sâp kakls

Aizsāka Dûda 

Dûda
sâp kakls
17.09.2004 14:11
Esmu nobçdâjusies un slima, jau treðo dienu sâp kakls, temperatûra svârstâs no 37 - 39 pâri, ir kalns bezrecepðu zâïu, taèu jûtos draòíîgi. Dzîvoju kojâs, uz mâju aizbraukt nevaru un galîgi noðïukusi dûða. Mamma pa telefonu uzmundrina un liek apmeklçt ârstu tepat Rîgâ. Hei, ko darît?
sise
Re: sâp kakls
17.09.2004 14:25
Ja tev ir taada augsta temperatuura jau 3.o dienu, tad vajadzeetu apmekleet aarstu gan, jo iespeejams tev ir angiina. tad vajadzees palietot antibiotikas. mandeles ari saap?
Dûda
Re: sâp kakls
17.09.2004 14:52
Sâp un grûti norît. Pie kâ griezties, ja ìimenes ârsts un otrâ Latvijas malâ?
sieviete
Re: sâp kakls
17.09.2004 15:07
Aptiekaa bez receptes kaklam Decatylen,suukaajamas tabletes.3 x dienaa,peec eeshanas.Ljoti aatri paliidz.Un noteikti skalot ar saalsuudeni.
Dûda
Re: sâp kakls
17.09.2004 15:13
Paldies par padomiem. Esmu ïoti noskumusi. Kâ bçrnîbâ gribas lai mamma lutina un þçlo...
eliza
Re: sâp kakls
17.09.2004 15:19
Izskatâs, ka bez antibiotikâm neiztikt, bet tâs visas pret ârsta recepti.
Palûdz, lai kâds aizved, teiksim, uz Rîgas pirmâs slimnîcas uzòemðanu, apskatîs deþûrârsts, izrakstîs receptîti.
jaja
Re: sâp kakls
17.09.2004 15:28
es ari esmu slima jau 2. dienu,ari mezhonii sap kakls,deguns ciet,nevar pat normali paelpot.Mans gimenes arsts teica,ka viruss.
Dzeru coldrex karsto dzerienu,antibiotikas un sukaju septolet.
sieviete
Re: sâp kakls
17.09.2004 15:30
Decatylenam ir arii antibakteriaala ietekme,liidziigi antibotikaam.man arii bija shis viiruss.
Re: sâp kakls
17.09.2004 15:32
man dectaylen nelidz,vislabaka un efektigaka ir kakla skaloshana ar klingjerishu tinkturu,protams,atshkjaidot ar siltu udeni
sieviete
Re: sâp kakls
17.09.2004 15:33
shos abus kombineejot.
Re: sâp kakls
17.09.2004 16:55
to sieviete
man tas patik. Kada savstarpeja saikne ir starp akutam respiratoram virusu saslimsanam un antibiotikam?

Tomer pareizi ka aizliedza sos medikamentus pardot bez receptes! )))

to Dûda

Aizej pie kopmitnes komendanta paludzi izsauk arstu. Biezi kopmitnes paraksta ligumus ar gimenes arstiem. Aizej un pajauta vai tada lieta pastav. Ja nav tad piezvani uz 118 un paprasi kur atrodas tuvakais tev dezurejosais arsts, tev iedos ari telefonu. Piezvani sarunajies par tiksanos.

Sap spranda vai kakls?

Re: sâp kakls
17.09.2004 17:11
Tieshi ta, pie virusiem antibiotikas nav jalieto, jo virusam no shaam ne silts, ne auksts.
Antibiotikas lieto tikai tad, ja ir virusa raditas komplikacijas, piem., anginas,plaushu karsonji,bronhiti etc.
ineshuks
Re: sâp kakls
17.09.2004 17:31
Arii plaushu karsonji un bronhiiti var buut viirusu dabas un atkal antibiotikji nav jaalieto :-)
jaja
Re: sâp kakls
17.09.2004 18:03
Nav gan dzirdçts, ka plauðu karsoòus vai bronhîtus ârstçtu bez antibiotikâm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 19?
Ziņa: