pretsāpju tabletes un mēnešreizes

Aizsāka maardzhh 

pretsāpju tabletes un mēnešreizes
15.03.2012 02:00
Sveiki! ..
Man ir tāds jautājums,vai intensīva pretsāpju tablešu lietošana var aizkavēt mēnešreizes?
Tabletes lietoju 2x dienā,no rīta un vakarā,neciešamo zobu sāpju dēļ. Nedēļu dzēru tabletes,un nu jau 3 dienas kavējas mēnešreizes.
Re: pretsāpju tabletes un mēnešreizes
15.03.2012 06:39
Tas var būt dažādu iemeslu dēļ-dzimumorganu iekaisums,stress,hormou svarstības,e vitamina nepietiekamība un vēt....Tu tikko jautaji par piena senes ārstēšanu,stresaina biji....cik Tev gadu?un kapec neej pie zobārsta ? vajag atrast iespēju,nemocies!



Edited 1 time(s). Last edit at 15.03.2012 06:41 by ivars61.
Re: pretsāpju tabletes un mēnešreizes
15.03.2012 11:57
Tās sāpes ir tapēc,ka aug gudribas zobs. Ko ārsts tur var palīdzēt?
ā,no piena sēnes esmu tikusi veksmīgi vaļā. Pateicoties skalošanai ar sodu :)
18 gadi
Re: pretsāpju tabletes un mēnešreizes
15.03.2012 12:34
Tieši zobārsts var šo jautājumu atrisināt kardināli. Pretsāpju tabletes var noņemt iekaisuma efektu, kas piedalās dzemdes funkcionala slāņa atgrūšanas procesā . Tas tā tīri teorētiski.
Mēs nezinam tavu svaru un augumu,kas man apgrūtina kopainu:)
Pretiekaisuma tablešu nosaukums arī ir svarīgi zināt. Pretiekaisuma tabletes bojā aknas, kuņģa gļotādu un tracina aizargsistēmu.
Lai saprāts uzvar.
Re: pretsāpju tabletes un mēnešreizes
15.03.2012 12:47
svars - 60kg
augums - 1.75
tablešu nosaukums - SARIDON
Tomēr mēnešreizes sākās



Edited 1 time(s). Last edit at 15.03.2012 12:49 by maardzhh.
Re: pretsāpju tabletes un mēnešreizes
15.03.2012 17:31
tomēr aizej pie zobārsta,nerij tabletes,tās tiešam ir nevēlamas,lieto arī vairāk e vitamīna-saulespuķu ēļļa,
Re: pretsāpju tabletes un mēnešreizes
20.03.2012 05:15
Un pirms kaut ko lietot, labi būtu izlassīt instrukciju. Un pievērst uzmanību preparāta lietošanas ilgumam tajā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 11?
Ziņa: