resnā zarna

Aizsāka Zane10 

resnā zarna
17.03.2012 08:04
Varbūt kādam arī ir tā; man sāp vēdera lejasdaļā kreisajā pusē, burkšķ ,pūšas, sāp pat pieliecoties un pēc vēdera izejas arī reizēm sāp, pārsvarā mīksts vēders, biju uz kolonoskopiju kur konstatēja -resnās zarnas kreisajā pusē padaudz pušķidra zarnu satura, tas arī viss nav vainas, kā tā var būt, domāju man kāds iekaisums, ja tā sāp.....iznāk tā, jādzīvo kamēr....................
Re: resnā zarna
17.03.2012 08:51
pie vairāku vitāmīnu trūkuma tā var būt un ir bijis,un pārgājis,vislabākl ieto kompleksos vitamīnus un linsēklas-vēders strādās kā pulkstenis,linsēklas var samalt ar kafijas dzirnaviām,,samaisīt ar jogurtu.bet atceries,ka A,B1B3B9B12 var dot tādas problēmas,stress u..c.,mikroelementus arī vajag
tikai-tas nenotiek uzreiz,vajag drusku laiku,var būt nedēļās,var mēnesis vai vairāki paiet,kamēr paliks pavisam labi



Edited 7 time(s). Last edit at 17.03.2012 08:56 by ivars61.
Re: resnā zarna
17.03.2012 08:58
Kas par problēmu, ka kolonoskopijas laikā zarna bija pilna? Kas bija par iemeslu, ka tā nebija kārtīgi iztīrīta pirms izmeklējuma?
Protams, ka tādā situācijā neekādu sakarīgi izmeklējuma rezultātu dabūt nevar :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: resnā zarna
17.03.2012 12:39
Protams tevi izārstēs visa veida vitamīni .Pie tam tie dārgākie un lielās devās. Sevišķi,ja to saka bezdarbienki-izplatītāji ar sētnieka izglītību:)
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ar asins,urīna,kolonoskopijas analīzēm jaiet pie gastroenterologiem.Būtu labi ar analīzes uz disbakteriozi.
Lai veicas.
Re: resnā zarna
17.03.2012 12:45
Mazdakteri, neesi tik žultains, Tu laikam slikti gulēji pagājšo nakti... :) Neviens te neiesaka un neizplata dārgos vitamīnus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: resnā zarna
17.03.2012 12:56
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteri, neesi tik žultains, Tu laikam slikti
> gulēji pagājšo nakti... :) Neviens te neiesaka
> un neizplata dārgos vitamīnus.
----------------------------------------------------------------------------------
Tas galīgi nebija domāts tev. Atvaino, ja netīšām aizskāru.Tu esi sava profila liels speciālists. Patiesība rodas disputā. Zarnu attīrīšanas un tā efektivitates novērtēšanas ziņā, es esmu maziņš un melns:)



Edited 1 time(s). Last edit at 17.03.2012 12:56 by Mazdakteris1.
Re: resnā zarna
17.03.2012 13:07
disputs vispār ir vēlams nepāŗkāpjot pieklājības normas,pretējā gadījumā tu mazdakteri1 esi tāds ne tikai zarnu attīrīšaas jomā.
Re: resnā zarna
17.03.2012 14:35
un kas par pieklājību ir visu laiku rakstīt "tu" ar mazo burtu?

Mazdakteris nav izdarījis nekādu pasaules līmeņa atklājumu: gandrīz visi agresīvie vitamīnu izplatītāji ir bez atbilstīgas izglītības; ārsti, kas šīs lietas ir pētījuši, nelien virsū svešiem cilvēkiem ar aptiekas svariņiem. ārsts arī nedos tik precīzas norādes neizmeklētam cilvēkam. tā ir otra lieta, kas liecina par izglītības trūkumu, patiesībā galīgi ne formālās izglītības, cik veselā saprāta trūkumu.

ikviens, kurš tādam cilvēkam klausa, pēc laika sapratīs, ka ir bijis lētticīgs. mūsdienās arvien vairāk šādu ieteikumu bauda uzmanību, jo medicīna kļūst dārgāka un līdz ar to ne visai turīgajiem grūtāk sasniedzama, un cilvēki vieglāk "pavelkas"; sevi reizēm nemaz nav tik grūti apmānīt — krāmējoties ar daudzajām vitamīnu kastītēm tiešām rodas ilūzija un arī sajūta, ka patiesā veselības problēma ir zudusi, bet tā var zaudēt laiku.

tāpēc varam tikai brīdināt no galējībām.
zive
Re: resnā zarna
17.03.2012 15:02
man jau liekās, ka nekas bīstams - pasāpēs un pāries! Bet nu, jāskatās, cik ilgstoši ir tās sāpes...
es, piem., šādā gadījumā "uzēstu" oglītes tbl. jo:
Farmakoloģiskās īpašības
Preparātam piemīt adsorbējoša darbība. Kuņģa un zarnu traktā aktivētā ogle saista un izvada no organisma dažādas endogēnas un eksogēnas toksiskas vielas, ieskaitot mikrobus un to toksīnus, pārtikas alergēnus, ārstniecības preparātus, indes, alkaloīdus, smago metālu sāļus, gāzes.

Indikācijas
Kuņģa un zarnu trakta saslimšanas ar dispepsiju, meteorismu. Saindēšanās ar medikamentiem, alkaloīdiem, smago metālu sāļiem, pārtikas produktiem kompleksā terapijā. Pārtikas produktu un zāļu izraisītas alerģijas. Gāzu mazināšanai zarnu traktā pirms izmeklēšanas ar ultraskaņu.

Kontrindikācijas
Nelietot preparātu kuņģa un zarnu trakta čūlu un asiņošanas gadījumā. Aktivētās ogles tabletes nedrīkst lietot pirms kuņģa endoskopijas.
Re: resnā zarna
17.03.2012 15:13
par izplatīšanu-viss manis ieteiktais ir nopērkams aptiekās un veikalos,es pats neko nepiedāvāju nu to laikam nebūtu grūti pārbaudīt,kaut vai rakstot uz e pastu un kā svešs cilvēks jautājot vienalga ko.
par izglītību,zināšanām-manuprāt pareizāk būtu uzrakstīt kur un kas konkrēti ir ieteikts nepareizi,
par laika zaudēšanu-tas rit neatkarīgi un vienīgā starpība ir-vai dzīvojam jeb eksistējam:))) bet tā nu ir katra paša izvēle!
zive
Re: resnā zarna
17.03.2012 15:20
ivars61 - atliek secināt, ka Tu pats esi reklāmu upuris!
p.s. nasing spešal! :)
Re: resnā zarna
17.03.2012 15:29
un pēc kā Tu spried ka upuris?
vispār-ar secinājumiem nevajag steigties,tie bieži ir pārsteidzīgi.:))



Edited 1 time(s). Last edit at 17.03.2012 15:29 by ivars61.
Re: resnā zarna
17.03.2012 15:36
un vēl-gandrīz visas pasaules religijas un filozofiskās sistēmas ,arī psihoterapija,māca,ka nevajag citam neko sliktu teikt-negatīvas domas atgriežas kā bumerangs neko nekaitējot adresātam,bet gan autoram.un tā ir dziļa,ļoti dziļa patiesība.
zive
Re: resnā zarna
17.03.2012 16:02
kāpēc Tu iedomājies, ka cilvēkiem pilnīgi noteikti trūkst vitamīni???
Uzrakstīšu lieliem burtiem : VESELĪBAS TRAUCĒJUMU CĒLONIS 99% NAV VITAMĪNU TRŪKUMA IZRAISĪTI!
Vitamīni neko neārstē - tie paredzēti ir profilaksei atsevišķos gadījumos (piem., pārslimotām infekcijas slimībām, sarežģītiem pēcoperācijas gad. un taml.).
Vitamīnus ĪSLAICĪGA kursa veidā var palietot max 2x gadā - bet arī tad, ja tiešām ir objektīvi iemesli, piem., kā dažādu iemeslu dēļ novājināts organisms, imūnsistēma utaml...
Tak nevajag iejaukties ļoti sarežģītajos un katram individuālajos dabiskajos bioķīmiskajos procesos, kurus ne Tev regulēt...
Re: resnā zarna
17.03.2012 16:23
zive

Nepiekritīšu. Veselības traucējumi ir vitamīnu trūkuma izraisīti. Vai tas procents būs 99 vai nedaudz mazāks, tas ir cits jautājums. Precizitātes labad jāsaka, ka runa ir ne tikai par vitamīniem bet arī minerālvielām un mikroelementiem un visiem tiem pārējiem sīkumiem.

Laiks rādīs kam taisnība. Es jau šodien vienā citā tēmā rakstiju, ka nu jau būs kādi 10 gadi kā cītīgi lietoju vitamīnus. Mana sieva kādus 5 gadus. Ne es ne viņa netaisamies pārtraukt šo nodarbi. Vienīgais ko varu piebilst ir tas, ka tagad to visu lietoju mazāk kā sākumā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: resnā zarna
17.03.2012 16:23
redzi,to Tu tā domā,ir arī citi viedokļi,ne manējie starp citu un tie ir diametrāli pretēji Tavam.nu,es jau teicu,ka tie ir divi atšķirīgi viedokļi-vienu laikam pirmā sāka mācīt L.Heija,citu-dažādi pēnieki ,uz šodienu attīstot ortomolekulāro ārstniecības metodi.bet ievēro-vitamīnus ir radījusi daba,nevis es un tie ir gandrīz visur,problēma ir tā ka daba ir piesārņota,lauksaimniecīā zemi mēslo nepilnvērtīgi un ir vēļ daudz iemeslu kapēc šodien tas ko ēdam nav nemaz tik labs-nitrāti,pesticīdi,toksiskie metāli....
es atzīstu arī domu spēku,bet ne tuvu tādā mēŗā kā to māca L. Heija un citi.
bet nu mums ir katram savs viedoklis un cik es saprotu,tad diez vai mēs pārliecināsim viens otru,nu,vismaz varam padiskutēt,iepazīties ar otra viedokli...laikam tā arī ir foruma jēga un būtība:)



Edited 2 time(s). Last edit at 17.03.2012 16:26 by ivars61.
Re: resnā zarna
17.03.2012 16:32
piekrītu Ku-procenti varētu būt 80-90% ja vēl pieskaita kaitīgo vielu toksikozi,aminoskābju,taukskābju u.c.deficītu, tad procents būs augstāks,bet mēs jau nedebatējam par konkrētu skaitli-80 vai 90 bet par cēloni kā tādu.
zive
Re: resnā zarna
17.03.2012 16:33
ku! un ibars61 - es kaut ko zinu par Tibetas mūku dziedniecību, tad nu teikšu Jums - tiekties Jums ir uz ko..., bet pagaidām Jūs abi esat tālu no visa tā... :)
Re: resnā zarna
17.03.2012 16:41
nu,Zive,es arī zinu,bet kā redzi,tad netiecos,jo es jau kaut kur rakstīju,ka esmu iepazinies ar austrumu religijām,filozofiskām sistēmām,tajā skaitā Tibetas bon.ir tur kaut kas labs,arī adatu terapijā ir daudz laba,bet tas viss nestrādās,ja mums nebūs tas ko vajag,bez tam-es laikam esmu labāk pazīstams gan ar Tibetas,gan Kīnas medicīnu,tici man,daudz labāk pazīstams,nekā Tu.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.03.2012 16:49 by ivars61.
zive
Re: resnā zarna
17.03.2012 16:59
slikti, ka netiecies uz augšu...
Var iznākt, ka zinu vairāk... ;)
Re: resnā zarna
17.03.2012 17:05
nu,Zive,tas jau ir bērnišķīgi,vai tad Tu nesaproti ka es tiecos citā virzienā? kur ir augša,kas ir apakša,paskaidro lūdzu!un kāda jēga-es,es,nu ja Tevi tas dara priecīgāku,tad-lai tā būtu,tikai nesresso!
zive
Re: resnā zarna
17.03.2012 17:17
ivars61 - ja kāds te stresso, tad tā noteikti neesmu es.
p.s. ceru, ka vārds "projekcija" nozīvi vismaz zini...
Re: resnā zarna
17.03.2012 17:19
Re: resnā zarna
17.03.2012 22:31
Pirms kolonoskopijas iepriekšējā dienā no plkst.trīpadsmitiem neēdu un fortrans trīs pulverīšus izdzēru no plkst. piecpadsmitiem kā norādīts instrukcijā, nākamajā dienā neko nelietoju, izmeklēšana bija plkst. divpadsmitos, brīnos, ka man kaut kas vēl bija iekšās palicis, pa ginekoloģiju viss kārtībā , biju uz sonoskopiju, bet arī tad daktere iztaustot vēderu teica, ka man kreisā puse pilna, laikam man tur visi labumi krājas un neiet uz priekšu, nu kā var tā būt, varbūt arī tāpēc neko neredzēja, jo sāp ne pa jokam....
Re: resnā zarna
18.03.2012 03:54
Nu tad vajadzētu sākt ar vēdera tīrīšanu. Ja kakas stāv iekšā vairāk kā 3 - 4 dienas tad tās sāk pūt un šie pūšanas produkti var izsaukt zarnas iekaisumu un daļēji uzsūkties organismā izsaucot vispārēju pašsajūtas pasliktināšanos. Tāda situācija iespējama arī tad ja vēders iziet katru dienu taču zarnu saturs lēni virzās uz priekšu un lielākā daļa paliek iekšā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vijolīte:)
Re: resnā zarna
19.03.2012 10:45
Reiz paziņu, ar mežonīgām vēdera sāpēm, aizrāva uz slimnīcu...beigās vnk kārtīgi izklizmoja un notika brīnums-vesela:D
Izrādās pa zarnām tā lēnītēm viss gājis, kamēr sakrājies par daudz...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 24?
Ziņa: