Neziņa par operāciju

Aizsāka Barbara 

Tēvs gaida rindu no 2011.sept.uz ceļgala operāciju(kur pusi apmaksā pats).2 gadus arī uz gūžas operāciju. Teica,ka pusgada laikā rinda būs klāt.Sākām interesēties,kad tas apmēram var būt. Katru mēnesi,atbilde notiek tikai telefoniski, biju arī aizbraukusi, bet tas pats. Tātad atbilde kā ierakstīta diktafonā-Tas ir atkarīgs no piešķirtajiem līdzekliem,gaidiet. Prasu,bet aptuveni tak zinat,cik cilvēku priekšā, cik operējat mēnesī? Un atkal penters no gala...tas ir atkarīgs....
Cilvēks gados,,uztraucas visus šos mēnešus,palicis nervozs,jo ir pilnīga neziņa.
Vai tad šī rinda nemaz nav caurskatāma?
Padalieties,ja kāds ko zin vairak Paldies.
Re: Neziņa par operāciju
06.03.2012 08:56
Mani septembrī pierakstīja rindā uz Gūžas endoprotezēšanu TOS. Uzreiz pateica, ka minimālais gaidīšanas laiks 4 gadi. Kļuva aizvien sliktāk un ģimenē izlēmām, ka 50% maksāšu pati. Decembrī piedāvāja gada sākumu. Izvēlējos aprīli.
Serde
Re: Neziņa par operāciju
06.03.2012 09:28
Tas ir Rīgā? Esmu dzirdējis, ka varot kaut kur laukos stāties rindā, tur būs ātrāk. Kādā Jēkabpilī nemaz tik slikti gan jau nav.
Re: Neziņa par operāciju
06.03.2012 10:02
Tāda ,diemžēl ir mūsdienas medicīna. Somijā arī ir tas pats.Rinda,varbūt nav tik gara.Par savu naudu ,protams ir ātrāk.
Tā ir maksa par mūsu sagrauto ekonomiku. Oligahiem augļotājiem (banķierim-neliešiem) šīs problēmas nav.
Savēlam saeimā visadus komponistus un skaistu frāžu meistarus. Tad brīnamies, ka zagļi netiek ķerti un naudas nav.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.03.2012 10:02 by Mazdakteris1.
Re: Neziņa par operāciju
06.03.2012 13:02
Diemžēl medicīna kļūst arvien elitārāka un nepieejamāka... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Barbara
Re: Neziņa par operāciju
06.03.2012 22:44
Piekrītat taču,ka tas ir vāks.Galvenais,ka pat aptuveni mēnesi nevar pateikt. Tur tak vispār nekāda matemātika nav...tik un tik ir rindā,tik un tik operējam.Aptuveni tak zin. Kam tas izdevīgi? Cilvēki,kas gaida operācijas sevi ar to gaidīšanu nobeidz vēl vairāk. Rīt zvanīšu atkal uz to konsultatīvo telefonu,Man mērs jau pilns. Varbūt jāzvana pašam dakterim,viņš varbūt zin vairāk???Iztrobelēšu visus pieejamos telefonus.Rīt pastāstīšu kā man gāja.
Barbara
Re: Neziņa par operāciju
07.03.2012 10:26
Iztrobelēju.Mani laikam jau pēc balss pazina. Pateica vismaz kurš ir rindā,un cik aptuveni operē gadā.Vismaz cerīgāk,bet kad tas būs-to nosaka līdzekļu iedalījums.Radās jautājums vai tad katram mēnesim atsevišķi iedala līdzekļus?
Es i dusmīgs,riktīgi dusmīgs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 7?
Ziņa: