas tās 24 stundas...
vai ūdeni var dzert?
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
28.12.2011 15:39
iesakiet lūdzu man vietas, uz kurām vēl var pieteikties uz kobru??? par maksu, bet lai būtu ātrāk... :-)
zvanīju uz ARS, tur ir ļoti dārgi, Gastro centrā atbild automātiskais atbildētājs, ka sāks savu darbu tikai nākamgad, tad nu vēl var kaut kur mēģināt pazvanīt... protams, ja kāds zina, tad arī var nosaukt aptuvenās cenas, ja vēlas tikt ātrāk, nekā jāgaida...
paldies...
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
30.12.2011 08:30
varat lūdzu kāds uzrakstīt, kādas būs sajūtas kad sāks bāzt mutē to kobru? kas ir nepatīkamākais? es lasīju, ka cilvēkiem dažiem ir nepatīkamas tās pirmās sekundes, bet pēc tam jau esot normāli...
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
30.12.2011 09:51
Nu bļin, kādas var būt sajūtas kad kaut ko bāž rīklē. Protams, ka nepatīkamas. Bet ne jau tā kāda mirstamā vaina. Man visvairāk uz vēmi vilka tad kad kad gastroskopu vilka ārā. Bet tā kā nekas ēsts nebija tad jau arī nekas tur neiznāca.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
delta
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
30.12.2011 10:30
Brokenwings, vairāk vai mazāk bail pirms visādām tādām eksekūcijām jau ir visiem, gan jauniem, gan veciem, bet, manuprāt, noderīgāk, ir mēģināt sevi noskaņot, ka tas ir vajadzīgs un viss, ka tās ir knapi 5 minūtes no tavas dzīves un tu to izcietīsi un būs cauri un viss.Tas pienāks un paies un paliks dzīvi kā visi pirms tevis.
Nu kāda jēga mēģināt jau iepriekš izjust visas tās izjūtas? :))
Tu labāk ātrāk piesakies uz to kobru, lai tas ātrāk aiz muguras. Ieliec googlē "gastroskopija", skaties, kur taisa, apzvani visus, uzzini cenas un kad var pieteikties, un uz priekšu.
Un salīdzinājumā ar citām dažādām medicīniskām procedūrām, kobra nudien ir viena no nevainīgākajām, un vislabākais tas, ka tas tik ātri ir cauri. Kādas tik slimības ir uz pasaules un kādas mokas cilvēkiem nākas ciest, baisi metas, bet jācieš vien ir, ja liktenis tā lēmis:(( Kas ir viena nieka kobra.
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
30.12.2011 10:59
sveiki... paldies!
esmu pieteicies uz kobru par naudu un tikšu ātrāk, jo ja man ar pierakstu ir jāgaida vairāk kā 5 nedēļas, tad par naudu samaksājot es tieku jau apmēram pēc nedēļas, tāpēc kobra būs janvāra sākumā, ne februāra vidū, kā bija domāts...
es arī tā esmu sevi šobrīd noskaņojis, ka man tas ir viss nepieciešams un ir vērts tās minūtes paciest, lai varētu vēlāk normāli dzīvot...
jā, esmu pieteicies un man to visu darīs bez narkozes...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Laimīgu jauno 2012. gadu! :-)
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
30.12.2011 11:34
Nezinu, man nekādas bailes nebija. No kā tad tur bija jābaidās? Ar to ka raus uz vēmi es protams, ka rēķinājos. Kas attiecas uz to faken kaklā pūšamo anestēziju (lidokaīnu) tad nākamreiz no tās arī atteikšos jo manuprāt tas to procesu padarija vēl pretīgāku...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: man bail no ''kobras'' rīšanas
30.12.2011 16:49
vēlējos pajautāt, kad rij to kobru, tad cilvēks ir sēdus stāvoklī, vai guļus???

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Laimīgu jauno 2012. gadu! :-)
kobrainais
Re: ''kobras'' rīšana...
30.12.2011 17:41
heh nezinu kaa jums bet nju man gan skjiet ka tie viirieshi kuri kobru rij ar narkozi,ir miikstmieshi un gljeevulji.ok saprotu veel beernus un ja nu cilveekam ir pavisam suudiigi un nevar noriit un kaa arii sievietes,bet viirietis ar narkozi??????? cmooon
Re: ''kobras'' rīšana...
30.12.2011 20:59
A sievietēm priekš kam narkozi? Viņas ir izturīgākas par vīriešiem... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ''kobras'' rīšana...
02.01.2012 12:15
ir jau ari kapsula, kas dabiski iziet pa organismu, ta laikam ir Stradinos. man bija kobra ar narkozi. kaut kadus murgus atceros, bet priecajos,ka bija ar narkozi. Ja ir narkoze pieejama, kapec telot varoni un to nelietot.
Re: ''kobras'' rīšana...
02.01.2012 19:40
Esmu "rijusi"kobru, bet 100% piekrītu tiem ,kas noraida narkozi- nu tiešām tur nav nekā briesmīga, pat uz vemšanu nevilka, vienīgi kādu pusstundu tāds jocīgs kakla gals, kā kunkulis, bet tas ir absolūts nieks!
Ej droši!
Re: ''kobras'' rīšana...
06.01.2012 04:49
sveiki!
jā, došos vien rīt kobru... nāksies tomēr gaidīt ilgāk,nekā bija plānots,bet nekas... :)
vai procedūra notiek sēdus,vai guļot?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Laimīgu jauno 2012. gadu! :-)
Re: ''kobras'' rīšana...
06.01.2012 17:08
Guļot gan, uz kreisā sāna.
Re: ''kobras'' rīšana...
06.01.2012 17:39
Kā kurā vietā. Ir kur to dara sēžot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
demene
Re: ''kobras'' rīšana...
06.01.2012 18:10
Ja precīzi, nekas nav jārij. Guli un ļaujies. Man nav pilnīgi nekādu emociju, un es pat no kaklā pūšamā atsakos, nevis tāpēc, ka varone, bet kakls nav jutīgs un nepatīk, ka anestezējošā viela rada notirpuma sajūtu rīklē. Tā gan ir mana personīgā pieredze, bet ļot laba.
cik ilgi jāatiet no narkozes ? vnk man pēc 3 stundām pēc "kobras" jāiet uz darbu, un domāju ņemt brīvu dienu, vai es atiešu un varēšu strādāt ?!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 2?
Ziņa: