Esmu izmisumaa, ko dariit????

Aizsāka sigitinja 

Esmu izmisumaa, ko dariit????
07.03.2012 17:31
Man 3 meenesus atpakal atklaaja Hodzkina slimiibu 2 A stadija, esmu jau izgaajusi cauri 1 kursam un tuliit jau buus beidzies otrs(ja sobriid nebuutu saauksteejusies) Ir ljoti smagi:(
Pie manis sodien atnaaca pazinja, kas 3 gadus jau aarsteejaas no siis slimiibas.Itkaa izaarsteejaas, bet tagad atkal uzradaas:(
vinja paartrauca kiimijas un tagad iet pie Ilzes Jansones un ieteica arii man pie vinjas iet(tas noziimee paartraukt kiimiju)
Esmu izmisumaa un nezinu ko dariit, jo kiimija ljoti bojaa manu organismu, taadeelj apsveru domu arsteeties pie vinjas!
Varbuut kaads var dot padomu, kam ir gadiijies sastapties ar vinju, cik nopietni tas ir!
LJOTI GRIBU DZIIVOT, BET MAN IR BAIL IZDARIIT KLUUDAS, JA NU VINJA MAN NEPALIIDZEES UN VEEZIS ATTIISTIISIES?:(
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
07.03.2012 17:32
GRIBU DZIIVOT:(
domā loģiski!
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
07.03.2012 19:15
Sorry, bet man neiedveš uzticību friziere, kurai uz galvas vārnu ligzda, manikīre ar nograuztiem, melniem nagiem, vai biznesa konsultante, kurai cauras zeķes un parādi puspasaulei.
Ja cilvēks nejēdz savest kārtībā pats sevi, tad kā viņš dziedināt citus?

PS. Atvaino, bet būsi (cenzēts), ja atteiksies no tradicionālās medicīnas un paļausies uz to, ka zālītes un pesteļi Tevi brīnumainā kārtā darīs veselu. Ar strausa politiku neviens nav tapis vesels un slimība progresē. Protams, ja ir pašmērķis ātrāk nonākt kapos, tad cita lieta.

PPS. Palasi atsauksmes netā.
http://forums.delfi.lv/read.php?f=108&i=253425&t=253425

Un, nevajag man pārmest, ka ja es būtu Tavā vietā... Pati slimoju un man ir bijusi iespēja pavērot no malas, ar ko beigušies neskaitāmie mēģinājumi aizstāt ārstēšanos pie nozares speciālista ar dažādām netradiconālām metodēm. Izmeklējumi pirms un pēc tām metodēm dažam pacientam ir kā ledaina duša. Liela nauda izmesta, laiks zaudēts un izdziedināšanās nav panākta, slimība tiek ielaista aizvien dziļāk ;(
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
07.03.2012 19:37
labāk turpini ķīmijterapiju,pajautā vai drīkst to apvienot ar mikroelementiem selēnu un cinku.ja jā,tad lieto tos un kompleksos vitamīnus ar mikroelementiem,nu nav tas bezcerīgi,nekrīti panikā,selēns ir īsts brīnums pret vēzi..tas ko ķīmija sabeigs ir kaut cik labojams ar vitamīniem un mikroel.
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
07.03.2012 20:03
Paldies Ivar:)
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
07.03.2012 20:03
pret vēzi-ļoooti augstas vitam. A,C,E un selēna devas,pret ķimijterapijas kaitīgo ietekmi-B3,,E,Q10(koenzīms)
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
07.03.2012 20:05
taadus var nopirkt aptiekaas, kaa kompleksos?
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
07.03.2012 20:09
ir aptiekās,ir veikalā veselības pasaule,tas atrodas alfā,rīgā,manuprāt vajadzētu kompleksos vitamīus vispār un šos lielām devām-atsevišķi,
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
07.03.2012 21:04
Tu gribi pati pie tā dziednieka? ko Tu domā, kas ir dziednieks?

vai viņa liek pārtraukt ķīmiju, ja pie viņas iet?

es domāju, ka tā būtu liela muļķība.

citādi cilvēks var iet, kur viņš grib. manas domas ir tādas, ka dziednieks vienkārši ir tautas psihoterapeits un tiek galā ar kaitēm, kas radušās "uz nervu pamata". citi varbūt domā citādi, bet medicīnas rīcībā nav sevišķi daudz info, ka viņi kādus būtu izārstējuši. ir gadījumi, ka cilvēki "dziedina" kādu nezināmas izcelsmes pumpu, bet pēc tam saka, ka viņiem ir izārstēts vēzis, kas ir maldinoši, jo neviens nezina, kas tā bija par pumpu.

otrkārt, nekādas vitamīnu mega devas nevajadzētu uz savu galvu, to noteikti izrunā ar ārstu, jo vitamīni neārstē onkoloģiskas saslimšanas, tiem ir cita funkcija. tāpat ķimijterapeita rīcībā ir medikamenti, kas var palīdzēt justies labāk. vajadzētu runāt visu ar to ārstu, kam ir Tavi dati, un ņemt vērā tikai viņa padomus. ja pašai rodas kāda ideja, to arī vajadzētu saskaņot.

treškārt, vari paskatīties calis.lv sieviešu diskusijas par veiksmīgu cīņu ar vēzi, izmantojot tradicionālas metodes, tur Tu saņemsi arī kādu psihoģisko atbalstu.

ceturtkārt, Tev nepalīdzēs cilvēki, kas grib uzdot...

padomā pati, kas tā ir par pieeju, ja kāds kaut ko sola ārstēt no attāluma. vai tas ir nopietni? vai tā, piemēram, var izārstēt plaušu karsoni vai kādu citu nopietnu slimību? vai Tu zini kādu cilvēku, kam tas ir izdevies?

cilvēkam pašam ir zināmas spējas tikt galā ar daudzām lietām, liekot lietā kādu psiholoģisku pieeju, saņemoties, sakopojot spēkus, bet ir pārāk nedroši tikai uz to vien paļauties, ja ir šāda problēma.
Ir jāpaļaujas TIKAI ! uz klasisko medicīnu un Dievu . Jebkurš papildinājums no alternatīvās medicīnas (tai skaitā jebkuru vitamī-
nu lietošana , kā arī to devas STINGRI !!! jāsaskaņo ar imunologu , onkologu vai ķīmijterapeitu ! ŠAJĀ DZĪVĒ citu variantu
vairāk NAV ! ! !
Izvēli katrs izdara PATS...
Trollis
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
08.03.2012 12:46
Pīlādzis - labais kadrs. Tic dieviņam, bet noraida dziedniekus. Kā ir ar ziemassvētku vecīti ?
Lai tak cilvēks kombinē kopā gan vienu, gan otru, ka tik prātam vieglāk ar to visu sadzīvot.
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
08.03.2012 15:57
Es gan nebūtu tik pārliecināts par alternatīvās medicīnas nelietderīgumu. Ja ņem vērā to cik oficiālā medicīna ir konservatīva, cik daudz tā ir kļūdijusies un sapinusies melos, kāda alkatība un korupcija tur tagad valda... Es neapgalvoju ka tieši šī ir tā reize kad jāignorē oficiālā medicīna un jāmeklē alternatīvā bet vispār...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
08.03.2012 16:13
ku!
Un Tu domā, ka alternatīvā medicīna (tipa dziedniece Jansone) ir balta un pūkaina?
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
08.03.2012 18:54
Protams, ka arī alternatīvā medicīna nav bez vainas un visādi žuļiki saožot naudas smaku tur tagad ir pa pilnam. Es tikai gribēju teikt, ka alternatīvai medicīnai ir tiesības pastāvēt un atbalstu cilvēku tiesības izvēlēties.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Esmu izmisumaa, ko dariit????
08.03.2012 20:37
Pīlādzis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ir jāpaļaujas TIKAI ! uz klasisko medicīnu un
> Dievu . Jebkurš papildinājums no alternatīvās
> medicīnas (tai skaitā jebkuru vitamī-
> nu lietošana , kā arī to devas STINGRI !!!
> jāsaskaņo ar imunologu , onkologu vai
> ķīmijterapeitu ! ŠAJĀ DZĪVĒ citu variantu
> vairāk NAV ! ! !
>
> Izvēli katrs izdara PATS...
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Pilnībā pievienojos.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.03.2012 20:38 by Mazdakteris1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 8?
Ziņa: