liekais svars un grûtniecîba

Aizsāka 60% 

60%
liekais svars un grûtniecîba
16.09.2004 21:36
Vai ir taisnîba, ka tuklâm sievietçm bieþâk gadâs neauglîba? Kâ atsaucas liekais svars uz gaidâmâ bçrna veselîbu?

man ir apmçram 60% lieka svara, ja pieòem ka ideâlais svars ir augums - 100
vispâr jâ, lasîts ir, ka pirms bçrna jânomet liekais svars. Vari palasît Mans Mazais, tur ir daudz visa kâ noderîga topoðajâm mâtçm.
Santa
Re: liekais svars un grûtniecîba
16.09.2004 22:27
man liekas, ka liekais svars bieþi ir kâ blakusparâdîba jau esoðâm problçmâm, kas tâs pastiprina. piem, man ir multifolikulâras olnîcas un es neesmu resna, bet peec shiis metodes savi 5 kg ir lieki. Tas savukârt nodroðina to, ka man ðitais saglabâjas. Tâds apburtais loks. Bet nu es cenðos atbrîvoties no tâ svara.

Man gan liekas, ka man vajadzçtu kâdus -110, ni to es îpaði tieva neizskatîjos arî sverot 70.
Re: liekais svars un grûtniecîba
16.09.2004 22:48
to Autors: 60%

Ja jums ir liekais svars tas negativi iespaido pirmam kartam kaulu un locitavu sistemu. Sirds, asinsvadu. Dot papildus slodzi nierem. u.t.t.

Ja jus kluvat par grutnieci jusu svars attiecigi ari pieaugs, kas noslogos sa sistemas vel vairak.

Protams pirms grutniecibas ideala butu to svaru nomest.

Jusu riski - palielinas preklampsijas, eklampsijas risks, paasinajumi sirds-asinsvadu slimibam, pappildus traumatizasija kaulu-locitavu sistemai. Palielinas risks ari spontaniem abortiem, neiznesatai grutniecibai.

Tiesi uz berna veselibu (ja tas piedzimst normals) lielu iespaidu tas neatstai.

Velu veiksmi.

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 15?
Ziņa: