Nopietni

Aizsāka kripucis 

Lilita
Re: Nopietni
20.09.2004 15:23
vai ta man bij jâdomâ kâ kripucim, nesapratu???? da zajadlaja vai nezajadlaja man vienalga, bet veca meita jau nu droði vien, to tak nevar noliegt - -visi fakti "na ïico". bet visâdiem cîlvçciòiem ir jâdzîvo.:))))) priecâjies,sieviete,ka tev nav manas problçmas un ka tu esi "paòemta."
labu veelot
Re: Nopietni
20.09.2004 20:01
Jaa, es ariidzan iesaku Veesmu Kalvinju, tikai vinja vairs nestraadaa Rakstnieku polikliinikaa, bet jau vairaak kaa gadu dr. Martinsones doktoraataa Stabu ielaa. Tel 7311118. Lai veicas!Shii daktere ir tieshaam superiiga!
feminists
Re: Nopietni
20.09.2004 20:35
varbût offtopiks, bet tomçr gribâs vaicât Lilitai, ko nozîmç "bût ar raksturu"?
Lilita
Re: Nopietni
21.09.2004 09:33
tas nozîmç, ka mçdzu pateikt nepadomâjot vai cilvi tas aizvano vai ne, pçc vârda kabatâ nav jâmeklç, esu ïoti ðerpa, asa, âtra, vîrieði ir teikuði, ka "redzu viòiem cauri", lîdz ar to baidâs. nu saprotami izteicos, feminist???
Vaiva
Re: Nopietni
21.09.2004 10:09
Lilita

Domâju, ka ar ðerpumu nebûtu jâlepojas. Cik ilgi tâda bûsi, uz vecumu problçma saasinâsies.
Un galvenais, vicinot savu ðerpuma karogu un nodarot pâri cilvçkiem, galvenokârt kaitç pati sev.
"Rakturs", kâ pati par sevîm raksti, vajadzîgs sadzîvoðanas mâkslai, nevis apkârtçjo atbaidîðanai.
zef
Re: Nopietni
21.09.2004 10:12
Ko juus te stresojat par meichas nevainiibu vinjas gados .Ir toksh vecenes,kura vecas buudams i panjem savu nevainiibu zaarkaa liidz.Taa arii neizbaudiijushas tos priecinjus,ko do sex.

Bet aarsti-ginekologi ir visrupjaakie peec buutiibas.
feminists
Re: Nopietni
21.09.2004 10:26
Lilita, tavas rakstura îpaðîbas ir raksturojamas sekojoði: neiecietîga, netoleranta, uzbrûkoða, dzçlîga. vai tas izpauþas tikai uz vîrieðiem vai arî uz sievietçm? ja arî uz sievietçm, tad vai tu "redzi cauri" arî viòâm un vai viòas no tevis "baidâs"? un kâ par tavâm rakstura izpausmçm attiecas tavas draudzenes?

ja pieòem to, ka vîrieðiem sievietes asociçjas ar kaut ko maigu utml., tad nav brînums, kâpçc staigâ "meitâs" (tas nav nosodîjums).

starp citu, parasti vecmeitas ir tieði ar ðâdâm rakstura îpaðîbâm. Z. Freids droði vien teiktu, ka seksuâlâ enerìija netiek izlâdçta autentiskâ veidâ un tâpçc tiek transformçta un izlâdçta uz citiem cilvçkiem tiem morâli "uzbrûkot". veidojas apburtais loks - seksa nav tâpçc, ka tu uzbrûc veèiem, bet uzbrûc tâpçc, ka neizlâdç seksuâlo enerìiju, jo nav veèa.

bet vispâr ðadas îpaðîbas ir diezgan riskantas. cilvçki tomçr ir psiholoìiskas bûtnes. katram ir savi kompleksi un aizspriedumi. ja tu tam visam pieber vçl klât sâli, izbradâ cilvçka garîgo pasauli... man liekas, ka tava attieksme daudzos cilvçkos rosina nepatiku pret tevi, ja ne apzinâtu, tad vismaz neapzinâtu. cilvçkiem nepatîk izjust diskomfortu un tâpçc var no tevis izvairîties, jo negrib, ka tu viòiem kârtçjo reizi iedzel. kamçr tu esi jauna un skaista, tas tevi varbût nesatrauc. kad bûsi ap 50 gadiem un bûsi visus atbaidîjusi, iespçjams, sapratîsi, ka vârdiem ir liela nozîme un ka izvairoties no daþiem liekiem vârdiem viss varçja bût savâdâk (tâ no moralizçðana vai mâcîðana - tikai manas domas par to, kâ varçtu bût).

p.s. vai tavâ izskatâ arî ir skarbuma pazîmes vai arî vizuâli esi "saldâ"?
Re: Nopietni
21.09.2004 10:32
- Tikai mulkjis raada visus savus ierochus uzreiz! -

Nu ja kaadam raadaas, ka vinsh redz cauri, tad tas nenoziimee, ka citi par to buutu jebkaadaa veidaa jaainformee! Viedums sleepjas pazemiibaa un laipniibaa kaut arii tikai shkjietamaa!
Lilita
Re: Nopietni
21.09.2004 12:06
"p.s. vai tavâ izskatâ arî ir skarbuma pazîmes vai arî vizuâli esi "saldâ"?" - iesmçju par ðo , vai tu esi pârliecinâc, ka es esu îstâ,kas sniex pareizo atbildi??:DDD
labi,viss, pamainam tçmu.jûsu domas man ir skaidras.paldies.:)))))
Neòem galvâ!
Re: Nopietni
28.09.2004 15:08
Varu ieteikt Tev Ingûnu Kairiðu veselîbas centrâ Elite. Pie viòas patieðâm patîkami aiziet, un viòa Tev neizteiks nekâdas stulbas piezîmes.
Re: Nopietni
28.09.2004 21:01
ja, man ari ljoti patik Kalvinja!!
vai
Re: Nopietni
28.09.2004 21:34
25 .. NU KO.. buusi palaidusi garaam labaakos sexa gadus.. domaa 30 gados ljauties sexam? Tad jau vairs viirieshi taa neskatiisies virsuu.. vispaar shausmiigi stulbi esi dziivojusi... DAUDZ kaa forsha palaidusi garaam.. es teiktu ka tu nedziivo pilnveertiigu dziivi.. taa tachu ir viena no pieaugusha cilveeka vajadziibaam ko pat maaca pamatskolaa paskaties to pirmaiidu.. vai varbuut tu sevi uzskati veel ar beernu?

nekaa apbriinojama nesaskatu shai faktaa ka 25 gados veel neviens viirietis tevii nav taa ieskatiijies.. laikam esi baigais monstrs!
sveicinati
man ir liela poblema!
es zaudeju nevainiby!!
un es nezinu vai es esmu stavoklii?
ludzu palidziet
ja kads man velas palidzet ludzu sutat zinojumus uz manu e-pastu muminna1@inbox.lv
ludzu palidziet!!

Re: Nopietni
23.12.2004 20:13
ludzu palidziet!!!!
Re: Nopietni
23.12.2004 20:22
cilveki milie!
man ir liela problemaaa
es zaudeju nevainibyyy
un manuprat esmu stavokliii!
rakstiet man uz e-pastu muminna1@inbox.lv

zâlîte
Re: Nopietni
23.12.2004 20:35
ja kads man velas palidzet ludzu sutat zinojumus uz manu e-pastu

Kâdus ziòojumus ?
Re: Nopietni
23.12.2004 20:36
nu ko man darit?
es zaudeju nevainibu!!!
helppp

Re: Nopietni
23.12.2004 20:38
ja kaut ko varat paliedzet sutat man muminna1@inbox.lv
zâlîte
Re: Nopietni
23.12.2004 20:42
nu ko man darit?
es zaudeju nevainibu!!!

Tur vairs nekas nav lîdzams, kas zaudçts, tas pazaudçts :)
Re: Nopietni
23.12.2004 20:44
man bail ka es neesmu stavoklii
Re: muminna
23.12.2004 20:47
cik tev gadiòi, bçrniò?
ieva26
Re: Nopietni
23.12.2004 20:50
muminna, es tev uzrakstiiju,citaadi piebljausi te visu forumu ;)))
Re: Nopietni
23.12.2004 20:55
man ir 15
zâlîte
Re: Nopietni
23.12.2004 20:58
Nu tad klausies pavisam nopietni.
Ja vakar zaudçji nevainîbu, tad ðodien tev nekâdîgi nevar bût ne sajûtas, ne pazîmes ka esi stâvoklî.
Re: Nopietni
23.12.2004 21:11
toèno bçrniòð. vispâr jau uztraukties par stâvoklî palikðanu vajadzçja âtrâk. paies pâris dienas, tad zinâsi precîzâk. ar galvu jâdomâ, pirms nevainîbu zaudç un pçc tam nevajag tâ pierakstît visâs tçmâs
Re: Nopietni
23.12.2004 21:31
Provokaacija!
15 gados cilveeks shitaa neuzvedaas!:/
zâlîte
Re: Nopietni
23.12.2004 21:39
Varbût, ka provokâcija, var nebût provokâcija.....kâda tam nozîme. Cilvçks uzdod jautâjumu (tâdas ir viòa tiesîbas) un mçs atbildam (tâ ir mûsu izvçle) un punkts un âmen.
Re: Nopietni
23.12.2004 21:50
Autors: Muminna
Datums: 23-12-2004 20:11

sveicinati
man ir liela poblema!
es zaudeju nevainiby!!
un es nezinu vai es esmu stavoklii?
ludzu palidziet
ja kads man velas palidzet ludzu sutat zinojumus uz manu e-pastu muminna1@inbox.lv
ludzu palidziet!!

kur tad ir jautâjums? ka viòa nezin, vai ir stâvoklî. kurð tad to zin? lai uztaisa testu pçc nedçïas! ziòojumus sûtît? par ko? meitene grib apspriest, kâ ir nevainîbu zaudçjusi? perversi.
zâlîte
Re: Nopietni
23.12.2004 21:59
Nezinu kâ citiem, bet man ir vienalga, ja kâds forumâ dzen muïíi.
Forums - tulkojumâ ir tirgus laukums. Ar to ir ïoti daudz kas pateikts.
Re: Nopietni
24.12.2004 13:58
man kauns iet aptireka un prast norlevo...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 17?
Ziņa: