mirdzaritmija

Aizsāka manmanis 

mirdzaritmija
27.02.2012 13:31
Man 52.gadi. Apmēram pirms pusotra gada man atklāja diabētu un es iekļāvos eksperimentālā vācu programmā tā ārstēšanai. Ap to pašu laiku sākās aritmijas lēkmes, pat līdz reizei pusgadā ar ĀNP izsaukšanu. Janvārī konstatēja, ka man ir arī vairogdziedzera tireotoksikoze! Visdrīzāk no tām eksperimentālajām zālēm. Pēc pēdējās lēkmes man izrakstīja tireozolu un teica, ka zirds ritmu varēs nostabilizēt, kad vairogdziedzeris bās kārtībā. Tas vismaz 4.mēneši. Nedrīkst neko smagu celt, strauji kustēties, alkohols, sex izslēgts... Ko man teikt sievai??? Vai tiešām tik nopietni?



Edited 1 time(s). Last edit at 29.02.2012 15:50 by puce.
zive
Re: mirdzarirmija
27.02.2012 19:15
man pilnīgi kanus komentēt... :))
p.s. rokas taču kustās, ko? Tev gan būs jāietur gavēnis...
Re: mirdzaritmija
01.03.2012 09:35
Nu zini, Zive, man ar kauns lasīt tavu komentāru! Domāju, ka te ir kāds speciālists, kas var kautko nopietnu paskaidrot. Varbūt, ja tā prātīgi...
zive
Re: mirdzaritmija
01.03.2012 09:40
kāds jautājums - tāda atbilde.
p.s. bet speciālisti tev jau ir pateikuši, ko var un ko nē..., tā ka..., ko tieši tu vēl gribi "dzirdēt"???
Re: mirdzaritmija
01.03.2012 10:18
Dažreiz tāizlassu forumu un matti stāvus. Cilvēkam ārsts izskaidro, tas ņem un griežās forumos konsultācijai, lai dabūtu atbildi "viena tante teica".

P.s.
Zivis sveiks! Kā tur rezidentu algas? Vai jau dokos esi? :)
zive
Re: mirdzaritmija
01.03.2012 12:14
oi, Raimi, kāda tur nauda, ja "bossiem" ir vēl infantīlāka domāšana, kā piem., šī paša topika autoram... ;))
Terminators
Re: mirdzaritmija
01.03.2012 17:35
Par to, ka seksu nedrīkst es sievai teiktu. Bet to, ka nedrīkst alkoholu, gan nē.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 4?
Ziņa: