galva sâp

Aizsāka Lauma 

Lauma
galva sâp
15.09.2004 21:11
Ðausmîgi ðobrîd sâp galva, tâ, ka puðu plîst, nezinu kur likties. Iedzçru vienu citramonu pirms pusstundas, nepâriet. Vispâr esmu no tiem cilvçkiem, kuriem galva ïoti reti sâp, bet ðodien sâp tâ, ka jâbeidzas nost. Kâdreiz biju dzirdçjusi, ka pamasçjot galvâ un uz plaukstas konkrçtus punktus galvas sâpes var pâriet. Vai kâds nevar man dot padomu kur tie punkti atrodâs un cik ilgi tos vajadzçtu pamasçt?
Re: galva sâp
15.09.2004 21:19
Temperatura ir?

Lauma
Re: galva sâp
15.09.2004 21:22
Nezinu, nemçrîju. Pçc paðsajûtas liekas, ka nav. Bet izmçrîðu. Tagad.
Lauma
Re: galva sâp
15.09.2004 21:35
Temperatûra 36,4. Normâla.
Vai Jums Dr.asist.Raimond, ir kâdi ieteikumi kâ varçtu samazinât galvas sâpes? Vai varbût ir zinâmi tie punkti, kurus masçjot galvas sâpes var pâriet?
Re: galva sâp
15.09.2004 21:37
Nu pec citromona tur objektivos raditajus nebus. Nositat jus temperaturu. Galva var sapet daudzu iemeslu del. Spiediens, vienkarsi galva sap (sefalgija), intoksikacijas, palielinats likvora spiediens (dudz iemeslu), audzeji u.t.t
Meginiet ienemt kadu citu medikamentu - paracetamols, aspirins, ibuprofens, indometacins, diklofenaks, analgins u.t.t. Vispar nesaprotu kadel cilveki lieto Citramonu. Tik daudz bija saindesanos ar to, pedeja laika.
Meginiet iet gulet. Rit ja sapes tad jaskatas nopietnak.

Velu veiksmi.

Lauma
Re: galva sâp
15.09.2004 21:42
Labi, iedzerðu Paracetamolu un mçìinâðu aizmigt. Ceru, ka lîdz rîtam galvas sâpes bûs pârgâjuðas.
Paldies par padomu!
Re: galva sâp
15.09.2004 21:49
Ludzu. No rita gaidu komentaru )))

Re: galva sâp
15.09.2004 22:10
Tikai ne citramonu - shodien man atklal viens babulis ar hipoglikeemiju peec citramona lietoshanas iestaajies. Viss paareejais kaa Raimonds sacija.
Re: galva sâp
15.09.2004 23:07
Kadel vini so citramonu lieto? Darit nav ko? Jau TV, avizes, visur ta informacija izgajusi. Nesaprotu

Lauma
Re: galva sâp
16.09.2004 09:03
Paldies, ðodien viss ir labi, galvas sâpes ir pârgâjuðas. Vakar vakarâ iedzçru Paracetamolu un aizgâju gulçt. Ðorît tikai skaidru galvu izlasîju Paracetamola anotâciju. Tur stâv rakstîts, ka ðo preparâtu nebûtu vçlams lietot aknu slimniekiem. Man ir C hepatîts. Vai iedzerdama ðo Paracetamola tableti neesmu nodarîjusi skâdi savâm aknâm? Un vai turmâk varu to lietot, ja gadâs galvas sâpes vai temperatûra?
Es
Re: galva sâp
16.09.2004 09:11
Vîruss? :)
x
Re: galva sâp
16.09.2004 09:18
Man vakar visu dienu dega seja, ausis un galva sâpçja tâ, ka domâju noìîbðu. Vajadzçja uzkâpt 5 stâvâ, sajûta bija, ka plîsîs viss, gandrîz lîdz vemðanai. Reti tâ ir, bet ir. Spiediens bija 115/88. Normâls.
Pat Olaines Citramonu nedrîkst lietot? Kâpçc. Es atkal citiem preparâtiem neuzticos. Aspirîns vispâr pohâm tik der. (vismaz ârzemju).
Beta
Re: galva sâp
16.09.2004 10:14
Saridons labs pret galvassaapeem.
Re: galva sâp
16.09.2004 21:38
to Lauma

No vienas tabletes jau ne ka nebus. Nedrigst lietot regulari un daudz. Protams jusu gadijuma labak izveleties citu medikamentu.

Veiksmes

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 19?
Ziņa: