kardiogrammas atbilde bērnam??

Aizsāka mazinaa 

mazinaa
kardiogrammas atbilde bērnam??
28.12.2011 12:57
Labdien! Palīdziet lūdzu izskaidrot kardiogrammas rezultātus....
Bērnam 9 gadi,ļoti stipri svīst.Pie mažākām kustībām uzreiz slapjš. Ir fiziski aktīvs,dejo gan modernās,gan tautiskās dejās,līdz ar to praktiski visi vakari pēc skolas tiek pavadīti trenniņos.
Uztaisījām analīzes uz D vitamīnu,esot pazemināts,ne ļoti,bet tomēr,daktere tagad izrakstīja D vitamīnu 4pilienus.
Izlūdzos beidzot arī lai sirsniņu pārbauda.Aizgājām uz kardiogrammu pēc kuras vienīgā atbilde kuru saņēmu bija - jauniešiem izplatītais "T" burts....
Kas tas tāds ir,cik tas nopietni????? Daktere tā arī man neatbildēja.
Tagad mums jāiet uz eho kardiogrammu.Esmu nezīņā un stresā,kas kait manam dēlam?????
Paldies jau iepriekš!
Re: kardiogrammas atbilde bērnam??
28.12.2011 13:35
Es pārāk neuztrauktos, jo augošiem bērniem ļoti bieži sirsniņa "nevelk" ātro augšanu, pēc tam viss nostājas savās vietās. Man bērnībā laimējās ar treneri, kurš mūs 2x gadā strikti pārbaudīja pie sporta ārsta. Arī par mani reiz tika pieteikts samazināt slodzi u laiku. Bet par netrenēšanos runa nebija.
Protams, vajag pārbaudīt līdz galam un konsultēties par slodzēm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 24?
Ziņa: