mugurkaula trūce

Aizsāka ghause 

mugurkaula trūce
18.01.2012 17:48
Sveiki,man ir 20 gadi un man ir 9mm trūce,aktīvi nodarbojos ar futbolu,bet ir problēma..
Kad taisīju rengenu,speciālisti teica ka trūce netraucē nerviem,bet tagad man ir problēmas ar cirksni.

Gribu zināt vai trūce var ietekmēt cirkšņa sāpēšanu un vai dēļ tā man arī viņš sāp,??????

esmu ieturējis 2 nedēļu pauzi un arī gājis uz procedūrām pie Āri Aivara.
Re: mugurkaula trūce
18.01.2012 18:19
Puisīt, ar trūcēm nejoko. Izmet futbolu no savas dzīves, jo skraidīšana ir disku daudzīšana, bet tev vel dzīvot ilgi un jāstrādā būs. Nebojā sev dzīvi.
Stiprini vēdera presses muskuļus, muguras muskuļus un nēsā sporta atbalstošu jostu.

Ja tā nedarīsi, pēc 5-10 gadiem atcerēsies šos rūgtos mediķa vārdus un rausi matus.

Pašlaik, ieņemi kādu pretsāpju zālīti (ibuprofenu 400-800 piemēram, ja allergijas nav) un pieraksties pie doka vizītē. Ar muguru joku maz.
Salvadors
Re: mugurkaula trūce
18.01.2012 19:51
Jā, var būt sāpes cirksnī ( augšstilbā) dēļ trūces. Tās sāpes parasti ir tādas "šaudošas", bet ne vienmēr. Dodies pie ārsta!
Re: mugurkaula trūce
19.01.2012 15:46
Dr.as.Raimonds rakstīja:RaIzmet futbolu no savas dzīves, jo skraidīšana ir disku daudzīšana, bet tev vel dzīvot ilgi un jāstrādā ....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pievienojos un brīnos,ka to nav teikuši tev tavi ārsti.
Lai saprāts un sirmo gudrība mūs sargā!
Re: mugurkaula trūce
19.01.2012 23:52
teica jau ārsti ka jaizlemj,bet teica ka ar jostu varu spēlēt,protams jau negribās pamest visu uzreiz,bet tagad ir parādījušās sāpes cirksnī un nezinu ko darīt.
pie ārstiem jau biju,neko jau neteica,vnk lai pildu vingrinājumus un dzeru kkādas pretsāpju zāles,ko arī daru!
labāk nepaliek,bet tagad vnk ir parādījušās sāpes cirksnī.

bet cirksnis sāk sapēt tad kad skrienu,pēc kādām 10 min un kad daudz staigāju.
Re: mugurkaula trūce
20.01.2012 16:02
Jāiet pie urologa vai ķirurga.Varbūt tur nav nekāda sakara ar muguru!Veiksmi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 1?
Ziņa: