Nopietni

Aizsāka kripucis 

mazdakteris
Re: Nopietni
26.12.2004 11:54
Ârsta çtika pret pacientu neatïauj izteikt pârmetumus .Seviðíi ja tas skar intîmo sfçru.Nevainîbas saglabâðana ir garants, ka vîrieris nedabûs nevienu no STS.Tas ðodien ir ïoti aktuâli.Es tâdas sievietes ïoti augstu vçrtçju.Sex ir pârvçrsts par preci.Tas kropïo cilvçku sapratni.Katras sievietes,meitenes,personigâ darîðana ir vîrietis.Tev tomçr vairâk ir jâskatâs uz viòiem,jâmeklç. Jauns,spçcîgs vîrietis,kas glasta tevi ir Dieva dâvana.Par bçrnu dzemdçðanu arî mani mâcîja,ka labâk ir lîdz noteiktam vecumam.Tomçr tikai sabiedrîbas spiediena dçï zaudçt nevainîbu nevajag steigties. Ar cieòu
...
Re: Nopietni
27.12.2004 09:35
Jauki tomçr ka ir tâdi forumi!!! Es pat nezinâju, ka tâ tik daudzâm tâ ir aktuâla problçma.
Par savu pieredzi….bçdîgo :(
Man bij divdesmit viens, kad es, sabiedrîbas uzspiesto steriotipu dçl, to izdarîju pati….
Nepagâja ne pusgads, kad satiku sev mîïu civçku. Un jutos tik dumi, dumi, dumi…
Saòemties un skaidrot kaut ko likâs stulbi. Bet tâ kâ toreiz dzîvoju mazpilsçtâ, protams, ka gaisâ vidçja jautâjums ar ko tad es to un pa kuru laiku…
Un vçl… Tas brîdis man ðíiet arî labs tests, cik vîriteis bûs mîïs uzmanîgs un jauks. Man tas diemþçl nav bijis.
P.s. Bet daþreiz es atkal domâju, ka tas man palîdzçja atbrîvoties attiecîbâs ar vîrieðiem. Lai arî tas viss ir vien stulbi sabiedrîbas steriotipi...
Re: Nopietni
27.12.2004 09:52
Man gan shiet ka tas nav normaali staigaat ar kaut kaadu nevajadziigu nevainiibu shinii tehnokraatiskajaa laikmetaa, jo shodienas viirietim taa neko nenoziime. Arvien ilgaak staigaasi, arvien gruutaak kluus. Taa arii var pensijas vecumu sagaidiit ar nevainiibu. Ja pati nevari likvideet -aizej pie daktera, lai likvidee.
hmm
Re: Nopietni
27.12.2004 10:54
man liekas, autore nevienu briidi neteica, ka kaadam "glabaa" savu nevainiibu!! Varbuut nav bijis pastaaviigs draugs, bet no pazinjaam & pretiimnaaceejiem neviens viirietis nav licies seksuaali pievilciigs? & to ieteikumu par regulaaru sex "veseliibai" es vispaar nesaprotu! Tam ir jeega tad, ja ir veeleeshanaas, bet ja veeleeshanaas nav - nu piedodiet, kas taados sakaros veseliigs? Man liekas, tas ir driizaak neveseliigi - regulaari ar kaadu guleet & nedabuut apmierinaajumu! visas sievietes tachu nav automaatinji, kas, ieraugot pliku viirieti, momentaa beidz :)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 17?
Ziņa: